@HighestInTheRoom To nie chodzi o temat, tylko o to, że te protesty w sprawach które wymieniłeś ktoś inspirował i ktoś opłacił. Do tego samo grzanie tematu w mediach napędzało te protesty. A tu media są cicho - brak wypowiedzi ekspertów o tej sytuacji,brak liderów strajku, itd.
@Kgorecki2500 To akurat małe zmartwienie. Bardziej boję się akcji ruskich służb specjalnych które na cele propagandy sprokurują jakieś incydenty skierowane przeciwko Rosji/Rosjanom, albo Ukraińcom.
@Hasszz To tak jak piszę musisz sobie obmierzyć cały pokój i zaczynasz np od drzwi- zaslepka- długosc listwy- naroznik- listwa- naroznik-listwa itd. łączniki będą potrzebne albo nie. Jak łączenie listwy wypadnie w miejscu słabo widocznym to obejdzie się bez łącznika. Jak ładnie utniesz dwie końcówki listwy to nawet lepiej wygląda czasami bez łącznika. Zależy jaki kolor , jaka listwa itd.
@Hasszz Jakie łączniki masz na myśli? Do listew? Jeśli tak to musisz obmierzyć pokój, uwzględnić drzwi itd. i może się okazać, że są zbędne. Pamiętaj aby przy układaniu zostawić przy ścianach 0,5-1 cm szczeliny
@tomek8756 Prawdopodobnie tak jest - kiedyś był artykuł w którym ktoś opisywał jak zachowywała się pani Jaworowicz podczas nagrań i nie był to pochlebny opis. Zresztą z wyniku tych nagrań można samemu sobie wyrobić zdanie. Dawno już nie oglądam tego programu.
@Kusco15 Tak jakby ci emeryci i tak nie chodzili głosować. Poza tym widzę kolejny raz to stereotypowe podejście, że księża podejmują podczas kazań tematy polityczne. Są pewnie takie przypadki,ale nie wszędzie tak jest.
@Kusco15 Dziwne to podejście. Z jednej strony brak jest zgody w społeczeństwie aby ograniczyć czynne prawo wyborcze i wymagać zdania egzaminu. A z drugiej widzę krytykę aby ułatwić dotarcie na wybory większej ilości obywateli.
@cules100pro Nie sądzę aby w meczach o taką stawkę zdecydował się na Riada. Ale jeśli w ostatniej kolejce LM nie będziemy mieli szans na awans wówczas warto byłoby go spróbować
Kurczę - czas uderzyć się w pierś. Pod wpływem emocji skreśliłem już szanse Barcy na grę w LM, ale przecież nadal jest jakaś iskierka nadziei. Na początek wygrana z Bayernem i być może honorowa wygrana Viktorii Pilzno z Interem. Skoro Maccabi pokonało Juve to może i Czechom uda się podobna szuka?
0
@Emial22 Raczej nie. Lepiej niech wróci PO do szkół.
1
@HighestInTheRoom To nie chodzi o temat, tylko o to, że te protesty w sprawach które wymieniłeś ktoś inspirował i ktoś opłacił. Do tego samo grzanie tematu w mediach napędzało te protesty. A tu media są cicho - brak wypowiedzi ekspertów o tej sytuacji,brak liderów strajku, itd.
0
@Hosh Olej ze słonecznika niszczy planetę.
0
@Hasszz Co ma się nie udać. To nie operacja chirurgiczna, a w dzisiejszych czasach można bez problemu znaleźć filmiki i porady.
0
@Kgorecki2500 To akurat małe zmartwienie. Bardziej boję się akcji ruskich służb specjalnych które na cele propagandy sprokurują jakieś incydenty skierowane przeciwko Rosji/Rosjanom, albo Ukraińcom.
3
@FC1899Barca Na miejscu tych którzy go odkuwają dla beki bym najpierw wyciągnął piłe spalinowa albo siekierę i ciągnął ja powoli po asfalcie....
3
@Kusco15 "Bolszewika goń goń goń"
1
@J4no Generalnie to nic dziwnego, że cały czas pracują nad wzmocnieniami. Dziwne jest tylko to po co o tym gadać już teraz.
1
@Hasszz To tak jak piszę musisz sobie obmierzyć cały pokój i zaczynasz np od drzwi- zaslepka- długosc listwy- naroznik- listwa- naroznik-listwa itd. łączniki będą potrzebne albo nie. Jak łączenie listwy wypadnie w miejscu słabo widocznym to obejdzie się bez łącznika. Jak ładnie utniesz dwie końcówki listwy to nawet lepiej wygląda czasami bez łącznika. Zależy jaki kolor , jaka listwa itd.
2
@RobiS Drewniany klocek albo gumowy młotek i dajesz. Jak się uda to się uda, jak się nie uda to się nie uda.
0
@Kusco15 Obejrzyj filmik, bo chyba nie widziałeś końcówki.
1
@Bobo25 Typ pewnie nawet nie wie co to za sport i o co w nim chodzi, a ja nawet nie wiem co to za typ i z czego słynie.
0
@domin682 I tak za niego płacisz. Chyba chodzi ci o to, że nie płacisz dodatkowo.
1
@Hasszz Jakie łączniki masz na myśli? Do listew? Jeśli tak to musisz obmierzyć pokój, uwzględnić drzwi itd. i może się okazać, że są zbędne. Pamiętaj aby przy układaniu zostawić przy ścianach 0,5-1 cm szczeliny
0
@BaroPodertos Martin - w punkt. Też tak to widzę.
0
@Limit_l3ss To jest tak słabe,że aż żal to czytać. Dajcie spokój Xaviemu.
1
@IronSanHybrid Dlaczego akurat taki cel wybrali?
5
Ech. Przykro na to patrzeć, zwłaszcza jeśli pamięta się czasy gdy na koszulkach nie było żadnego logo.
0
@tomek8756 Prawdopodobnie tak jest - kiedyś był artykuł w którym ktoś opisywał jak zachowywała się pani Jaworowicz podczas nagrań i nie był to pochlebny opis. Zresztą z wyniku tych nagrań można samemu sobie wyrobić zdanie. Dawno już nie oglądam tego programu.
0
@Kusco15 Tak jakby ci emeryci i tak nie chodzili głosować. Poza tym widzę kolejny raz to stereotypowe podejście, że księża podejmują podczas kazań tematy polityczne. Są pewnie takie przypadki,ale nie wszędzie tak jest.
0
@Kusco15 Dziwne to podejście. Z jednej strony brak jest zgody w społeczeństwie aby ograniczyć czynne prawo wyborcze i wymagać zdania egzaminu. A z drugiej widzę krytykę aby ułatwić dotarcie na wybory większej ilości obywateli.
0
@Janas11224 Fati zarabiał więcej w tym wieku.
0
@Herato Myślę, że staż nie ma tu nic do rzeczy. Trzeba mieć przede wszystkim pewne predyspozycje aby zostać kapitanem.
0
@cules100pro Nie sądzę aby w meczach o taką stawkę zdecydował się na Riada. Ale jeśli w ostatniej kolejce LM nie będziemy mieli szans na awans wówczas warto byłoby go spróbować
0
@marcin62 Nadinterpretacja jego słów i tyle.
0
@mcsarna Oczekiwań nie mam za dużych, ale widziałem już wiele cudów w futbolu, więc dopóki piłka w grze to nadzieja się tli.
0
@mcsarna Jeszcze nie przekreślaj tej LM. Kropka nie została jeszcze postawiona.
0
@barcelonaLM Przynajmniej przyszedł za darmo i nawet jak się nie sprawdzi to być może transfer pokryje to co zostanie wydane na jego pensję.
0
Kurczę - czas uderzyć się w pierś. Pod wpływem emocji skreśliłem już szanse Barcy na grę w LM, ale przecież nadal jest jakaś iskierka nadziei. Na początek wygrana z Bayernem i być może honorowa wygrana Viktorii Pilzno z Interem. Skoro Maccabi pokonało Juve to może i Czechom uda się podobna szuka?
0
Inter górom. Cóż. Wygrał lepszy. Pogratulować i walczyć o mistrzostwo Hiszpanii.