0

@Kamiloza91 Jak na razie to widzę, że pęka nadmuchany balonik zbyt dużych oczekiwań. Przy odrobinie szczęścia w dwóch meczach z Interem nastroje byłyby zupełnie inne. Nie wspominając o tym,że kadra mu się posypała. Ja tam spokojnie czekam i pod koniec roku dopiero pokuszę się wyciągać wnioski.

0

@Colon Iga mówi "Kurza twarz", a Lewny mówi "No nie".

3

@Striker Aaa. Pamiętam to - nagrał was wtedy osiedlowy monitoring


0

@FC1899Barca Wyrwane z kontekstu.

0

@Krystian1588 A czy ktoś wierzy w to ,że oni wszyscy o niczym nie wiedzieli? No proszę cię.

0

@4drian0 To nie jest odklejka w UK czy w jakimkolwiek innym miejscu na świecie. Widzę tu konkretnie trzy odklejone osoby z problemami, które zwracają na siebie uwagę swym zachowaniem. Rzutowanie takich postaw na całe społeczeństwo jest bezzasadne.

0

@Kondziubarca Ech - to byłoby piękne gdyby Barca jeszcze jakimś cudem wyszła z LM. Gdzież podzialiby się wszyscy ci którzy już zwalniają Xaviego czy spisują sezon na straty.

0

@Kamiloza91 A czemu nie? Rok w rezerwach to dobre przygotowanie. Owszem jeszcze lepsze byłoby przetarcie w jakimś solidnym klubie z Europy, ale w razie konieczności chyba to nie byłby problem. Jest też Alfred Schreuder który pracował z Koemanem. Więc kilka opcji związanych z klubem jest do rozważenia.

0

@Fake69 Największy plus Ferrana to fakt, że piłka go szuka i często dochodzi do sytuacji. Największy jego minus to brak skuteczności.

0

@cris2706 Weź daj spokój. Ja trzymam kciuki w każdym meczu PSG aby im się noga powinęła. Nawet w meczu z Realem. Nie ma klubu którego nienawidzę bardziej.

0

@Kamiloza91 Przecież jest Marquez w Barcy B i prędzej czy później trafi na stołek trenera.

1

Tak z okazji meczu Marsylii z PSG zerknąłem sobie na staty Alexisa z całej kariery i te jego liczby są więcej niż przyzwoite. Dość niedoceniany zawodnik.

1

@dorkizos Głos rozsądku w zalewie emocjonalnych wynurzeń.

0

@Gaz To jakiś młody talent?

0

@konrad1661 Póki co to całkiem nieźle mu idzie w Athletic.

0

@jeyx77x Też mi się tak wydaje, że tam nie było kontaktu. Z tego ujęcia co pokazywali nie widać dokładnie.

0

Hahaha. Ależ go porobił. Jak dziecko normalnie.

1

Ten to potrafi strzelić.

0

@Qba2312 Gadanie. Prawda jest taka, że wszyscy trzej wymienieni dochodzili do momentu w którym ich drużyny przegrywały.

5

Szukam sobie właśnie części na allegro do samochodu i czytam komentarze o produktach i niektóre to mnie rozwalają, np -
"Bardziej kruche niż pokój na Bliskim Wschodzie"
czy - "Moja żona na samą myśl o tym sworzniu do dziś robi się mokra".

2

@Ojciec5tkidzieci Historia niczym z "Infiltracji".

1

@Kgorecki2500 Jednak mimo wszystko jest to jakiś symbol i nie sądzę aby za jego życia cos zmieniali, zwłaszcza ,że i tak póki co występują także pod sztandarem Konfederacji aczkolwiek stawiam, że Mentzen rozwali ten twór bo już podobno chce się odegrać na Sośnierzu i Dziamborze.

1

@panczo Ok. Spoko. Wiem że tak się mówi,ale według mnie jest to obraźliwe i krzywdzi osoby które na to nie zasługują.
PS - Nie nazywam się Janusz jakby co.

0

@Medium To żeś teraz zabłysnął. Powiem więcej - ja bym pewnie zasnął na weselu czy na imprezie przy takiej muzyce. Ale do słuchania pewnych utworów wymagane są odpowiednie okoliczności i nastrój.

0

@panczo Głupie jest to co napisałeś. Uwłaczasz ludziom z powodu imienia? Czegoś na co nie mają wpływu? Wytłumacz to. Nie chodzi mi o wymieniona osobę ale sugerujesz, że wszyscy o tym imieniu są jacyś upośledzeni czy coś?

1

@norbi77 Jedna i druga strona wyzywa się od prorosyjskich partii. Żałosne i tyle. Jak dzieci w piaskownicy. Zaczęło się od konkretnych zarzutów i afer a skończyło jak zawsze. "Moja racja jest najmojsza" jak w Dniu Świra.

0

@Esio A on nadal spada?

2

@CrazyHorseLakota O jakim podatku myślisz? Jeśli posiadałeś te rzeczy dłużej niż pół roku to jesteś zwolniony z podatku. A i tak bylby to podatek od ewentualnego zysku czyli gdybyś sprzedał te rzeczy drożej niż kupiłeś.

2

Xavi przed meczem ostrzegł swych zawodników aby nie dopuszczali rywali do sytuacji w których rywal będzie miał możliwość oddania strzału w światło bramki. Mimo to w ten sposób Barca straciła trzy bramki.

2

@Herbert Ewentualnie czy MŚ w tym terminie skomplikują czy poprawią mu sytuację w Lecce - np. czy wybiją go z rytmu,albo czy dadzą mu czas na pracę i zgranie z drużyną.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?