1

@Deviler Przyjemnie by ci było zapłacić tym złodziejom 21 milionów podatku?

1

@MesQueUnClub_87 Nie przesadzaj - zapewne są też i tacy księża i takie msze, ale te na których zdarza mi się być jakoś dziwnym trafem nie nawiązują do polityki.

0

@ObiwanKenobi "Ukraińska nastolatka próbowała się bronić i usłyszała okrzyki „Stop! Nie chcę tego!”" - ktoś potrafi to przetłumaczyć na język polski?
"Niemiecka posłanka Andrea Lindholz powiedziała, że ​​gliniarze muszą „działać natychmiast”"
Kto to kurna pisał? Gliniarze? Serio?

0

@FC1899Barca Dwie refleksje? Dobre drogi tam mają. I te wózki muszą mieć naprawdę wytrzymałą konstrukcję skoro kółka się nie rozsypały podczas takiej jazdy.

1

@Worny Pomidory ze śmietaną. Latem mogę jeść je praktycznie każdego dnia.

1

@tristan87 Że co? A jakie znasz alternatywy?

0

@tomek8756 Jeśli chodzi o Łotwę i ich warunki zwłaszcza demograficzne i liczbę ludności to wydaje się rozsądne posunięcie.

1

@kynio302 Swoją drogą to w tym Pakistanie kara śmierci obowiązuje, choć tam pewnie by dostał medal za to zabójstwo zważywszy na motyw.

4

@Barca1992 I teraz pytanie - czy oni udają głupich aby przekonać głupich, a potem ich oleją? Czy zamierzają jednak te głupoty realizować? Ja olewam taka politykę i dopóki nie pojawi się jakaś alternatywa która nie robi z wyborców durniów tylko rzetelnie przekaże swój rozsądny program i będzie go potem realizować, to nie idę na żadne wybory.

1

@koksik2700 No spoko. Nie musisz się tłumaczyć i przynajmniej ja cię nie oceniam. Sam jednak piszesz że chcesz być uczciwy i jeśli jesteś dorosły i funkcjonujesz na rynku pracy to powinieneś zdawać sobie sprawę, że to o czym piszesz to zwykłe wyłudzenie L4. Takie masz okoliczności, ale one tego nie zmienią.

1

@koksik2700 Serio pytasz? Wiem, że być może lekarz słyszał już wiele dziwnych historii, ale takie coś mogłoby go co najmniej rozbawić.
Edit - skoro chcesz być uczciwy to powinieneś wziąć urlop, a nie wyłudzać L4 bo ono nie służy do takich rzeczy, choć wielu je tak wykorzystuje.

1

@FC1899Barca Póki co to jako ludzkość robimy wiele aby to oddalić albo uniemożliwić.

1

@MAGNETO Jak wejdziesz w menu ustawki to gdzieś tam jest ikonka za pomocą której można kupić bonus ważny do następnego rozszerzenia.

0

@taris Weź nie przypominaj tego smutnego zdarzenia.

1

@mindbender84 Główny faworyt do wygranej (również z Polski) na szczęście nie dożył do plebiscytu,więc ma spore szanse na wygraną.

0

@tristan87 Kazałbym tym pomiotom to zlizać do ostatniej kropli.

1

@AFA90 Fajnie się tam bawią w tej Argentynie.

0

@mekston W tym roku nawet ich nie ma w LM.

4

@The_Man Z tych wszystkich rzeczy, które wymieniłeś to jeśli komuś dopisuje zdrowie to w Polsce doświadczamy na razie jedynie wysokich cen. Więc nie jest wcale tak najgorzej.
Warto też pamiętać, że ciężkie czasy robią silnych ludzi, silni ludzie robią dobre czasy, dobre czasy robią słabych ludzi, a słabi ludzie robią ciężkie czasy. To nie żaden koniec się zbliża tylko kolejny etap tego cyklu.

0

@arasz1819 To polecam oglądać. Wróżę mu ciekawą karierę.

0

@arasz1819 Kowal właśnie strzelił gola. A na boisku jest jeszcze trzecia legenda - największa - Pep.

1

@BARCA1899Messi Ciekawe też, czy można go zesłać do Barcy B?

1

Jakby kogoś interesowało, to na TVP Sport leci mecz Hiszpania - Polska rozgrywany na Camp Nou. Na boisku m.in. Luis Enrique i Kowalczyk.

2

@Arkon Nie muszę nikogo wyłączać bo na dwóch pierwszych miejscach mojego subiektywnego rankingu wszechczasów są Maradona a potem Pele. Dopiero potem Messi.

0

@Bykunn Ale o jakim niedoborze wody mówimy skoro ludzie na przykład podlewają trawniki. To dopiero jest przykład marnotrawstwa wody. Niedobory wody to problem występujący lokalnie i okresowo.

2

@MAGNETO Podróże w czasie odbywamy cały czas i nie ma sposobu aby ich uniknąć. Jedynym wybawieniem jest śmierć, choć to też nie do konca pewne.

0

@Sulimo Siemano. Ostatnio kupiłem 10 kg z Biedronki. Mogę ci odsprzedać po 10zł/kg plus przesyłka. Chciałbyś mnie jeszcze pouczyć ekonomii? Hehe

0

@Bykunn Co znaczy ilość zużywanej wody? Jak to jest liczone? Ta woda w dużym stopniu i tak pozostaje w obiegu - krowa wypije to albo się wypróżni i to trafi do gleby, albo odparuje i to trafi do atmosfery skąd i tak trafi do gleby. A z gleby z czasem do wód podziemnych.

0

@Pawel13sz No i spoko - tyle, że to jak klub traktuje na przykład de Jonga trochę deprecjonuje na przyszłość słowa takiego Laporty.

3

@AlwaysBlaugrana Musisz zapytać prawników. Ja wiem, że La Rambla zna się na wszystkim - od leczenia raka,poprzez szczepienia, na fizyce kwantowej skończywszy, ale ciężko wyrokować nie znając zapisów tych umów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?