La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1114 Culés

12


Niezwykle trafna sentencja.

0

@FC1899Barca To są jego słowa? Bo akurat pan Stanisław sam tej pokory raczej nie okazuje.

konto usunięte

3

@FC1899Barca a najlepsze, że każdy z nas uważa, że nie jest tym wykształconym idiotą:D

konto usunięte

0

@maroon od pana Mariusza Świtalskiego dostał 200 metrowe mieszkanie w centrum Warszawy. Po kilku latach Świtalski mu odebrał. Wiem bo sam to załatwiałem. Dla mnie to wszystko kur... i złodzieje. Masakra

1

@Janiama to co ukradł, że nazywasz go złodziejem? Sam napisałeś, że dostał mieszkanie. To dostał czy ukradł?

konto usunięte

0

@ObiwanKenobi dostal mieszkanie bo coś zrobił dla Świtalskiego. A co zrobił to zostawię dla siebie.

0

@Janiama to odebrał mu mieszkanie czy ten je wykupił bo jak kojarze to chyba chciał je wykupić.
Zwykle tak jest, ze zapłate dostaje sie za coś no chyba, ze Ty te sprawe załatwiałeś za darmo wiec gdzie tu jest złodziejstwo? A Ty co dostałeś za odbieranie tego mieszkania?

konto usunięte

0

@ObiwanKenobi ja pracowałem dla Mariusza Świtalskiego w firmie Świtalski&Synowie. Dostałem prywatne polecenie od szefa by znaleźć mieszkanie dla Michalkiewicza. Z racji tego że mieszkam blisko Warszawy i zajmowaliśmy się nieruchomościami to wybrał 5 luksusowych apartamentów w centrum tego miasta. To były mieszkania warte między 1.5 mln zł do 2.5 mln zł. Pan Stanisław bardzo grzeczny człowiek po dłuższym czasie wybrał mieszkanie warte około 2 mln zł. Kupilismy to mieszkanie prywatnie a nie na firmę szefowi czyli Świtalskiemu. Ten przekazał Panu Stanisławowi. Tak naprawdę miał tam mieszkać do końca życia ale Świtalski popadł w problemy i po 8 latach kazał opuścić to mieszkanie. Co dalej się stało to już nie wiem bo nie pracowałem już w tej firmie. Pana Stanisława bardzo często spotykałem w posiadłości Świtalskiego. Kto to jest Świtalski i czym się zajmował można wygooglować.
Nikt za nic nie daje innej osobie wartego 2 mln apartamentu. Więcej nie powiem i nie napisze mogę tylko powiedzieć że sprawę załatwiałem z Mirkiem R. pseudonim Ryba.

1

@Janiama czyli oprócz tego, ze miałeś znaleźć mu mieszkanie to niczego więcej nie wiesz.

konto usunięte

0

@ObiwanKenobi A ty jesteś jakąś rodziną że tak bronisz? Opisałem tobie całą sytuację. Nikt nikomu za darmo nie daje nieruchomości za 2 mln zł. Pracowałem wiele lat w tej firmie o której pisałem. Częstym gościem był Jerzy Urban i właśnie pan Stanisław. Wiem dlaczego dostał to mieszkanie.

0

@Janiama nikogo nie bronie, ale napisałeś o złodziejstwie wiec czekam na potwierdzenie tych słów. Równie dobrze można o Tobie napisać to samo: a ten Janiama pracował u tego człowieka, dostawał jakies prywatne zlecenia od niego do realizacji i ma tez taki dom wybudowany. Wiadomo skad bo nic za darmo nie dają a miał kontakty z "Rybą".

0

@Janiama mam pytanko bo jest fajny zakład że fajdek nie uzyska 77,50w 1 próbie kwalifikacji co myślisz bo on często psycha i pali a tu chodzi tylko o pierwszy rzut kwalifikacji?

konto usunięte

0

@ObiwanKenobi przedstawiłem pewną sytuację w której znany dziennikarz prawicowych mieszka w luksusowym apartamencie biznesmena z Poznania. Wiemy jaka sprawa się toczyła w kwestii zabójstwa dziennikarza Ziętary. Z punktu etycznego Pan dziennikarz nie miał prawa wchodzić w takie układy z Panem MŚ. To wszystko w tym temacie.

konto usunięte

0

@gumaz na pewno większe szanse są na to że nie uzyska

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?