0

@ChampionLW A cholera wie - sprawdziłem ale trudną dwuczłonową nazwę mają i już nie powtórzę. A klub w 2000 roku powstał.

1

Tak przegladam sobie wyniki, patrzę - drużyna o nazwie Slovacko. Sprawdzam z jakiego miasta Slowacji sa, a tu się okazuje, że to pepiki tak dla zmyłki nazwali swoja drużynę.

0

@Roobo No a tak swoja drogą to czy był już taki przypadek aby jakiś pilkarz z topu kończył karierę w środku sezonu (oczywiscie nie z powodów zdrowotnych) ?

1

Lech lech Kolejoooorz!!!

0

@P33ck Taa jasne Skoro on krowy oprzątał, to aż strach zapytać co ty tam robiłeś

1

Co to ma być? Grupa F w LE 4 zespoly po 8 pkt, a w tym Sturm Graz z bilansem bramek 4-10.

0

@Medium O czym piszesz?

0

@Transu96 Albo aż się wyklaruje sytuacja po mundialu bo może się okazać,że znowu nikogo w obronie nie będzie.

1

@NeKenI Kurczę. Współczuję.

0

@okiemtypera_lucaxx95 A dla mnie to był właśnie idealny moment. Gdyby Pique odszedł po zeszłym sezonie to też byłoby to lepsze, bo ostatnie pół roku trochę nadszarpnęło jego wizerunek.

0

@bynek90 No chyba jednak nie był to najlepszy moment. W tym sensie, że odszedł nie na szczycie ale kiedy już stracił miejsce w składzie. Nie żeby to było coś złego, ale w idealnym momencie to odszedł np. Iniesta.

0

@AbelKabel Zależy w jakim czasie to się działo i gdzie. Bywało też i tak -
"– Nie będę mówił o statystykach, mówię o rzeczy, która dotknęła mnie osobiście – zaczął poseł Obaz, cytowany przez Wprost.pl. – 30 września dowiedziałem się, o tym, że mój ojciec ma raka dwóch nerek. 14. października udało się wypisać go ustabilizowanego ze szpitala, właśnie wtedy, gdy wstrzymał pan wszystkie działania onkologiczne – powiedział poseł. Chodziło mu o zalecenia NFZ z października, w sprawie ograniczenia do minimum świadczeń. Z ich powodu operacja ojca Roberta Obaza była przesuwana na początek listopada, później na koniec tego miesiąca. Kolejnym terminem był 17 grudnia. – Ojciec zmarł 14 grudnia – poinformował parlamentarzysta." "Robert Obaz wyraził swój żal także na Twitterze. – „Mój tata zmarł z powodu przesuwanych operacji, które miały mu uratować życie. Adam Niedzielski swoimi decyzjami naraża życie miliony Polek i Polaków” – napisał poseł Lewicy."

0

@Aureczek Żeby w Polsce która węglem stoi brakowało węgla to ja nie mam pytań.

0

@FcPortoFan1999 Benfica największym wygranym, a zaraz obok Club Brugge.

4

@TheNekro94 Stres i pośpiech robią swoje. Dlaczego nazywasz go debilem?

3

@jeyx77x Póki co to i pogoda pokazuje faka Putinowi i niech tak zostanie do końca.

8

@barti_VEB97 "heheh yhh mueheheh kuwaa ueeeeee fuuu mmm puuu hyhy yhyhy nooo..."

1

@daniel32778 Myślisz, że za Koreą nie stanęłyby Chiny?

0

@Bagsik88 No to nie wiem czego tyczył się twój wpis skoro wytykałeś oczywistą oczywistość.

0

@Bagsik88 A od kiedy to kibic jest bezstronny? Nic nie poradzę, że PSG to mój najbardziej znienawidzony klub, więc nie jestem przy ich ocenie obiektywny.

0

@Zoker Też bym uległ i robił to tak, że ostateczny wybór dotyczyłby Rooneya i jakiegoś sprzątacza ze szkoły.

1

@IronSanHybrid Co to w ogóle jest za typ z tego zdjęcia?

0

@Bagsik88 No jakoś nie.

0

@MESSIah16 Kiedy losowanie w LM i w LE?

0

@rasta212 No myślę. Moja opinia jest najmojsza i nie życzę sobie aby ktokolwiek rościł sobie do niej jakiekolwiek prawa ani by ją podzielał.

0

@Miracle_aligner Jak to kiedyś Ferdek mawiał - "są na tym świecie rzeczy, które się fizjologom nie śniły"

1

@BorzyKrzys Taką telewizję to bym sobie pooglądał. Na którym kanale są u nas takie debaty?

0

@Emhyr Simeone?

0

@pawelfcb22 To zależy gdzie - są miejsca w Polsce w których praktykuje się topienie w beczce tudzież wyrzucanie do lasu czy na śmietnik.

0

@Kgorecki2500 Ale jak to? Przecież to skandal. Za darmo ochrzciły? Kto za to teraz zapłaci? Kto wyraził na to zgodę?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?