@Chaoss Mowa była o znanych piłkarzach którzy ogłosili, że są gejami , a zdaje się to właśnie ogłosili - jeden wprost, drugi pośrednio do tego nawiązał.
@Seba_89_ Manewry czy nawet samo zgrupowanie sił NATO przy białoruskiej granicy nie musi oznaczać wojny, a samo w sobie zwiąże siły białoruskie które nie będą mogły opuścić posterunku choćby to zagrożenie ze strony NATO było tylko pozorne.
@Przemek2323 Nie rozumiem dlaczego każdy od razu zakłada, że ludzie będą się bronić bronią palną, skoro ten projekt nic nie zmienia w zasadach co do jej posiadania. Oczywiście projekt jest wadliwy, ale warto aby ten problem pojawił się w końcu w debacie publicznej i by wykluły się z tego jakieś sensowne przepisy.
@Xpert77 Jak to radziła niegdyś Brooklyńska Rada Żydów - ""Młodzi chcą czegoś zupełnie innego od tego co chcieliby starsi." Stary rabin tak mówił, przyklasnęli mu wszyscy niemalże "Młodzi świat inny dostają niźli starsi dostali." Teraz oklaski rozległy się nawet z najdalszej części sali..."
@tomek8756 Jedyne papierosy jakie jeszcze za gówniarza próbowałem to bodajże "Popularne". Ważne że bez filtra były co skutecznie mnie odrzuciło od tego nałogu. Polecam każdemu.
@MESSIah16 Z tą Czeczenią to nie jest tak prosta sprawa jak się wydaje. Ta druga wojna czeczeńska to był już czysty biznes i tam każdy walczył o swoje a nie o ideały czy o niepodległość.
@Ojciec5tkidzieci Ja tam nic bym nie wysyłał. Wiadomo jak to jest z policją i sądami. Niby zaczynasz jako świadek a potem cię jeszcze ukarzą za to że nielegalnie go nagrałeś czy coś innego wymyślą.
0
@DonMatteo901 Kowal w punkt.
0
@Chaoss Mowa była o znanych piłkarzach którzy ogłosili, że są gejami , a zdaje się to właśnie ogłosili - jeden wprost, drugi pośrednio do tego nawiązał.
0
@bartekvisca Casillas i Puyol nie byli znani?
0
@MAGNETO Skąd brałeś Nutellę w więzieniu?
2
@Pawel13sz Ten zawada to trochę od czapy bredzi. Dudek równie dobrze mógł to słyszeć z ławki.
0
@Uukasz_93 I chyba też de Jong, skoro tak bardzo chcieli go wypchnąć latem.
0
@ObiwanKenobi Otóż to.
0
@ObiwanKenobi A jak udowodnią na podstawie zdjęcia, że to radio to nie jest tylko atrapa? Wówczas wcale nie jest odbiornikiem radiowym.
2
@against_modern_football Fajnie by posłużyła jako wycieraczka.
0
@Seba_89_ Manewry czy nawet samo zgrupowanie sił NATO przy białoruskiej granicy nie musi oznaczać wojny, a samo w sobie zwiąże siły białoruskie które nie będą mogły opuścić posterunku choćby to zagrożenie ze strony NATO było tylko pozorne.
0
@FcPortoFan1999 Mam nadzieję, że Ernesto to odwróci.
0
@Danny Gaucho A gdzie del Piero? On też słynął z wolnych.
0
@marcin62 I to jest prawdziwy mental i charyzma.
6
@Przemek2323 Nie rozumiem dlaczego każdy od razu zakłada, że ludzie będą się bronić bronią palną, skoro ten projekt nic nie zmienia w zasadach co do jej posiadania. Oczywiście projekt jest wadliwy, ale warto aby ten problem pojawił się w końcu w debacie publicznej i by wykluły się z tego jakieś sensowne przepisy.
2
@bartas97 Oby ten piękny scenariusz sie ziścił.
0
@Xpert77 Z piosenki Kultu - "Brooklyńska Rada Żydów".
0
@Xwowrak Taki był widocznie plan aby trwała jak najdłużej.
3
@Xpert77 Jak to radziła niegdyś Brooklyńska Rada Żydów - ""Młodzi chcą czegoś zupełnie innego od tego co chcieliby starsi." Stary rabin tak mówił, przyklasnęli mu wszyscy niemalże "Młodzi świat inny dostają niźli starsi dostali." Teraz oklaski rozległy się nawet z najdalszej części sali..."
0
@tomek8756 No i wysłałeś mu to zaproszenie czy nie?
0
@FC1899Barca Bzdury. W piciu alkoholu to on by się nawet na olimpiadę nie zakwalifikował. Nawet gdyby ruskie dostali bana...
0
@tomek8756 Jedyne papierosy jakie jeszcze za gówniarza próbowałem to bodajże "Popularne". Ważne że bez filtra były co skutecznie mnie odrzuciło od tego nałogu. Polecam każdemu.
0
Mam nadzieję, że to nieprawda.
0
@MESSIah16 Z tą Czeczenią to nie jest tak prosta sprawa jak się wydaje. Ta druga wojna czeczeńska to był już czysty biznes i tam każdy walczył o swoje a nie o ideały czy o niepodległość.
2
@PatrychoO Zawsze była jakaś taka antypatyczna. Teraz wiadomo czemu.
0
@PabloVEB Nie wiem co trzeba mieć w tym pustym łbie aby spłodzić podobny artykuł.
0
@KacperVEB A jakby mu kazali gówno zjeść na granicy to też byś gadał, że przecież mógł zjeść by wjechać?
0
@bartas97 Spełnienia marzeń i ogólnie wszystkiego najlepszego.
0
@Pawel13sz Ale jakich innych oczekujesz? Dla mnie to istotny argument. Wolę Lewego niż Messiego i nic nie poradzę.
2
@NaFazieHitman Każdego kto pcha się na granicę powinni tak powiesić dla przykładu. Tyle w tym temacie.
4
@Ojciec5tkidzieci Ja tam nic bym nie wysyłał. Wiadomo jak to jest z policją i sądami. Niby zaczynasz jako świadek a potem cię jeszcze ukarzą za to że nielegalnie go nagrałeś czy coś innego wymyślą.