0

@Fabik87 Daj spokój. Czas rozwijać się i iść do przodu. A nie czekaj...

1

@FC1899Barca Wymęczył drużynę przeciwną czym ułatwił sprawę kolegom. Bardzo dobra robota.

0

@messi564 1. Olympique Marsylia
2. Rennes
3. Psg
4. Monaco
5. Nice

0

@Kondziubarca I to są prawdziwi kibice, a nie to co u nas opluwanie co niektórych piłkarzy gdy im cos nie wychodzi.

1

@Sapos93 Luuk wracaj....

2

Lewy znowu nic nie szczelił? Chłopie ty się zastanów. Zastanów się ......

0

@Comentateiro Cały Poznań taki jednomyślny? Ciekawe...

0

@Aragorn33 To nie lucas wpadł na ten pomysł. No chyba, że jest z otoczenia prezydenta Rzeszowa i robi takie wrzutki aby wyłapać zwolenników.

3

@Aragorn33 No raczej tropy prowadzą do tych polityków, którzy rzucają podobne pomysły które znajdują poklask u takich jak ty.

7

@Aragorn33 No i? To nadal nie powód abyśmy mieli rezygnować z honorowania swoich bohaterów. Nie odpalamy tych syren na codzień, aby to miało stanowić jakiś większy problem. Bardziej tu widzę, że co niektórzy chcą rozdmuchać kolejną polityczną gównoburzę i zbić sobie kapitał.

8

@lucas/catalan Ale czemu mają czuć się niekomfortowo? Źle im będzie z myślą, że Polacy honorują swoich zmarłych bohatersko powstańców, czy o co chodzi?

0

@BartqRKO Mówi się w odwodzie,a nie w obwodzie.
A tak poza tym to on okazał się dość szklany, więc nie ma czego żałować.

0

Podrzucam tu link do zbiórki dla znajomego dziecka. Może ktoś zechce wesprzeć.
https://www.facebook.com/groups/meczowszystko

1

@HighestInTheRoom Pytanie czy chodzi o piłkarzy którzy realnie mogą do nas przyjść i pograć? Chodzi mi głównie o wiek, a nie o prawdopodobieństwo transferu. W takim razie
1. Courtois.
2. Federico Chiesa.
3. Mahrez.

1

@tomek8756 Historia niczym z odcinka Trudnych Spraw A do tego La Rambla dowiaduje się o przeżyciach randomowych ludzi gdzieś w dalekiej Tunezji. Siła internetu jest niesamowita.

0

@Suzu W końcu wszyscy mamy wspólnych przodków. Zamykam więc temat.

0

@Rl9k1nG Porażka. To co robią w tym temacie to cały PIS w pigułce. Nawet jak obiorą dobry kierunek to styl w jakim próbują go osiągnąć jest niczym marsz pijanego we mgle. Nawet jak dotrą do celu to z poobijaną mordą i podartym ubraniem.

0

@MorataFCB Niektóre trendy lepiej jest zwalczać niż im ulegać.

0

@Chaoss No taa. Wywieźli cały tani cukier z Polski to nic dziwnego, że sobie wskaźniki obniżyli. Hehe

0

@RoberDzik Nie wierzę, że Pan Braun to firmuje.

3

@Comentateiro Czekaj pół roku na operację serca. A potem zdychaj w domu po cichu,pogódź się z tym i posłuchaj profesora z LaBamby który truje ci o procedurach.

2

@FC1899Barca Każdy naukowiec czy specjalista mówi to co ludzie przydzielający granty na badania chcą usłyszeć. Tyle w tym temacie.

3

@FCB_dimiC Coś na zasadzie I wojny światowej - ruszysz kostkę domina i nagle każdy kraj który w zasadzie nie chciał żadnej wojny już w niej uczestniczy.

1

@Ojciec5tkidzieci Idol profesor Środy. Pierwszy facet który urodził dziecko.

0

@MrPGG Pytanie tylko czy za rok jeszcze będzie tu Xavi i jakie będą nastroje w klubie.

0

@Xavi6:) Jakby co to nie jest jakiś znak naszych czasów, tylko tak było od zawsze. Co wolno wojewodzie to nie tobie ....

1

@MorataFCB Po co ta nowomowa? Kiedyś przeziębienie to było po prostu przeziębienie i dziś wcale nie trzeba zmieniać nazwy.

0

@aldewir A spoko. Czyli stąd ten kurz. Trzeba było od razu pisać o co chodzi. Z takimi to nawet nie podejmować dyskusji, bo w sumie po co i o czym.

0

@jacobFCB Ale tak naprawdę to polecam inne programy czy wywiady z Draganem. Ktoś gdzieś polecił jego rozmowę z Winim. I jak ogólnie nie lubię tego Winiego, to ta rozmowa była o wiele ciekawsza niż to co było w HP.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?