0

@DonMatteo901 Kowal w punkt.

0

@Chaoss Mowa była o znanych piłkarzach którzy ogłosili, że są gejami , a zdaje się to właśnie ogłosili - jeden wprost, drugi pośrednio do tego nawiązał.

0

@bartekvisca Casillas i Puyol nie byli znani?

0

@MAGNETO Skąd brałeś Nutellę w więzieniu?

2

@Pawel13sz Ten zawada to trochę od czapy bredzi. Dudek równie dobrze mógł to słyszeć z ławki.

0

@Uukasz_93 I chyba też de Jong, skoro tak bardzo chcieli go wypchnąć latem.

0

@ObiwanKenobi Otóż to.

0

@ObiwanKenobi A jak udowodnią na podstawie zdjęcia, że to radio to nie jest tylko atrapa? Wówczas wcale nie jest odbiornikiem radiowym.

2

@against_modern_football Fajnie by posłużyła jako wycieraczka.

0

@Seba_89_ Manewry czy nawet samo zgrupowanie sił NATO przy białoruskiej granicy nie musi oznaczać wojny, a samo w sobie zwiąże siły białoruskie które nie będą mogły opuścić posterunku choćby to zagrożenie ze strony NATO było tylko pozorne.

0

@FcPortoFan1999 Mam nadzieję, że Ernesto to odwróci.

0

@Danny Gaucho A gdzie del Piero? On też słynął z wolnych.

0

@marcin62 I to jest prawdziwy mental i charyzma.

6

@Przemek2323 Nie rozumiem dlaczego każdy od razu zakłada, że ludzie będą się bronić bronią palną, skoro ten projekt nic nie zmienia w zasadach co do jej posiadania. Oczywiście projekt jest wadliwy, ale warto aby ten problem pojawił się w końcu w debacie publicznej i by wykluły się z tego jakieś sensowne przepisy.

2

@bartas97 Oby ten piękny scenariusz sie ziścił.

0

@Xpert77 Z piosenki Kultu - "Brooklyńska Rada Żydów".

0

@Xwowrak Taki był widocznie plan aby trwała jak najdłużej.

3

@Xpert77 Jak to radziła niegdyś Brooklyńska Rada Żydów - ""Młodzi chcą czegoś zupełnie innego od tego co chcieliby starsi." Stary rabin tak mówił, przyklasnęli mu wszyscy niemalże "Młodzi świat inny dostają niźli starsi dostali." Teraz oklaski rozległy się nawet z najdalszej części sali..."

0

@tomek8756 No i wysłałeś mu to zaproszenie czy nie?

0

@FC1899Barca Bzdury. W piciu alkoholu to on by się nawet na olimpiadę nie zakwalifikował. Nawet gdyby ruskie dostali bana...

0

@tomek8756 Jedyne papierosy jakie jeszcze za gówniarza próbowałem to bodajże "Popularne". Ważne że bez filtra były co skutecznie mnie odrzuciło od tego nałogu. Polecam każdemu.

0

Mam nadzieję, że to nieprawda.

0

@MESSIah16 Z tą Czeczenią to nie jest tak prosta sprawa jak się wydaje. Ta druga wojna czeczeńska to był już czysty biznes i tam każdy walczył o swoje a nie o ideały czy o niepodległość.

2

@PatrychoO Zawsze była jakaś taka antypatyczna. Teraz wiadomo czemu.

0

@PabloVEB Nie wiem co trzeba mieć w tym pustym łbie aby spłodzić podobny artykuł.

0

@KacperVEB A jakby mu kazali gówno zjeść na granicy to też byś gadał, że przecież mógł zjeść by wjechać?

0

@bartas97 Spełnienia marzeń i ogólnie wszystkiego najlepszego.

0

@Pawel13sz Ale jakich innych oczekujesz? Dla mnie to istotny argument. Wolę Lewego niż Messiego i nic nie poradzę.

2

@NaFazieHitman Każdego kto pcha się na granicę powinni tak powiesić dla przykładu. Tyle w tym temacie.

4

@Ojciec5tkidzieci Ja tam nic bym nie wysyłał. Wiadomo jak to jest z policją i sądami. Niby zaczynasz jako świadek a potem cię jeszcze ukarzą za to że nielegalnie go nagrałeś czy coś innego wymyślą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?