- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1421 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
3
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
53 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1421 Culés
39
Messi MVP Superpucharu Francji i zajebisty występ z ligowym meczu zakończony zajebistą bramką, Lewy zaczął czarować w barwach Barcy w Pucharze Gampera, Haaland dwie bramy, nawet Neymar zaczął dobrze grać, zaraz jeszcze Benz będzie swirowal, Mbappe wróci po kontuzji, a Potężna Portugalska Mentalna Maszyna narobił szumu wokół siebie swoim dziecinnym zachowaniem. Ostatecznie nikt go nie chciał i w meczu ligowym dostaje mniej niż polowe meczu, a jego drużyna przegrywa mecz z Brighton.
Ojjj, chyba czas na jakiś elaborat na temat jaki to nie jest zajebisty ze strony siorki, albo od siebie, prosto z serca.
2
@DaPidejpi On akurat ma już 37 lat,więc i oczekiwania wobec niego powinny być mniejsze . Szkoda jedynie, że sam tego nie dostrzega.
0
@DaPidejpi wyjdzie że bronie cr ale co tu porównywać Messi miał 2 mecze z słabymi rywalami..united to od lat klub mem..Ferguson to chyba powinien tam wjechać do szatni na grubo ..wysuwanie wniosków po 1 kolejce ligowej też troszkę śmieszne co nie zmienia faktu że stawiam że united z tą obrona i plackiem jako trenerem mogą gdzieś koło 10 się zakręcić xd
1
@PanAgenda2030 Ten Haga nazywasz plackiem xDD hahahahaha idz spać chlopie..
A plackiem to jest ten z 7 na plecach w United.
0
@Lionel_Messi10 a co on wygrał ? wszystkie placki 1/2 seozony dobre w śmiesznej holenderskiej lidze pchają do poważnych lig i widać efekty XD
De jong,Dest,Zyvech, De Ligt same kozaki póki co trener tez zskończy w lidze greckiej za rok pewnie xDDD
1
@PanAgenda2030 Ze słabym Ajaxem dochodzil do półfinału LM, jest dobrym trenerem.
0
@Lionel_Messi10 nie doświadczonym na angielksą ligę ;) zjedzą go tam :)
0
@PanAgenda2030 Pożyjemy Zobaczymy :)