La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1484 Culés

6

Właściciel wulkanizacji przekazał kilkanaście zużytych opon fundacji, która tworzyła ekologiczny ogród. Za okazanie dobrej woli dostał 300 zł mandatu, a następnie ponad 1 mln zł kary. Teraz ogród został bez opon, a przedsiębiorca z gigantycznymi długami
via:autoświat.pl
Polska to trochę dziwny kraj w tym aspekcie... państwo polskie skutecznie potrafi niechęcić do pomocy potrzebującym ludziom.."
@Kgorecki2500 @Barca1992 @Kondziubarca @michal26
Link do artykułu:
https://www.auto-swiat.pl/wiadomosci/aktualnosci/pan-slawomir-przekazal-opony-w-dobrej-wierze-urzednicy-dali-mu-milion-zl-kary/h9snept

0

@tomek8756 co za kraj...

0

@tomek8756 Wina państwa jest tylko taka, że dali małpie brzytwę. Cała wina leży po stronie zawistnych urzędników, którzy chcieli zgnębić człowieka bo nie przyjął pokornie grzywny.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?