@bartekvisca Ale wiesz, że jeśli chodzi o lato i zimę to są dwa zupełnie różne powody ewentualnego blackoutu? Latem jest problem z brakiem wodą podczas suszy i upałów, zimą ewentualnie problem może wynikać z surowców. Oczywiście pomijam tu kwestie jakichś awarii. I w tym roku także teraz problem może wynikać z brakiem surowców - niektórzy nawet to sygnalizują. Tak czy siak to w tym roku warto się przygotować na podobny scenariusz. Zwłaszcza tam gdzie występuje znaczne uzależnienie od prądu i jest on niezbędny aby zapewnić sobie minimum do przeżycia.
@barcanawieki Nie rozumiem tego wpieprzania się Korei Południowej do ich testów nuklearnych. Chcą ich trzymać na dystans to sami powinni inwestować we własny arsenał nuklearny.
@Rl9k1nG Dobra Kosiniak nie dramatyzuj. Może liczba urodzeń spadła, ale za to ile dzieci (i nie tylko) w tym roku w Polsce przybyło. Wypadałoby podziękować Putinowi.
@Death_voice Tyle, że oni już i tak opływają w luksusach, a tej swojej wizji nowego świata i tak nie dożyją. To jest akurat jedna rzecz, która łączy i biednych i bogatych - nieuchronność śmierci.
@domino1344 Nie macie u siebie takiego ortopedy który przyjmuje z urazami od ręki? W zeszłym roku coś mi strzeliło w kolanie, na drugi dzień poszedłem, obejrzał kolano wziął mnie od razu na stół, ściągnął płyn strzykawką, dał tabletki i żadnego prześwietlenia nie robił.
@Kgorecki2500 Bardzo dobrze, że nie chcą nikogo z eurokołchozu, ale jednak Johnson na tym stanowisku to bardzo zły pomysł. Tam nie trzeba showmana tylko gościa który ma wiedzę i doświadczenie w wojskowości.
1
@Kidd Facet nie może być prostytutką - to są zwykłe żigolaki.
2
@bartekvisca Ale wiesz, że jeśli chodzi o lato i zimę to są dwa zupełnie różne powody ewentualnego blackoutu? Latem jest problem z brakiem wodą podczas suszy i upałów, zimą ewentualnie problem może wynikać z surowców. Oczywiście pomijam tu kwestie jakichś awarii. I w tym roku także teraz problem może wynikać z brakiem surowców - niektórzy nawet to sygnalizują. Tak czy siak to w tym roku warto się przygotować na podobny scenariusz. Zwłaszcza tam gdzie występuje znaczne uzależnienie od prądu i jest on niezbędny aby zapewnić sobie minimum do przeżycia.
0
@barcanawieki Nie rozumiem tego wpieprzania się Korei Południowej do ich testów nuklearnych. Chcą ich trzymać na dystans to sami powinni inwestować we własny arsenał nuklearny.
1
@norbi77 Taktyk.
1
@WisniaKala A ile ja bym dał za tyle cukru co na tym zdjęciu....
3
@Rl9k1nG Dobra Kosiniak nie dramatyzuj. Może liczba urodzeń spadła, ale za to ile dzieci (i nie tylko) w tym roku w Polsce przybyło. Wypadałoby podziękować Putinowi.
0
@Suzu A może to kamerzystka, która ich na siebie napuściła?
0
@El Madridista. 99 procent piłkarzy to zwykli najemnicy,więc to żadna obelga czy obraza.
0
@Lionel_Messi10 Dziwnie piszesz Lewy.
3
@kejdzi Z ter Stegenem na bramce akurat wychodzi na to samo jak byśmy byli bez bramkarza.
1
@Death_voice Tyle, że oni już i tak opływają w luksusach, a tej swojej wizji nowego świata i tak nie dożyją. To jest akurat jedna rzecz, która łączy i biednych i bogatych - nieuchronność śmierci.
0
@Kengo Może niech w jakimś biurze podróży się zahaczy jako rezydent w Egipcie czy coś...
1
@draxidox Mam dobrą radę dla pani Mai - zmień pracę, weź kredyt, kup mieszkanie i wynajmuj je komu chcesz na własnych zasadach.
0
Wszyscy się cieszą ale jeśli ktoś wpadnie na pomysł aby dla przykładu ukarać dodatkowo klub to już nie będzie tak wesoło.
1
@domino1344 Nie macie u siebie takiego ortopedy który przyjmuje z urazami od ręki? W zeszłym roku coś mi strzeliło w kolanie, na drugi dzień poszedłem, obejrzał kolano wziął mnie od razu na stół, ściągnął płyn strzykawką, dał tabletki i żadnego prześwietlenia nie robił.
0
@Suzu VAR czy nie - to i tak błędy i wypaczenia nadal się zdarzają.
1
@Kgorecki2500 Bardzo dobrze, że nie chcą nikogo z eurokołchozu, ale jednak Johnson na tym stanowisku to bardzo zły pomysł. Tam nie trzeba showmana tylko gościa który ma wiedzę i doświadczenie w wojskowości.
3
@Vebrol Piękne było to, że akurat im się przytrafiło to niespodziewane mistrzostwo.
2
@FC1899Barca Anglia - Chelsea
Hiszpania - Real Madryt
Niemcy - Bayern
Francja - Olympique Marsylia
Włochy - Juve/Roma
Holandia - Ajax
Portugalia - Benfica
0
@GeneralXavi Kurła - to jak kupiłem ropę z Białorusi to też będą mnie ścigać za zbrodnie wojenne?
0
@SeboPro Nie widziałem takich plotek, ale odejście ter Stegena obojętnie z jakich powodów biorę w ciemno.
0
@FCB_dimiC No jednak nie. Z początku myślałem, że sam usunąłeś.
0
@FCB_dimiC Ciekawe co za parówa to zgłosiła, skoro nawet sam dalem ci za to herba.
2
@Criss18Barca Jaki problem w tym, że ktoś może tyle oferować, skoro nikt za tyle się nie zgodzi pracować?
0
@FCB_dimiC Piękne czasy wtedy były. Może nie widać na miniaturze ale nawet Żytnia w ręku dumnie tkwiła.
2
Co ten Lewy nic nie szczelił znowu? Zaraz się skończy jak ten Messi w PSG i tyle będzie z jego przyjścia. 50 mln jak krew w piach. Ech.
1
@Kondziubarca On od lat prezentuje poziom odklejenia niewiele mniejszy niż obecnie Max Kolonko. Po co promować podobne wypowiedzi?
0
@sonek Ciekawe czy już psychika tak działa, że podświadomie się oszczędza.
0
@Nano22 Bo wszyscy by lizali nie tą stronę co trzeba. Proste.
0
@bartekvisca To jest po prostu jakiś stan umysłu. Patologia taka, że aż słów brak.