0

@FCB_dimiC A co za dziad wyłancza światło podczas meczu?

0

@verdant Angielskie bydło.

0

@Deviler Uważam, że prawo jazdy powinno być zniesione. Kończysz osiemnaście lat i nabywasz dożywotnie uprawnienia automatycznie. Tak to powinno wyglądać.

0

@FCB_dimiC A udało im się wtrafić?

0

@kamil9040 Serio? Jeszcze niedawno sami ich ograniczali w tym rozmnażaniu. myślałem, że nadal są na tym etapie.

0

@Katalończyk 99 Ale zawsze znajdzie się jakaś menda co wyciągnie i wszystko nagrywa

0

@kamil9040 A co jest nie tak z ich demografią?

0

@Amigo_Blanco Jak tak się na to patrzy, to z jednej strony dobrze, że nie budujemy elektrowni atomowej, bo strach pomyśleć jak by to się mogło skończyć.

3

@Deviler Zawsze myślałem, że to pracodawca płaci pracownikowi pensję i że to już jest wliczone w cenę towaru.

2

@DaPidejpi On akurat ma już 37 lat,więc i oczekiwania wobec niego powinny być mniejsze . Szkoda jedynie, że sam tego nie dostrzega.

0

@BulaKG Podejrzewam, że wykup Alonso to był cichy deal z Chelsea "rekompensujący im podebranie" Raphinhi i Kounde.

0

@Kessie taktyk....

2

@koksik2700 No i takie info to się szanuje. W szkole powinni więcej uczyć o podobnych postaciach z polskim rodowodem.

0

@Zoker Messi nigdy, więc Silva teraz lub za rok.

0

@tomek8756 Historia niczym z jakiegoś paradokumentu.

0

@Hosh Fizycy kwantowi nie są pewni co do tego o czym piszesz.

0

@Medium W tym ludobójstwie maczali palce też Niemcy.

1

@Deviler Okolice Giżycka od rana siąpi deszczyk. W końcu można żyć.

0

@Kondziubarca Nawet w sytuacji gdy zatwardziały zwolennik PIS z jakichś powodów się zirytuje na tyle aby w ogóle nie oddać głosu? W takim przypadku chyba to założenie już nie działa.

0

@FCBparasiempre Łe tam. U nas nie ma stanu wojny, ale niechby taki jeden wyszedł naprzeciw kibicom Cracovii z szalikiem Wisły to też by skończył podobnie. No może nie rozstrzelany,ale pocięty.

0

@Rl9k1nG Jak dwaj ludzie chcą tego samego to albo muszą się tym podzielić, albo zostają wrogami. Nie da się podzielić domu - jedna ze stron musi go opuścić - dobrowolnie albo zostanie z niego siłą wyrzucona.

0

@Kondziubarca Co za pokrętne myślenie. Brak głosu to brak głosu. Skąd to założenie,że brak głosu miałby w jakikolwiek sposób pomóc PIS? A jeśli ktoś planował oddać głos na PIS, ale zdecydował go nie oddawać na nikogo, to też im pomaga czy już jednak nie?

1

@kaczucha1899 Serio wrzuciłeś do tego porównania Bravo? Jak dla mnie to zawodnik którego odejścia do dziś najbardziej żałuję.

0

@ZwyklyKibicBarcy04 Odbijał się już od tylu klubów, że chyba na najwyższy poziom już nie wskoczy.

2

@Hosh Ok. To skoro ja nie mam władzy nad Frasyniukiem i nie jestem prokuratorem to mam święte prawo nazwać osobnika który obraża polski mundur śmieciem. Niniejszym więc to czynię. Aha i jeszcze gęste Ha tfu w stronę tego łapserdaka.

1

@Bykunn No to widocznie już zależy od szpitala. U nas nikt poza "pacjentami" nie mial wstępu na oddział.

4

Gdyby ktoś się łudził, że pod rządami PO byłaby mniejsza inflacja - oto jak traktują człowieka, który skrytykował socjale - https://wiadomosci.wp.pl/tomasza-lenza-nie-bedzie-na-liscie-po-do-sejmu-wkurzyl-tuska-wypowiedzia-w-tvp-info-6797894718098400a

1

@Bykunn No to być może zależy od szpitala. U nas w ogóle nie było wstępu, była tylko sala odwiedzin. Zresztą na oddziale żona nie leżała sama, więc to zrozumiałe że nie wpuszczają obcych do sal gdzie kobiety leżą w różnym stanie, do tego karmią dzieci. A tam gdzie byłeś to była sala ogólna czy żona miała swój pokój?

1

@mariogbch Lech zdech, legła poległa, a wisła skisła.

5

@Kacpereczekdabus To nie jest błąd w obliczeniach, tylko kwestia interpretacji pewnych przychodów. Barca je uwzględniła, a liga kwestionuje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?