@Deltta A mi się wydaje że jednak premia za wygraną, punkty do rankingu FIFA a do tego ewentualny występ zmienników którzy będą gryźć trawę aby coś pokazać trenerowi wyklucza celowe podłożenie się jakiegokolwiek klubu na tym poziomie.
@RoberDzik Dziwne zachowanie Mentzena i równie dziwne Sośnierza - chyba obaj musza zdawać sobie sprawę z tego, że podobne kłótnie prowadzone na forum publicznym to gwóźdź do trumny Konfederacji. Najlepsze jest to, że spor nie nastąpił na linii Korwin-narodowcy-Braun, tylko żrą się między sobą członkowie wywodzący się z partii Korwin.
@kubix05 Ostatnio syn czytał książkę i pyta co to walkman, bo pojawił się w jej treści. Jak mu wytłumaczyć, że było to marzenie każdego dzieciaka przed laty? I to przewijanie kaset ołówkiem aby oszczędzić baterie.
@Zacny Mamy przecież i u nas nieskrępowany dostęp do broni za pomocą której wybito Indian i jakoś nie słychać aby ktoś po to sięgał by rozwiazywać swoje problemy.
@BorzyKrzys Wszystkiego powstaje za dużo. Pewien wykładowca mawiał kiedyś "Pamiętajcie. Nie czytajcie dobrych książek". Gdy ktoś go spytał dlaczego to odparł - "Czytajcie tylko bardzo dobre, bo na resztę wam życia nie starczy". Więc to, że powstaje wszystkiego za dużo to żaden problem. Grunt to sięgać tylko po to co warte uwagi.
@PatrykBarca No zobacz - coś jak z Xavim w poprzednim sezonie. Ale, że ten sezon jest dziwny to w sumie za 2 tygodnie będzie czas na spokojnie popracować z zespołem prawie 2 miesiące. Nie wiem ilu zawodników z Villarealu pojedzie na mundial, ale pewnie wielu jednak zostanie.
@Kamilos84 To nadal nie jest odpowiedź na moje pytanie. Istnieją tysiące takich produktów,które kosztują niewiele i ratuja życie ale nikt nawet nie rozważa aby je obowiązkowo stosować. Poza tym to absurd - kto niby miałby ten obowiązek egzekwować, kto to sprawdzać, kontrolować sprawność,itd. Jak juz cos działać w tym temacie to ewentualnie edukować i tyle. Kto potrzebuje ten kupi i będzie używał, kto to olewa to może zapłacić najwyższą cenę, ale to nikogo nie powinno obchodzić. Na tym polega wolność.
@Bagsik88 Przede wszystkim napisałem, co może budzic obawy związane z jego powrotem. Nie znając warunków na jakich miałoby to nastąpić nie zamierzam tego oceniać czy to może byc dobre czy może być szkodliwe dla klubu. To wszystko zależy od tych warunków.
@robertocarlos76 Dziwne jest zakładanie, że z Messim ugralibyśmy więcej. Problem w dwumeczu z Interem nie stanowiło strzelanie bramek, tylko błędy w obronie, a tam Messi by akurat nie pomógł.
@albi No i co z tym zrobisz? Chcesz z tym walczyć? Masz jakiś sposób na to? Ja tam wolę się skupić na swoim życiu i pokonywać te przeciwności na które mam jakiś wpływ, czyli te bezpośrednio w moim otoczeniu.
@kynio302 Sam ich nakręca podobnymi wypowiedziami, bo oni potem to wykorzystują i chcą go wytrącić z równowagi. Tymczasem taki Dani Alves gdy zjadł rzuconego banana zamknął mordy hejterom raz na zawsze, bo zauważyli że to go w ogóle nie rusza.
@Bagsik88 Głównie chodzi o aspekt finansowy i ewentualne zaburzenie drabinki płacowej. Drugi aspekt jest taki, że obecnie w fazie post-Messi przyzwyczajamy się do funkcjonowania bez niego,dajemy szanse młodym i nie blokuje on miejsca w składzie dla nowych bardziej perspektywicznych graczy którzy chcieliby do nas przyjść, a którzy widząc że jest Messi mogliby jednak wybrać inny kierunek. Oczywiście ten ostatni punkt dotyczy sytuacji w której Messi nie chciałby się godzić na rolę zmiennika. Te wszystkie powody to tylko możliwości, ale jeśli by zaistniały to mogą być szkodliwe dla klubu.
0
@Deltta A mi się wydaje że jednak premia za wygraną, punkty do rankingu FIFA a do tego ewentualny występ zmienników którzy będą gryźć trawę aby coś pokazać trenerowi wyklucza celowe podłożenie się jakiegokolwiek klubu na tym poziomie.
0
@tomek8756 Nie wiem, nie mieszkam na Zachodzie aby je obchodzić i być w jakimkolwiek stopniu upoważnionym aby się na temat tego święta wypowiadać.
0
@RoberDzik Dziwne zachowanie Mentzena i równie dziwne Sośnierza - chyba obaj musza zdawać sobie sprawę z tego, że podobne kłótnie prowadzone na forum publicznym to gwóźdź do trumny Konfederacji. Najlepsze jest to, że spor nie nastąpił na linii Korwin-narodowcy-Braun, tylko żrą się między sobą członkowie wywodzący się z partii Korwin.
1
@Ghostface No to dawaj. Napisz coś ze swojej dziedziny. Chętnie zobaczę jak zostajesz tu wyjaśniony przez prawdziwych ekspertów.
3
@kubix05 Ostatnio syn czytał książkę i pyta co to walkman, bo pojawił się w jej treści. Jak mu wytłumaczyć, że było to marzenie każdego dzieciaka przed laty? I to przewijanie kaset ołówkiem aby oszczędzić baterie.
0
@Zacny Bo odniosłem się do twoich słów o jakichś fobiach.
0
@Zacny To może odnieś te słowa do założyciela tematu choćby. No ale skoro sam uważasz że to tyczy się do ciebie to mi tego nie wmawiaj.
0
@Zacny Nie napisałem, że masz jakieś fobie. No ale skoro się odzywasz to właśnie tego tyczyło powiedzenie "uderz w stół".
1
@Zacny Mamy przecież i u nas nieskrępowany dostęp do broni za pomocą której wybito Indian i jakoś nie słychać aby ktoś po to sięgał by rozwiazywać swoje problemy.
0
@Zacny Nie piję do ciebie, ale jak to mówią uderz w stół...
11
@Miracle_aligner Szkoda mi Ibry, że tak szybko odszedł. No i Aguero.
0
@Zacny No raczej widzę, że ktoś inny ma tu jakieś fobie.
2
@BorzyKrzys Wszystkiego powstaje za dużo. Pewien wykładowca mawiał kiedyś "Pamiętajcie. Nie czytajcie dobrych książek". Gdy ktoś go spytał dlaczego to odparł - "Czytajcie tylko bardzo dobre, bo na resztę wam życia nie starczy". Więc to, że powstaje wszystkiego za dużo to żaden problem. Grunt to sięgać tylko po to co warte uwagi.
1
@taris A jak powinien wyglądać Anglik?
0
@KrychaFCB Czeka aż Kloppa pogonią z Liverpoolu,albo Inzaghi odpadnie z LM.
1
@PatrykBarca No zobacz - coś jak z Xavim w poprzednim sezonie. Ale, że ten sezon jest dziwny to w sumie za 2 tygodnie będzie czas na spokojnie popracować z zespołem prawie 2 miesiące. Nie wiem ilu zawodników z Villarealu pojedzie na mundial, ale pewnie wielu jednak zostanie.
0
@PawkoFCB Doszło do ugody. Nie wiadomo czy prawo w Hiszpanii daje sędziom jakieś pole manewru w takiej sytuacji.
26
Sezon powrotów. Najpierw Ernesto, teraz Setien. Gdzie wróci Ronald?
0
@Bagsik88 Fakty są takie, że sam wówczas nie grał.
0
@SuperPatsonFCB I to jest dopiero bajerant, a nie jakiś Paulo Sousa.
0
@Janas11224 Nie znałem Benedykta od tej strony.
0
@Bagsik88 Ale w poprzednim sezonie nie wiem czy Messi by cokolwiek pomógł. A w tym problem był w obronie. Tak czy siak to tylko wróżenie z fusów.
0
@Kamilos84 To nadal nie jest odpowiedź na moje pytanie. Istnieją tysiące takich produktów,które kosztują niewiele i ratuja życie ale nikt nawet nie rozważa aby je obowiązkowo stosować. Poza tym to absurd - kto niby miałby ten obowiązek egzekwować, kto to sprawdzać, kontrolować sprawność,itd. Jak juz cos działać w tym temacie to ewentualnie edukować i tyle. Kto potrzebuje ten kupi i będzie używał, kto to olewa to może zapłacić najwyższą cenę, ale to nikogo nie powinno obchodzić. Na tym polega wolność.
0
@Bagsik88 Przede wszystkim napisałem, co może budzic obawy związane z jego powrotem. Nie znając warunków na jakich miałoby to nastąpić nie zamierzam tego oceniać czy to może byc dobre czy może być szkodliwe dla klubu. To wszystko zależy od tych warunków.
0
@robertocarlos76 Dziwne jest zakładanie, że z Messim ugralibyśmy więcej. Problem w dwumeczu z Interem nie stanowiło strzelanie bramek, tylko błędy w obronie, a tam Messi by akurat nie pomógł.
0
@albi No i co z tym zrobisz? Chcesz z tym walczyć? Masz jakiś sposób na to? Ja tam wolę się skupić na swoim życiu i pokonywać te przeciwności na które mam jakiś wpływ, czyli te bezpośrednio w moim otoczeniu.
2
@Ironman Nie tylko go cieszą, ale bodajże Bild niedawno ujawnił, że Moskwa sponsoruje wielu pseudoekologów
6
@kynio302 Sam ich nakręca podobnymi wypowiedziami, bo oni potem to wykorzystują i chcą go wytrącić z równowagi. Tymczasem taki Dani Alves gdy zjadł rzuconego banana zamknął mordy hejterom raz na zawsze, bo zauważyli że to go w ogóle nie rusza.
2
@Bagsik88 Głównie chodzi o aspekt finansowy i ewentualne zaburzenie drabinki płacowej. Drugi aspekt jest taki, że obecnie w fazie post-Messi przyzwyczajamy się do funkcjonowania bez niego,dajemy szanse młodym i nie blokuje on miejsca w składzie dla nowych bardziej perspektywicznych graczy którzy chcieliby do nas przyjść, a którzy widząc że jest Messi mogliby jednak wybrać inny kierunek. Oczywiście ten ostatni punkt dotyczy sytuacji w której Messi nie chciałby się godzić na rolę zmiennika. Te wszystkie powody to tylko możliwości, ale jeśli by zaistniały to mogą być szkodliwe dla klubu.
5
@Danny Gaucho Lepiej już w ogóle nie zmierzać w podobne absurdy, bo zaraz ktoś powie aby Polskę wykluczyć bo nie ma u nas praworządności itd.