1

@Hrzan Ciężko w to uwierzyć.

0

Na TVP Historia fajny dokument dotyczący podróżnika Aleksandra Doby.

0

@Emhyr No spoko. To był żart tylko.

0

@tomek8756 Wypożyczać można tylko w niedziele czy w tygodniu też?

2

@Stagiryta A jak chcesz ją wspierać? Nawet jakbyś chciał przy niej być to kto cię wpuści na oddział? Tam jest taka specjalna sala odwiedzin do której przychodzą kobiety z dzieckiem albo bez, jeśli takie są zalecenia i nic więcej. Poza tym jedyne czego potrzebują tam kobiety to spokoju a nie gości. No chyba, że na telefonie non stop chcesz siedzieć, ale to też męczące. Nie rozumiem co w tym patologicznego?

1

@Emhyr To po cholerę wchodzisz na jakieś gówniane strony skoro masz La Ramblę?

0

@Vampir707 Dodruk pieniądza to tylko popularne hasło. W praktyce wygląda to tak, że przybywają tylko cyferki i wirtualna gotówka. Pieniądz traci na wartości poprzez dodruk, ale oczywiście nie jest to dodruk fizyczny.

3

@Kgorecki2500 Na szczęście z każdym dniem bliżej do jesieni.

0

@Rust_Cohle Doskonały scenariusz.

0

@pacior95 A z czym się nie zgadzasz w takim razie?

0

@pacior95 Ty będziesz pracował całe życie, a dla takiego Umtitiego to być może już nawet ostatni kontrakt w życiu. Zresztą co tu ma do rzeczy wysokość zarobków? Ja tam ich doskonale rozumiem.

1

@pacior95 Ciekawe czy sam byłbyś skłonny obniżać swoje wynagrodzenie?

1

Skoro Pedri, Gavi czy Nico potrafili się przebić to gdyby Puig był talent na miarę tego klubu, też potrafiłby się przebić. Nie trafił na czasy Xaviego czy Iniesty gdy nawet Thiago nie pogodził się z rolą zmiennika.

1

@xVENUMx Bo kiedyś były inne rodzaje baterii i one miały tzw. pamięć pojemności. Czyli jak na początku ktoś nie rozładował do zera i nie naładował do 100% kilka razy, to mógł sobie zmniejszyć pojemność baterii. Teraz już są inne rodzaje baterii i one tego nie mają.

1

@Kidd Ten kto będzie chciał to podciągnąć pod rasizm musiałby być naprawdę ograniczony umysłowo.

0

@Foro W sumie nic ponad to co robiłbym dotychczas.

4

@Kidd Przecież to nie dotyczy w żaden sposób rasy, a jedynie problemów organizacyjnych niezależnych od samych zawodników, więc po co w to mieszać rasizm? Nie warto się zniżać do poziomu tych odklejeńców którzy wymyślili to klękanie. Nawet ośmieszając ten ich pomysł. Szanujmy się trochę.

0

@Janas11224 A jakże. Pół roku pilnego studiowania geopolityki w mediach nie w kij dmuchał.

0

@paweldunajecfcb Nie jakby najechały, tylko co się stanie kiedy najadą. To jest nieuniknione.

1

@Mario96w U mnie wypalanie objawia się w ten sposób, że gdy puścisz gaz ale jedziesz na biegu, to spalanie powinno spaść do 0, a w momencie gdy wypala się filtr to wówczas spalanie pokazuje 1-2l/100 km.

2

@RoberDzik A skąd założenie, że nie lubimy?

1

@Kidd Niech oni lepiej się zajmą zaopatrzeniem choćby w cukier a nie kombinują otwieranie w niedzielę skoro nawet tak podstawowego produktu nie potrafią zapewnić.

0

@Majkel34 Zapomniałeś podać w opisie jej dane.

0

@Ironman Dobrze robią chłopaki. Im większa rata kredytu tym większa oszczędność. Koham PIS ponat fszystko.

0

@draxidox Taktyk

0

@Janas11224 Bo Barcy należal się puchar Uefa, a City należała się LM. Proste.

0

@Janas11224 A to nie jest o Superpuchar Europy?

0

0

@pt9 Kiedyś były. Teraz lepiej rozwinął się stand up.

0

@Borneo Dlaczego piszesz nie na temat? Ja nie pisałem o OZE tylko o patologii unijnej biurokracji.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?