0

@Pawci023x Francja.

0

@kynio302 Sam bredzisz. Na jakiej podstawie nie zgadzasz się z faktem, że "dla niego" jedyną legenda był i jest Iniesta?

0

@Compadre W punkt.

0

@Medium To, że mu grozi 5 lat to przecież nie znaczy,że tyle dostanie. A zlodziejom to należałoby łapy przy łokciach poucinać dla przykładu.

0

@Maker0 A ktoś mu te miliony jednak daje. A hejterów chyba to najbardziej boli.

0

@RosjaninBut taktyk

1

@Mario96w Rewelka. Polecam.

0

@MESSIah16 No taa. Z pistoletem przy głowie podpisywał. Już pamiętam.

0

@Medium Ale za to lojalność wobec klubu bezcenna.

0

@Herato Niby tak, ale jednak zwycięstwo z bezpośrednim rywalem liczy się za 6 punktów a nie za trzy. Oprócz zdobytych trzech punktów rywal jest ich pozbawiony.

0

@Kluivert_P Gratulacje i powodzenia na nowej drodze życia.

0

@Kazragore Bo ty źle ich wszystkich rozumiesz. Oni maja na myśli, że dogonimy Niemcy i osiagniemy ich poziom na chwilę wypowiadania tych słów, a nie że się z nimi zrównamy.

0

@Kessie Nie wiem co trzeba mieć w głowie aby stworzyć takie coś. Ale się domyślam.

2

@B jak BARCA To żeś teraz zabłysnął.

0

@Donnie_Darko Pożyjemy zobaczymy.

0

@zulugula Tylko nie rób nic gupiego.

0

@AmigoBlancos Najlepiej by było aby jednak z Polską nie zagrał.

0

@Bocheno1 Gilibert czy Gilbert? Słyszę słowo Gilbert to od razu mam przed oczami młodego do Caprio z filmu "Co gryzie Gilberta Grape'a",mimo iż gral tylko drugoplanową rolę.

0

@draxidox Ja bym tą twoją wypowiedź skrócił do takiej formy "Ale mnie denerwują idioci" I tak bym to zostawił.

3

@AmigoBlancos Moim zdaniem tym razem Serbia zadziwi świat.

0

@Encore Po co to jakoś różnicować? Obaj sa legendami i tyle w temacie. Jak w ogóle można porównywać graczy z defensywy i ofensywy?

0

@Peciak Gdyby zdazyl zagrac w Pucharze Króla to i to trofeum byłoby mu dane, a tak z trypletu to tylko mistrzostwo mu zaliczą.

1

@korn234 "Facet widzial,ze jest zaszczuty i postanowic zakonczyc kariere." Lepiej by było aby pozamykał mordy hejterom, ale pewnie zrozumiał,że ta nagonka jest robiona na zlecenie i nie chciał rujnować sobie wizerunku przed startem w wyborach na prezydenta klubu.

0

Widzę, że laptopkolegi przejmie Wolberhampton. Jak myślicie? Utrzyma ich w lidze? Stawiam,że tak.

0

@MESSIah16 To jeszcze nie koniec. Będzie remis w tym meczu.

0

@SteuerFreiMoney A znasz tekst? Jesli tak to po co pytasz? Przeanalizuj go sobie i zastanow sie co autor mial na mysli.

1

@tomek8756 A czemu maja denerwować? Bardziej denerwuje mnie gdy ktos wlazi z partyzanta na przejscie i nawet sie nie rozglada ani nie przystanie

0

@Kuba_1 Kibicuję - Polska i drużyna której gra mi się spodoba w trakcie (nie dotyczy Niemców)
MVP - Mbappe
Bramkarz - Courtois
Mistrz - Francja
Młody pilkarz - Pedri
Czarny koń - Serbia

2

@Kuba_1 Brawo Krycha. Takie nastawienie to podstawa. Gdyby Rambla miala grac to by nawet nie wyszla na boisko j cieszyla się z walkoweru,że to najnizszy wymiar kary.

0

@Xwowrak U nich to chyba regionami było wprowadzane w zależności od wskaźników. Coś się zmieniło?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?