@Jakchcesz To nie jest tak, że powinno czy nie powinno. Szkoły przede wszystkim powinny być prywatne, a dyrekcja sama wówczas niech decyduje w jakim duchu zamierza kształcić uczniów. I jeśli chce przetrwać to musi się dopasować do oczekiwań w danej społeczności. Tyle w tym temacie.
@Awtameok_Klana A jak to widzi sklep? Znika z kasy 100 zł. Jest więc strata 100 zł. I tyle. Dla sklepu już dalej nie ma znaczenia czy teraz przyjdzie klient czy złodziej i kupi coś w sklepie za 100 zł. Jak widzisz to inaczej to wyjasnij.
@Awtameok_Klana Aha. Czyli gdyby ukradła w innym sklepie tą stówę i przyszła tu coś kupić, to sklep w którym kupuje jest stratny? Jakie to ma znaczenie? Ukradła stówę ze sklepu i to jest jedyna strata tego sklepu. To czy wyda tą kradzioną stówę w tym samym czy w jakimś innym sklepie nic już nie zmienia.
@AduŚ07 No może i tak. Ale przynajmniej dojdzie do nich, że ponosi się odpowiedzialność za swoje czyny i że jak się gdzieś na drugi raz przyklei to sam poniesie z tego powodu jakąś krzywdę czy niedogodność.
Januż Kowalski - "Biomasa (słoma) może zastąpić importowany węgiel". Ja wiem, że pan Januż krótko jest wbrym resorcie,ale niech się zorientuje, że MR wprowadza właśnie doplaty za przyoranie słomy. Więc wypadałoby się zdecydować do czego zmierza Min Rolnictwa i jakie rozwiązania zamierza w końcu promować.
0
Ech. Pedri tam był ustawiony to Robert musiał sam kombinować.
0
@xxKrysztalekxx Spoko. Jasne, że to nie ten sam Hector co kiedyś. Jednak teraz gra trochę z konieczności.
0
@xxKrysztalekxx Taa. Następny do odstrzału. Też mnie irytuje w tym meczu,ale on przecież on dopiero co wrócił po kontuzji. Wcześniej też mało co grał.
0
@VanBest Prawa owszem nie mają - ale gdy znają wynik i wiedzą, że szanse prysły ostatecznie to jestem pewny, że jednak trochę ciśnienia z nich zeszło.
2
Ech. Ja to się dziwię tym piłkarzom - mi się nawet nie chce juz oglądać meczu, ale że im się chce w ogóle grać?
2
No kurna. Mogłaby już ta Viktoria w końcu zacząć strzelać, bo już krucho z czasem się robi.
0
@LioMessi10 Ja też czekam na końcowy gwizdek. Jeszcze piłka w grze.
0
@macio_944 Dokładnie. Najlepiej by było aby odciąć ich od świata i grali bez wiedzy o tym wyniku, ale to niemożliwe niestety.
0
@Firestone Tak. Ja wierzylem i nadal wierzę.
1
@Mario96w Panowie. Przecież nie jest powiedziane,że on doczeka się kiedys akurat córki.
0
@Jakchcesz To nie jest tak, że powinno czy nie powinno. Szkoły przede wszystkim powinny być prywatne, a dyrekcja sama wówczas niech decyduje w jakim duchu zamierza kształcić uczniów. I jeśli chce przetrwać to musi się dopasować do oczekiwań w danej społeczności. Tyle w tym temacie.
1
@antymadridista100 Pewnie, że tak. Tyle razy już w sporcie byłem świadkiem cudów, że zawsze czekam na ostatni gwizdek.
0
@Gall O czym ty piszesz?
0
@Kidd Czyli co miał zrobić sędzia? Pokazać czerwone kartki kibicom?
0
@Antimadridista_WR Tak. Serio tego chcemy. Tyle że o awans do LM.
4
@Comentateiro Nic nie trzeba zakazywać. Wystarczy tylko pozostawić te decyzje pacjentom i nie wywierać na nich presji czy przymuszać do szczepień.
0
@Homeopata8989 No i de Lighta już tam nie ma.
6
@Criss18Barca Że co? Mam się cieszyć z sukcesów PSG? To ja już wolę aby Real znowu wygrał niż szejki.
0
@Awtameok_Klana A jak to widzi sklep? Znika z kasy 100 zł. Jest więc strata 100 zł. I tyle. Dla sklepu już dalej nie ma znaczenia czy teraz przyjdzie klient czy złodziej i kupi coś w sklepie za 100 zł. Jak widzisz to inaczej to wyjasnij.
0
@Awtameok_Klana Aha. Czyli gdyby ukradła w innym sklepie tą stówę i przyszła tu coś kupić, to sklep w którym kupuje jest stratny? Jakie to ma znaczenie? Ukradła stówę ze sklepu i to jest jedyna strata tego sklepu. To czy wyda tą kradzioną stówę w tym samym czy w jakimś innym sklepie nic już nie zmienia.
0
@Awtameok_Klana Nie wiem czemu mnie oznaczyłeś, ale odbiję pytanie - a dlaczego 200 zł?
0
@tristan87 A to spoko - nie widziałem nigdzie wcześniej.
1
Słyszeliście o tym? Bo w głównych mediach coś cicho o tym - https://gazetaolsztynska.pl/877614,Niby-obronca-a-jednak-napastnik-Kamil-Glik-skazany-za-pobicie-turysty-na-Mazurach.html
1
@AduŚ07 No może i tak. Ale przynajmniej dojdzie do nich, że ponosi się odpowiedzialność za swoje czyny i że jak się gdzieś na drugi raz przyklei to sam poniesie z tego powodu jakąś krzywdę czy niedogodność.
4
Powodzonka Quique. Ciekawe czy Barca już mu wypłaciła zaległą kasę.
0
@MESSIah16 Mam nadzieję,że Izraelici pokażą Arabom miejsce w szeregu.
0
@AduŚ07 Spokojnie - na początek tych przyklejonych wystarczy odizolować i zostawić na kilka dni niech sobie przemyślą.
0
@Gall Niech będzie sobie kim chce,ale niech wychodzi od nich jeden spójny przekaz.
2
Januż Kowalski - "Biomasa (słoma) może zastąpić importowany węgiel". Ja wiem, że pan Januż krótko jest wbrym resorcie,ale niech się zorientuje, że MR wprowadza właśnie doplaty za przyoranie słomy. Więc wypadałoby się zdecydować do czego zmierza Min Rolnictwa i jakie rozwiązania zamierza w końcu promować.
0
Złe podejście. Powinni się przygotowywać z myślą, że grają finał LM. Tyle w tym temacie.