@Herato Niby tak, ale jednak zwycięstwo z bezpośrednim rywalem liczy się za 6 punktów a nie za trzy. Oprócz zdobytych trzech punktów rywal jest ich pozbawiony.
@Kazragore Bo ty źle ich wszystkich rozumiesz. Oni maja na myśli, że dogonimy Niemcy i osiagniemy ich poziom na chwilę wypowiadania tych słów, a nie że się z nimi zrównamy.
@Bocheno1 Gilibert czy Gilbert? Słyszę słowo Gilbert to od razu mam przed oczami młodego do Caprio z filmu "Co gryzie Gilberta Grape'a",mimo iż gral tylko drugoplanową rolę.
@korn234 "Facet widzial,ze jest zaszczuty i postanowic zakonczyc kariere." Lepiej by było aby pozamykał mordy hejterom, ale pewnie zrozumiał,że ta nagonka jest robiona na zlecenie i nie chciał rujnować sobie wizerunku przed startem w wyborach na prezydenta klubu.
@Kuba_1 Kibicuję - Polska i drużyna której gra mi się spodoba w trakcie (nie dotyczy Niemców) MVP - Mbappe Bramkarz - Courtois Mistrz - Francja Młody pilkarz - Pedri Czarny koń - Serbia
@Kuba_1 Brawo Krycha. Takie nastawienie to podstawa. Gdyby Rambla miala grac to by nawet nie wyszla na boisko j cieszyla się z walkoweru,że to najnizszy wymiar kary.
0
@Pawci023x Francja.
0
@kynio302 Sam bredzisz. Na jakiej podstawie nie zgadzasz się z faktem, że "dla niego" jedyną legenda był i jest Iniesta?
0
@Compadre W punkt.
0
@Medium To, że mu grozi 5 lat to przecież nie znaczy,że tyle dostanie. A zlodziejom to należałoby łapy przy łokciach poucinać dla przykładu.
0
@Maker0 A ktoś mu te miliony jednak daje. A hejterów chyba to najbardziej boli.
0
@RosjaninBut taktyk
1
@Mario96w Rewelka. Polecam.
0
@MESSIah16 No taa. Z pistoletem przy głowie podpisywał. Już pamiętam.
0
@Medium Ale za to lojalność wobec klubu bezcenna.
0
@Herato Niby tak, ale jednak zwycięstwo z bezpośrednim rywalem liczy się za 6 punktów a nie za trzy. Oprócz zdobytych trzech punktów rywal jest ich pozbawiony.
0
@Kluivert_P Gratulacje i powodzenia na nowej drodze życia.
0
@Kazragore Bo ty źle ich wszystkich rozumiesz. Oni maja na myśli, że dogonimy Niemcy i osiagniemy ich poziom na chwilę wypowiadania tych słów, a nie że się z nimi zrównamy.
0
@Kessie Nie wiem co trzeba mieć w głowie aby stworzyć takie coś. Ale się domyślam.
2
@B jak BARCA To żeś teraz zabłysnął.
0
@Donnie_Darko Pożyjemy zobaczymy.
0
@zulugula Tylko nie rób nic gupiego.
0
@AmigoBlancos Najlepiej by było aby jednak z Polską nie zagrał.
0
@Bocheno1 Gilibert czy Gilbert? Słyszę słowo Gilbert to od razu mam przed oczami młodego do Caprio z filmu "Co gryzie Gilberta Grape'a",mimo iż gral tylko drugoplanową rolę.
0
@draxidox Ja bym tą twoją wypowiedź skrócił do takiej formy "Ale mnie denerwują idioci" I tak bym to zostawił.
3
@AmigoBlancos Moim zdaniem tym razem Serbia zadziwi świat.
0
@Encore Po co to jakoś różnicować? Obaj sa legendami i tyle w temacie. Jak w ogóle można porównywać graczy z defensywy i ofensywy?
0
@Peciak Gdyby zdazyl zagrac w Pucharze Króla to i to trofeum byłoby mu dane, a tak z trypletu to tylko mistrzostwo mu zaliczą.
1
@korn234 "Facet widzial,ze jest zaszczuty i postanowic zakonczyc kariere." Lepiej by było aby pozamykał mordy hejterom, ale pewnie zrozumiał,że ta nagonka jest robiona na zlecenie i nie chciał rujnować sobie wizerunku przed startem w wyborach na prezydenta klubu.
0
Widzę, że laptopkolegi przejmie Wolberhampton. Jak myślicie? Utrzyma ich w lidze? Stawiam,że tak.
0
@MESSIah16 To jeszcze nie koniec. Będzie remis w tym meczu.
0
@SteuerFreiMoney A znasz tekst? Jesli tak to po co pytasz? Przeanalizuj go sobie i zastanow sie co autor mial na mysli.
1
@tomek8756 A czemu maja denerwować? Bardziej denerwuje mnie gdy ktos wlazi z partyzanta na przejscie i nawet sie nie rozglada ani nie przystanie
0
@Kuba_1 Kibicuję - Polska i drużyna której gra mi się spodoba w trakcie (nie dotyczy Niemców)
MVP - Mbappe
Bramkarz - Courtois
Mistrz - Francja
Młody pilkarz - Pedri
Czarny koń - Serbia
2
@Kuba_1 Brawo Krycha. Takie nastawienie to podstawa. Gdyby Rambla miala grac to by nawet nie wyszla na boisko j cieszyla się z walkoweru,że to najnizszy wymiar kary.
0
@Xwowrak U nich to chyba regionami było wprowadzane w zależności od wskaźników. Coś się zmieniło?