- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1630 Culés
Gorące dyskusje
Batys
7
Hahaha z tymi 150 mln za tego ciapaka to ich chyba zdrowo powaliło jeśli to prawda.
28 odpowiedzi
Dari0G
45
@kodi77 Brak mi słów, stary. Naprawdę współczuję.
31 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
19 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1630 Culés
10
W sumie czemu Lewandowski jest tutaj tak pożądany(jest tylko rok młodszy od Messiego), a Argentyńczyk jest niechciany, bo zabierze miejsce młodym ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wole kontuzjowanego Messiego niż oglądać tyle strat Dembele, albo Gaviego, który prezentuję dobry poziom, ale będzie grać niezależnie od formy bo jest młody.
0
@sintesox W punkt.
0
@sintesox a jak Messi odejdzie po roku to kim będziesz grał? Kogoś ściągniesz dobrego na skrzydło? I wiesz że Messi będzie żądał na bank ogromnych pieniędzy .
14
@sintesox Leo w obecnej formie, czyli swej normalnej, jest lepszy od każdego piłkarza Barcelony i dałby więcej niż każdy z nich, ale stary i nie nadaje się...
0
@sintesox Tak bo Gavi nie może w tym wieku popełniać błędów.
0
@sintesox Ja tam jednak wolę oglądać tych młodych. A z tych dwóch wymienionych weteranów to wolę Lewego bo to Polak rodak.
4
@sintesox bo niektórym siadło na łeb i się obrazili na Messiego
0
@maroon Rzeczywiście mocny argument XD
1
@sintesox Pewnie dlatego, że Lewy jest typową 9 której nie mamy.
0
@Pawel13sz Ale jakich innych oczekujesz? Dla mnie to istotny argument. Wolę Lewego niż Messiego i nic nie poradzę.
0
@sintesox bo nie ma młodego na jego pozycje
1
@Kgorecki2500 A mamy takiego zawodnika jak Messi? Bo nie widzę
1
@Borneo A na Messiego jest?
0
@Adi123456789 Nie mówię, że nie może popełniać błędów, ale potem się dziwimy, że ciężko wyjść z grupy grając 18 latkiem w podstawie, który pokazuje dużo, ale jednak czegoś mu brakuje jeszcze.
0
@ShawnC A czemu ma Messi odejść po roku? Bo on co chwile według niektórych ma rok/dwa gry.
0
@sintesox No,ale to Xavi ustala skład. Spokojnie, była przerwa na repke. Dajmy im czas. Na najważniejsze mecze będą w dobrej formie (mam taką nadzieję).
0
@sintesox takGavi czy pedri to ptzyszlość Barcy i w nich trzeba inwestować