0

@AlexDark00 Nie zamierzam, bo nie uważam kontrowersyjnych sytuacji za jakieś zło, tylko traktuję to jako część tego sportu.

0

@Criss18Barca A co jest złego w dorabianiu w knajpie czy gdziekolwiek indziej?

0

@Ptasior To niech sobie znajda sponsorów albo taka pracę która im będzie pasować, a nie zajmują na zasadach pierwszenstwa etaty innym ludziom. Tzn - mogą oczywiście startować także na te etaty ale bez żadnych forów i na równych zasadach jak wszyscy inni. Nie znam konkretów ale jeśli to ma być ma takich zasadach o jakich myślę to ten pomysł jest chory.

0

@AmigoBlancos Ja tam w to nie wierzę.

0

@Criss18Barca Że co? Coś jak w PRL? Jak to ma działać i czemu ma służyć? Drenowaniu kasy ze służb mundurowych?

0

@Ali3231 Bernardo.

0

@cold_play Też podejrzewam,że w którymś z meczy po drodze by się coś znalazło.

0

@Kamiloza91 Janusz Gajos.

1

@Deviler Pokaż mi zespół który wygrał LM bez ani jednej kontrowersyjnej sytuacji po drodze.

1

@PatrychoO Będzie oglądane.

0

@IronSanHybrid Nadal nie widzę powodu aby z tego konkretnego wpisu tak ją tutaj obrażać. Zdarzały się jej w przeszłości obrzydliwe wpisy, ale tu widzę zwykłą pomyłkę. Dała się złapać ale nie pojechała po bandzie jak kiedyś.
PS. - oczywiście ty jej tu nie obrażasz,ale ludzie niżej już tak.

1

@IronSanHybrid No ale.ktoś te słowa napisał, a pani Pawłowicz tylko wytknęła błąd logiczny autorowi kimkolwiek by on nie był. Co w tym złego?

0

@IronSanHybrid A co złego tu napisała?

0

@IronSanHybrid Jak brzmiała ta dewiza w prawie rzymskim? "Chcącemu nie dzieje się krzywda?"

1

@Przemek2323 Tak czy siak głupi zwyczaj i tyle.

6

@Krystian1588 Buka była najstraszniejsze.

0

@Kengo Logiczne uzasadnienie.

0

@barti_VEB97 Jak płaciła sama to nie ma co odpracowywać. Chodzi o inne przypadki, aczkolwiek to dość kontrowersyjny pomysł. Pytanie czy prywatne szpitale chcą zatrudniać świeżaków i ryzykować swoją renomę.

0

@Emhyr Góralski odpadł, to może Dawidowicz zatrzymałby Messiego.

0

Doskonały kierunek dla Leo.

0

@Medium No tak ale myślałem że chodzi ci o jakies konkretne poruszenie w ostatnim czasie.

0

@Medium A do czego pijesz? O jakie poruszenie chodzi?

0

@Deviler Pies spuszczony bramka otwarta. Czekam sobie w oknie na pierwsze atrakcje tego wieczoru.

0

@Rothan1 #PiekloKobiet.

0

@PatrychoO Największa głupota - karać za podobne słowa. Jeszcze rozumiem gdyby insynuował jakąś korupcję albo coś podobnego, ale prawo do swobodnej oceny sędziowania powinno być niepodważalne.

0

@DonCarletto Aż strach pomyśleć co musza czuć chłopcy, jeśli takowych preferuje Renato.

1

@Kamilos84 Nigdy nie zrozumiem sensu organizowania podobnych zawodów. Po prostu nie i już.

0

@Tasde Utopione miliardy w Ostrołęce jakoś mało się przebijają w mediach. Czy ktoś poniósl za.to odpowiedzialność bo jakos nie slyszalem. Ktoś się orientuje? Temat tez jakoś słabo grzany w mediach.

0

@koksik2700 Chyba bardziej chodzi o te lisy na dwóch nogach. Widać jesteś jednym z nich skoro nazywasz ludzi utrudniajacych dzialanie zlodziejom idiotami.

1

@7black4 Czemu uważasz, że na halloween pomstują tylko katolicy? Pomijając kwestie religijne dla mnie to po prostu kolejna głupia moda zaszczepiona przez popkulturę. Żałosne,że ludzie łykają to i bezmyślnie się temu poddają.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?