0

@anxted Czyli jakie na przykład?

1

@HighestInTheRoom Z drugiej strony jako ksiądz czy organista to nie zapominaj o tym,że pomiędzy mszami masz jednak chwile przerwy.

4

@Luciano99 Hehe. Szczera prawda.

2

@Mario96w Przykre ale prawdziwe.

0

@Uukasz_93 Na ten moment nadal jesteśmy w LM i nikt nas nie wyeliminował.

1

@truqsi A Modric?

3

@michal26 Polecam w takim razie album Herbert 3.0.

0

@jakub1906 Nie znam sytuacji ale dostrzegam to zjawisko i oceniam je dokładnie tak samo.

0

@highway Ważniejsze jest pytanie czy dziadek Cruise podoła tym wszystkim skomplikowanym wyczynom które zwykle czekają na jego bohatera.

0

@barcanawieki Jaką tamę?

0

@tommyVERceti A dlaczego miałby być lubiany?

0

@albi No z tego co widzę, to on swoje rekordy zaczął bić wcześniej niż wymieniona dwójka więc jest to jak najbardziej realne, że wykręci niesamowite liczby. Pytanie jak długo utrzyma formę i czy kontuzje go ominą. Ale według mnie jest to jak najbardziej realne.

0

@FCKubanczyk89 I do tego pięknie opisuje reakcję Najmana na to co robi polski internet.

2

@FCKubanczyk89 Słychać wycie? Znakomicie.

0

@Ostatnikrwawygang Kurna tak fajnie się czytało tę analizę,a na koniec wyskoczyłeś z tym Messim i wszystko zepsuleś...

0

@P33ck Spokojnie. Na mundialu zostanie wyjaśniony.

1

@FC1899Barca No nie wiem czy takie biedne. Ktoś tu dzisiaj wrzucał artykuł z kimś w makijażu kto się żalił, że kartkówki o 8 rano to dręczenie ucznia. Jak tak patrzę na te dwie postacie, to stawiam, że to dziecko powyżej jednak osiągnie w życiu więcej.

0

@Borneo Myślę, że to niestety nie pierwszy i nie ostatni raz gdy ludzie nie podołali randze tego stanowiska. Ale z drugiej strony to wyborcy są po części odpowiedzialni za to, że ich za to nie rozliczają.

0

@FC1899Barca A znasz piosenki z albumu Herbert 3.0 ? Wykonywane na żywo z orkiestrą? Też rewelacja. Oto próbka -

0

@koksik2700 To jest straszne. Już nawet w lesie zero prywatności. Nawet nie wiesz kiedy ktoś cię nagrywa.

0

@barcelonaLM To zależy. Jeśli robi to w celu dezinformacji aby podrzucać im to co chce, to jest to bardzo sprytne posunięcie.

1

@ObiwanKenobi Problem w tym,że każdą informację można ukazać w różnym świetle.

0

Niech mu lepiej dadzą spokojnie dojść do siebie,bo skończy jak Umtiti.

1

@koksik2700 Istnieje także teoria, że kury to potomkinie dinozaurów.

0

@pt9 Zazdroszczę, że dopiero zaczynasz. No ale jeszcze ma być piąty sezon i podobny serial o ranczu w Teksasie, więc czekam aż się ukażą.

1

@Uukasz_93 O kurna. La Ramblo drżyj. Jak przejrzą wpisy które tu się ukazują, to większość z nas będzie się z tego gęsto tłumaczyć.

0

@Borneo Ja też nie mam o nim dobrego zdania. Ale pytam jeszcze raz - co to wnosi do tego co zrobił jego syn? Jakie to ma znaczenie? A teraz jeśli chodzi już konkretnie o tego syna to jak nie znam człowieka i nie znam okoliczności które doprowadziły go do tego stanu to staram się tego nie oceniać. Owszem chluby mu to nie przynosi,ale łatwo opluć człowieka nic o nim nie wiedząc. Ale chcesz to pluj, jak cię to bawi. Nic mi do tego.

0

@Borneo Po co mieszasz wątki rodzinne? Co to wnosi do tej sprawy? To jest zawsze słabe niezależnie którego środowiska to dotyczy.

2

@reloaded Jak myślicie? Czy jest możliwa sytuacja w której Xavi mógłby zarządzić całkowitą "ciszę radiową" aby pilkarze i sztab byli odcięci od świata i nie znali wyniku Interu? Czy raczej nie da rady tego wyegzekwować?

1

Mam nadzieję, że Sergio zostanie jeszcze sezon lub dwa i pobije ten rekord

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?