@jacobFCB Wiem, że nie napisałeś całe, ale jak używasz słowa pokolenie to już w domyśle odnosi się to do jakiejś większej grupy. A w skali społeczeństwa to tak naprawdę są to jednostki, które przejawiają taki poziom odklejenia który opisałeś. Słowo pokolenie na opisanie tych jednostek to przesada.
@RoberDzik Co do punktu 4 to wyrzuć słowa rosyjscy i na Ukrainie, bo takie rzeczy zdarzają się na wszystkich wojnach na świecie od początku ludzkości do dziś po każdej ze stron. Owszem - można znaleźć przykłady gdzie takie zjawiska występują w mniejszym stopniu ale zdarzają się wszędzie.
@Explode Dlatego argument, że gdzieś mieszka więcej ludzi jest zupełnie bez sensu. Tym bardziej w piłce klubowej do której sprowadza się zawodników z całego świata.
@tristan87 Nigdy nie zrozumiem tego argumentu, że jak w jakimś kraju mieszka mniej ludzi to muszą być gorsi w piłkę nożną. Kurna to takie Indie czy Chiny powinny na mundialach brylować, a Holandia czy Urugwaj nawet nie powinny awansować.
@WiernyKibic111 No i teraz pomyśl sobie gdzie w rankingu kibicu wyląduje twój teść jeśli pojedzie na mecz Barcy, a gdzie ty kupujący sobie koszulki graczy których niewiele osób zna.
@bartekvisca Wybacz, ale ciężko w to uwierzyć. Jeśli robi to jeden market to strzelałby sobie sam w stopę? Przecież gdyby w obecnej atmosferze rzucił ten cukier na półki to odciągnąłby klientów z innych marketów. Ale jeśli robi tak kilka spółek, to byłoby to jawne łamanie prawa gdyż w grę wchodziłaby zmowa cenowa.
Hehe - taki oto artykuł o tej matce co uczestniczyła w niedawnym głośnym porwaniu nastolatki - https://wiadomosci.wp.pl/zorganizowala-porwanie-14-latki-w-poznaniu-co-wiadomo-o-paulinie-k-6795053782895456a Ale końcowe zdanie mnie rozwaliło - "Według dziennika fakt.pl Paulina K. nigdzie nie pracowała. Skąd więc miała pieniądze na zabawki, pady do gier komputerowych, kosmetyki, które widać przez okno jej nowego mieszkania? Śledczy będą to wyjaśniać." Czyli to oznacza, że w końcu ktoś się weźmie za tych co rozdają socjale?
@karci0 Oj tak - ogólnie wódka to paskudztwo, dlatego też bardzo rzadko ją spożywam. Ale jak już się przemogę to najlepiej wchodzi mi Finlandia i dopóki się nie zepsuje to raczej nie spróbuję innych.
@karci0 Ogólnie to piję mało wódki ale raz trafiło mi się pić Absolut i była to jedna z gorszych jakie zdarzyło mi się pić. Może jakaś podróbka się trafiła, ale od tej pory omijam szerokim łukiem.
@DonAndres*8 Jak gdzieś blisko granicy to nic niestosownego nie powinno się dziać, bo im tam zależy aby w propagandzie pokazać , że Polacy maja u siebie taką drożyznę ze jada do nich kupować ropę i inne produkty. I to był główny cel zniesienia tych wiz. Jednak wyprawa w głąb kraju to inna bajka. Różne historie mogą mieć miejsce. Jako podróż z dreszczykiem emocji to jak najbardziej.
0
@Volk Jakoś mi to snu z powiek nie spędza bo i tak nie mam na to żadnego wpływu.
0
@The_Man Tak dla ścisłości to czym jeździcie?
0
@jacobFCB Wiem, że nie napisałeś całe, ale jak używasz słowa pokolenie to już w domyśle odnosi się to do jakiejś większej grupy. A w skali społeczeństwa to tak naprawdę są to jednostki, które przejawiają taki poziom odklejenia który opisałeś. Słowo pokolenie na opisanie tych jednostek to przesada.
1
@Rust_Cohle Jak ci tak zależy to w sumie mogę dać.
1
@jacobFCB Całe pokolenie? Lekka przesada.
1
@Rust_Cohle Dokładnie. Następny krok w kierunku budowy drużyny to topowy bramkarz.
0
@Clue Oby twe słowo ciałem się stało.
0
@RoberDzik Co do punktu 4 to wyrzuć słowa rosyjscy i na Ukrainie, bo takie rzeczy zdarzają się na wszystkich wojnach na świecie od początku ludzkości do dziś po każdej ze stron. Owszem - można znaleźć przykłady gdzie takie zjawiska występują w mniejszym stopniu ale zdarzają się wszędzie.
0
@NeKenI To teraz wyjaśnij jeszcze czemu czarna porzeczka jest czarna a nie czerwona.
0
@RoberDzik Kasa w służbie zdrowia to nie wszystko...
0
@WiernyKibic111 Z dystansem. To tak lekko humorystycznie miało być. Kibic Barcy co nie zna Fatiego - fajna sprawa.
0
@Explode Dlatego argument, że gdzieś mieszka więcej ludzi jest zupełnie bez sensu. Tym bardziej w piłce klubowej do której sprowadza się zawodników z całego świata.
0
@MesQueUnClub_87 Ale nikt nie pytał o jakieś rodzinne. Zaczęliście pisać o pieskich filmach to też podrzuciłem jeden tytuł.
0
@tristan87 Nigdy nie zrozumiem tego argumentu, że jak w jakimś kraju mieszka mniej ludzi to muszą być gorsi w piłkę nożną. Kurna to takie Indie czy Chiny powinny na mundialach brylować, a Holandia czy Urugwaj nawet nie powinny awansować.
1
@Compadre Fajna przypowieść.
1
@MesQueUnClub_87 A widzieliście Cujo?
0
@WiernyKibic111 No i teraz pomyśl sobie gdzie w rankingu kibicu wyląduje twój teść jeśli pojedzie na mecz Barcy, a gdzie ty kupujący sobie koszulki graczy których niewiele osób zna.
0
Myślę, że odejdzie ter Stegen i to będzie istotne wzmocnienie.
0
@bartekvisca Wybacz, ale ciężko w to uwierzyć. Jeśli robi to jeden market to strzelałby sobie sam w stopę? Przecież gdyby w obecnej atmosferze rzucił ten cukier na półki to odciągnąłby klientów z innych marketów. Ale jeśli robi tak kilka spółek, to byłoby to jawne łamanie prawa gdyż w grę wchodziłaby zmowa cenowa.
0
@tomek8756 A oto jak to było w rzeczywistości -
6
Hehe - taki oto artykuł o tej matce co uczestniczyła w niedawnym głośnym porwaniu nastolatki - https://wiadomosci.wp.pl/zorganizowala-porwanie-14-latki-w-poznaniu-co-wiadomo-o-paulinie-k-6795053782895456a
Ale końcowe zdanie mnie rozwaliło - "Według dziennika fakt.pl Paulina K. nigdzie nie pracowała. Skąd więc miała pieniądze na zabawki, pady do gier komputerowych, kosmetyki, które widać przez okno jej nowego mieszkania? Śledczy będą to wyjaśniać."
Czyli to oznacza, że w końcu ktoś się weźmie za tych co rozdają socjale?
0
@karci0 Oj tak - ogólnie wódka to paskudztwo, dlatego też bardzo rzadko ją spożywam. Ale jak już się przemogę to najlepiej wchodzi mi Finlandia i dopóki się nie zepsuje to raczej nie spróbuję innych.
0
@Rl9k1nG Eee tam - hymn Hiszpanii łatwiejszy do nauki się wydaje.
0
@Borneo Mogą sobie bić ten rekord i setki razy. A wiesz ile dzięki temu elektrowni konwencjonalnych może zostać zlikwidowanych? Okrągłe ZERO.
2
@karci0 Ogólnie to piję mało wódki ale raz trafiło mi się pić Absolut i była to jedna z gorszych jakie zdarzyło mi się pić. Może jakaś podróbka się trafiła, ale od tej pory omijam szerokim łukiem.
1
@AnnaMarianna Nie ogarniam do czego służą komuś w ogóle kwiaty. Oczywiście poza tymi używanymi do celów kulinarnych.
1
@Borneo Wiatraki i fotowoltaika w naszych warunkach geograficznych mają być remedium na blackout? Zejdź na ziemię.
0
@DonAndres*8 Jak gdzieś blisko granicy to nic niestosownego nie powinno się dziać, bo im tam zależy aby w propagandzie pokazać , że Polacy maja u siebie taką drożyznę ze jada do nich kupować ropę i inne produkty. I to był główny cel zniesienia tych wiz. Jednak wyprawa w głąb kraju to inna bajka. Różne historie mogą mieć miejsce. Jako podróż z dreszczykiem emocji to jak najbardziej.
1
@Rust_Cohle Możesz zjeść - tylko upewnij się ,że kupujesz od kibica Galaty.
0
@Vebrol Bez przesady. Poza tym odpowiednią karę już dostali na boisku.