La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1513 Culés

0

To co za rok Tuchel Ball?

1

@Kamiloza91 nie bo on niema DNA Barcy

0

@Barcaa12 Chyba już nie ma kogo zx DNA

0

@Kamiloza91 Dajesz nam nadzieję :D
Mam nadzieję, ze Iniesta nie weźmie sie za trenerke w Japonii i nie przyjdzie po dwóch sezonach prowadzić Barcy :D

0

@LukaszFan Jeśli by tak Xavi odszedł za rok tp nie będzie opcji z DNA no kto? Inista w rok nie da rady :D


0

@Kamiloza91 Przecież jest Marquez w Barcy B i prędzej czy później trafi na stołek trenera.

0

@maroon Ale piszę jakby Xavi odszedł za rok to nie ma opcji kogoś z DNA. Np chyba Marquez za rok nie przyjdzie.

0

@Kamiloza91 A czemu nie? Rok w rezerwach to dobre przygotowanie. Owszem jeszcze lepsze byłoby przetarcie w jakimś solidnym klubie z Europy, ale w razie konieczności chyba to nie byłby problem. Jest też Alfred Schreuder który pracował z Koemanem. Więc kilka opcji związanych z klubem jest do rozważenia.

0

@maroon Może się mylę. Ale wolałbym mega doświadczonego trenera. Może jakaś opcja się pojawi. Nie chciałbym Marqueza. Ja wiem, że Guardiola, ale niech pójdzie drogą Enrique - klub z innej ligi, i średniak z Hiszpanii. No ale zobaczymy jak się skończy sezon. A Ty jak to widzisz z naszym trenerem?

0

@Kamiloza91 Jak na razie to widzę, że pęka nadmuchany balonik zbyt dużych oczekiwań. Przy odrobinie szczęścia w dwóch meczach z Interem nastroje byłyby zupełnie inne. Nie wspominając o tym,że kadra mu się posypała. Ja tam spokojnie czekam i pod koniec roku dopiero pokuszę się wyciągać wnioski.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?