@barti_VEB97 Jak płaciła sama to nie ma co odpracowywać. Chodzi o inne przypadki, aczkolwiek to dość kontrowersyjny pomysł. Pytanie czy prywatne szpitale chcą zatrudniać świeżaków i ryzykować swoją renomę.
@PatrychoO Największa głupota - karać za podobne słowa. Jeszcze rozumiem gdyby insynuował jakąś korupcję albo coś podobnego, ale prawo do swobodnej oceny sędziowania powinno być niepodważalne.
@Tasde Utopione miliardy w Ostrołęce jakoś mało się przebijają w mediach. Czy ktoś poniósl za.to odpowiedzialność bo jakos nie slyszalem. Ktoś się orientuje? Temat tez jakoś słabo grzany w mediach.
@koksik2700 Chyba bardziej chodzi o te lisy na dwóch nogach. Widać jesteś jednym z nich skoro nazywasz ludzi utrudniajacych dzialanie zlodziejom idiotami.
@7black4 Czemu uważasz, że na halloween pomstują tylko katolicy? Pomijając kwestie religijne dla mnie to po prostu kolejna głupia moda zaszczepiona przez popkulturę. Żałosne,że ludzie łykają to i bezmyślnie się temu poddają.
@talizmo Bzdury. Bez Lewego na jego pozycji zagrałby ktoś inny,kto również mógłby strzelać gole. Podobne twierdzenia nie mają racji bytu. Lewy to część zespołu jak każdy inny zawodnik i sam nie zapewnia żadnych punktów. Czemu nikt nie wylicza ile punktów zapewnił Ter Stegen albo obrońcy dzięki swym udanym interwencjom? Dla nich liczymy tylko te nieudane? To może policzmy ile sytuacji zmarnowal Lewy i ile punktów nam nie zapewnił?
@FC1899Barca Jak na razie to Mentzen wziął się za przeżuwanie Konfederacji i zaraz spadną poniżej progu przez te publiczne obrzucanie się błotem we własnym obozie.
@Remi70 Blabla bla. Numer z prostytucją jest stary i skarbówka opracowała już metody aby go obalić. Jak nie dasz rady tego udowodnić to leżysz. A oni już wiedzą jakie pytania zadawać. Chcesz robić z siebie głupka to powodzenia, ale nie radź tego innym bo jeszcze ktoś uwierzy i się przejedzie.
@draxidox "Mój post miał wydźwięk taki, że chciałbym mieć możliwość przekazania moich pieniędzy komukolwiek, nawet bezdomnemu". Masz taką możliwość. Pisałem ci o niej ale chyba nie wyłapałeś. Zakładasz wspólne konto z tą osobą i po temacie. Us nie interesuje kto wpłaca na nie pieniądze, a kto je wypłaca. Są nawet interpretacje wydawane przez naczelników US dotyczące takich sytuacji. To taka furtka jak ktos nie chce płacić podatku od darowizn.
@draxidox To może rozważ też obligacje? Teraz są bardzo wysoko oprocentowane i w swoim banku kupisz je bez problemu i tez możesz wycofać w każdej chwili ponosząc niewielki koszt wykupu.
@draxidox Nie, no wiem o co ci chodzi - patrzę na to raczej z punktu widzenia skarbówki. Tego o czym piszesz nie da się przecież udowodnić i każdy by mógł to tak samo argumentować. A jeśli jest taka sytuacja o jakiej piszesz i traktujecie te pieniądze jako wspólne to być może warto rozważyć wspólne konto. Tak w razie czego. To taka jakby furtka dla osób w takiej sytuacji jak wy, która pozwala się dzielić środkami bez dokonywania darowizny.
@draxidox "Nie kombinować bo gdy chce przekazać legalnie zarobione pieniądze komuś muszę jeszcze odprowadzić podatek?" Błąd - to nie ty masz zapłacić podatek tylko obdarowana osoba. Gdyby tego nie było to wielu by na przykład nie zawierało umów o pracę czy zlecenie tylko dokonywało nieopodatkowane darowizny obcym osobom. Czy inne tego typu historie związane z praniem brudnych pieniędzy.
@agaFCB Nie ma żadnego podatku od wzbogacenia. To tylko takie potoczne określenie. To o czym piszesz to podatek od czynności cywilno-prawnych, czyli tak naprawdę od zawarcia umowy. I to się tyczy każdej umowy kupna-sprzedaży używanej rzeczy powyżej pewnej wartości. Z reguły ludzie płacą go tylko od umowy kupna pojazdów, bo potem na siebie rejestrują i zostaje po tej transakcji ślad w papierach.
0
@Kengo Logiczne uzasadnienie.
0
@barti_VEB97 Jak płaciła sama to nie ma co odpracowywać. Chodzi o inne przypadki, aczkolwiek to dość kontrowersyjny pomysł. Pytanie czy prywatne szpitale chcą zatrudniać świeżaków i ryzykować swoją renomę.
0
@Emhyr Góralski odpadł, to może Dawidowicz zatrzymałby Messiego.
0
Doskonały kierunek dla Leo.
0
@Medium No tak ale myślałem że chodzi ci o jakies konkretne poruszenie w ostatnim czasie.
0
@Medium A do czego pijesz? O jakie poruszenie chodzi?
0
@Deviler Pies spuszczony bramka otwarta. Czekam sobie w oknie na pierwsze atrakcje tego wieczoru.
0
@Rothan1 #PiekloKobiet.
0
@PatrychoO Największa głupota - karać za podobne słowa. Jeszcze rozumiem gdyby insynuował jakąś korupcję albo coś podobnego, ale prawo do swobodnej oceny sędziowania powinno być niepodważalne.
0
@DonCarletto Aż strach pomyśleć co musza czuć chłopcy, jeśli takowych preferuje Renato.
1
@Kamilos84 Nigdy nie zrozumiem sensu organizowania podobnych zawodów. Po prostu nie i już.
0
@Tasde Utopione miliardy w Ostrołęce jakoś mało się przebijają w mediach. Czy ktoś poniósl za.to odpowiedzialność bo jakos nie slyszalem. Ktoś się orientuje? Temat tez jakoś słabo grzany w mediach.
0
@koksik2700 Chyba bardziej chodzi o te lisy na dwóch nogach. Widać jesteś jednym z nich skoro nazywasz ludzi utrudniajacych dzialanie zlodziejom idiotami.
1
@7black4 Czemu uważasz, że na halloween pomstują tylko katolicy? Pomijając kwestie religijne dla mnie to po prostu kolejna głupia moda zaszczepiona przez popkulturę. Żałosne,że ludzie łykają to i bezmyślnie się temu poddają.
2
@talizmo Bzdury. Bez Lewego na jego pozycji zagrałby ktoś inny,kto również mógłby strzelać gole. Podobne twierdzenia nie mają racji bytu. Lewy to część zespołu jak każdy inny zawodnik i sam nie zapewnia żadnych punktów. Czemu nikt nie wylicza ile punktów zapewnił Ter Stegen albo obrońcy dzięki swym udanym interwencjom? Dla nich liczymy tylko te nieudane? To może policzmy ile sytuacji zmarnowal Lewy i ile punktów nam nie zapewnił?
0
@HighestInTheRoom Po tym jak potraktowali Milika to życzę im jak najgorzej.
0
Co ten Milan? Kiedy oni wyrównają?
2
@IronSanHybrid Czyli de facto sąsiedzi go ogrzewają, a on nawet nie jest tego świadomy?
0
@FC1899Barca Jak na razie to Mentzen wziął się za przeżuwanie Konfederacji i zaraz spadną poniżej progu przez te publiczne obrzucanie się błotem we własnym obozie.
1
@norbi77 Mam nadzieję, że dostał czerwoną za ten brutalny atak głową. Mógł mu nogi połamać.
0
@Sulimo Dlaczego zniszczone? Ja tam odpuszczam sobie te dzieła i dla mnie nic to uniwersum nie traci.
0
@koksik2700 Przeciez to komplement. Tak samo jak "100 lat za Murzynami".
0
@okiemtypera_lucaxx95 "Twardy bądź jak Roman Bratny"
0
@Luciano99 Fajnie napisane, ale z tym Iniestą przesadzileś. Bardziej by pasowało do kontekstu aby wrzucić tu trafienie Sergi Roberto z PSG.
0
@Remi70 Blabla bla. Numer z prostytucją jest stary i skarbówka opracowała już metody aby go obalić. Jak nie dasz rady tego udowodnić to leżysz. A oni już wiedzą jakie pytania zadawać. Chcesz robić z siebie głupka to powodzenia, ale nie radź tego innym bo jeszcze ktoś uwierzy i się przejedzie.
0
@draxidox "Mój post miał wydźwięk taki, że chciałbym mieć możliwość przekazania moich pieniędzy komukolwiek, nawet bezdomnemu". Masz taką możliwość. Pisałem ci o niej ale chyba nie wyłapałeś. Zakładasz wspólne konto z tą osobą i po temacie. Us nie interesuje kto wpłaca na nie pieniądze, a kto je wypłaca. Są nawet interpretacje wydawane przez naczelników US dotyczące takich sytuacji. To taka furtka jak ktos nie chce płacić podatku od darowizn.
0
@draxidox To może rozważ też obligacje? Teraz są bardzo wysoko oprocentowane i w swoim banku kupisz je bez problemu i tez możesz wycofać w każdej chwili ponosząc niewielki koszt wykupu.
1
@draxidox Nie, no wiem o co ci chodzi - patrzę na to raczej z punktu widzenia skarbówki. Tego o czym piszesz nie da się przecież udowodnić i każdy by mógł to tak samo argumentować. A jeśli jest taka sytuacja o jakiej piszesz i traktujecie te pieniądze jako wspólne to być może warto rozważyć wspólne konto. Tak w razie czego. To taka jakby furtka dla osób w takiej sytuacji jak wy, która pozwala się dzielić środkami bez dokonywania darowizny.
0
@draxidox "Nie kombinować bo gdy chce przekazać legalnie zarobione pieniądze komuś muszę jeszcze odprowadzić podatek?" Błąd - to nie ty masz zapłacić podatek tylko obdarowana osoba. Gdyby tego nie było to wielu by na przykład nie zawierało umów o pracę czy zlecenie tylko dokonywało nieopodatkowane darowizny obcym osobom. Czy inne tego typu historie związane z praniem brudnych pieniędzy.
0
@agaFCB Nie ma żadnego podatku od wzbogacenia. To tylko takie potoczne określenie. To o czym piszesz to podatek od czynności cywilno-prawnych, czyli tak naprawdę od zawarcia umowy. I to się tyczy każdej umowy kupna-sprzedaży używanej rzeczy powyżej pewnej wartości. Z reguły ludzie płacą go tylko od umowy kupna pojazdów, bo potem na siebie rejestrują i zostaje po tej transakcji ślad w papierach.