@matirix20 To teraz poczytaj jak są traktowane wszelkiego rodzaju "szkodniki" które tępi się przy produkcji wegańskich produktów. Ile miliardów organizmów ginie podczas uprawy roślin. I na końcu wychodzi na to, że stawiając i martwiąc się o los jednego gatunku a całkowicie pomijając setki innych gatunków wychodzi się na hipokrytę. PS - aby te rośliny dały plon to trzeba im dostarczyć nawóz - wolisz naturalny czy sztuczny?
@Xwowrak Polecałbym jednak samemu inwestować niż ufać funduszom. Oczywiście to wymaga dużo więcej czasu i zdobywania wiedzy. Polecam także założyć IKE lub IKZE. Nie płacisz wówczas podatku Belki i te pieniądze pracują dla ciebie. Oczywiście jeśli wyjmiesz je przed emeryturą to zapłacisz ten podatek, ale nawet w takim przypadku korzystniej jest zapłacić go raz za powiedzmy kilka lat niż rozliczając każdą inwestycję na bieżąco bo jak wspomniałem wówczas te pieniądze pracują przez te kilka lat dla ciebie. Na IKE też są fundusze.
@Ascend Bo nie da się jechać cały czas na biegu i czasem trzeba wówczas dodać gazu aby nadać prędkość, więc strzelam, że w pewnych warunkach zwłaszcza pojazdem o dużej masie - np. z górki jazda na luzie jest zrozumiała.
@Piotr,1985 No ale gum przecież nie musisz żuć parzyście. Super pomysł - kupić 2 opakowania chleba a potem połowę wyrzucić bo się zepsuje. Za podobne pomysły to łagry komuś się należą i tyle.
@barcelonaLM Już bodajże Churchill mówił, że Niemców należałoby profilaktycznie bombardować co kilka dziesięcioleci,więc fajnie by było to zobaczyć przed śmiercią.
@marcin62 Zmienia to pewnie o tyle, że nie był emocjonalnie związany z tym psem a być może z żadnym zwierzęciem w swoim życiu. W sensie odpowiedzialności oczywiście nic nie zmienia, raczej w sensie spojrzenia na ta sytuację i zrozumienie dlaczego żadne "bezpieczniki" w jego głowie do tej pory nie zostaly "zainstalowane".
@Comentateiro Jedyny obraźliwy kolor jakim można kogoś określić to tęczowy. Aha i warto pamiętać, że w Polsce określenie "czarny" nie odnosi się do koloru skóry tylko do koloru sutanny.
@MESSIah16 Tyle, że podczas drugiej wojny czeczeńskiej tam zatarł się podział na rodaków i ruskich. To jest zupełnie inne podejście. Jak rodak zabijał rodaka to wszystko się zatarło i zmieniło im rozumienie honoru.
0
@matirix20 To teraz poczytaj jak są traktowane wszelkiego rodzaju "szkodniki" które tępi się przy produkcji wegańskich produktów. Ile miliardów organizmów ginie podczas uprawy roślin. I na końcu wychodzi na to, że stawiając i martwiąc się o los jednego gatunku a całkowicie pomijając setki innych gatunków wychodzi się na hipokrytę.
PS - aby te rośliny dały plon to trzeba im dostarczyć nawóz - wolisz naturalny czy sztuczny?
0
@Xwowrak Polecałbym jednak samemu inwestować niż ufać funduszom. Oczywiście to wymaga dużo więcej czasu i zdobywania wiedzy. Polecam także założyć IKE lub IKZE. Nie płacisz wówczas podatku Belki i te pieniądze pracują dla ciebie. Oczywiście jeśli wyjmiesz je przed emeryturą to zapłacisz ten podatek, ale nawet w takim przypadku korzystniej jest zapłacić go raz za powiedzmy kilka lat niż rozliczając każdą inwestycję na bieżąco bo jak wspomniałem wówczas te pieniądze pracują przez te kilka lat dla ciebie. Na IKE też są fundusze.
0
@Ascend Bo nie da się jechać cały czas na biegu i czasem trzeba wówczas dodać gazu aby nadać prędkość, więc strzelam, że w pewnych warunkach zwłaszcza pojazdem o dużej masie - np. z górki jazda na luzie jest zrozumiała.
0
@Crystal37 Tak. Do pewnej wartości obrotów silnika spalanie wynosi wówczas 0.
0
@tristan87 To jeszcze zależy czy te gole będą uznane...
7
@Bykunn Nie musi patrzeć na ceny diesla. Za chwilę i tak odczujemy rosnące ceny diesla we wszystkich towarach w sklepie.
0
@Sau_Ron W lidze też kiepsko im idzie. My chociaż jesteśmy liderem.
1
@Piotr,1985 No ale gum przecież nie musisz żuć parzyście. Super pomysł - kupić 2 opakowania chleba a potem połowę wyrzucić bo się zepsuje. Za podobne pomysły to łagry komuś się należą i tyle.
1
@barcelonaLM Już bodajże Churchill mówił, że Niemców należałoby profilaktycznie bombardować co kilka dziesięcioleci,więc fajnie by było to zobaczyć przed śmiercią.
0
@Gadulec W takim razie należałoby to zgłosić do UOKiK bo to już jest najwyższy szczebel chamstwa.
1
@FCB24 Jeszcze się nie spotkałem z czymś podobnym. Może ktoś w domu ci zjadł tą jedną kromkę?
3
@marcin62 Zmienia to pewnie o tyle, że nie był emocjonalnie związany z tym psem a być może z żadnym zwierzęciem w swoim życiu. W sensie odpowiedzialności oczywiście nic nie zmienia, raczej w sensie spojrzenia na ta sytuację i zrozumienie dlaczego żadne "bezpieczniki" w jego głowie do tej pory nie zostaly "zainstalowane".
1
@Inko Na całe szczęście to jednak od ciebie nie zależy.
1
@Adamski69 Jakieś chore masz te fantazje.
1
@MesQueUnClub96 Wygrana z Interem to priorytet. Z Realem mogą przegrać i tragedii wielkiej nie będzie.
0
@ranger3120 Nawet nie chce mi się tego oglądać bo on za mocno mordę drze.
1
@Ali3231 Pewnie, że Mbappe. Co to za pytanie w ogóle.
0
@Lola120 Biblia.
0
@arasz1819 Z twego opisu wynika jakby PO sporządzało tę notę.
0
@Walker Miś Uszatek?
0
@Kozinho. A no chyba, że tak. Ok już nie będę.
0
@draxidox Nierób i złodziej to ok - to zrozumiałe, ale określanie go jako głąb czy nieudacznik, świadczy też niezbyt dobrze o jego podwładnych.
9
@draxidox Skoro nieudacznik objął stanowisko szefa to co powiedzieć o tych którzy są kilka szczebli niżej w hierarchii?
0
@norbi77 O co tu w ogóle chodziło?
0
@BorzyKrzys A czy wczesniej ktos go w ogóle traktował poważnie?
0
@Comentateiro Jedyny obraźliwy kolor jakim można kogoś określić to tęczowy. Aha i warto pamiętać, że w Polsce określenie "czarny" nie odnosi się do koloru skóry tylko do koloru sutanny.
0
@AlexDark00 Ach racja. Coś mi się skojarzyło, że on na prawej stronie gra.
0
@msmsms Raczej przykład człowieka którego kariera przerosła jego samego.
0
@JohnnyBarca Niech dadzą szansę temu młodemu Riadowi po tym maratonie który nas teraz czeka.
0
@MESSIah16 Tyle, że podczas drugiej wojny czeczeńskiej tam zatarł się podział na rodaków i ruskich. To jest zupełnie inne podejście. Jak rodak zabijał rodaka to wszystko się zatarło i zmieniło im rozumienie honoru.