@norbi77 Parafrazując - mam to gdzieś, że w dekalogu jest hasło "Nie zabijaj". Nie chcesz to nie musisz nikogo zabijać, żyj po swojemu. Ale pozwól mi realizować swoje pasje i robić co chcę z życiem swoim i czyimś innym....
@AdiKingu96 Nie zgodzę się - rejon typowo turystyczny i widać wyraźny spadek w liczbie turystów. Znajoma która zawsze miała zaklepany domek na cały sezon w tym roku, mówi że sporadycznie się ktoś trafia . Być może część turystów po okresie pandemii wyruszyła za granicę, ale jednak spadek dostrzegalny gołym okiem na parkingach, w ruchu ulicznym czy w restauracjach.
@pikass14 Dokładnie. Ludzie sobie poradzą na różne sposoby. Tym bardziej, że jest legalna tania alternatywa w postaci choćby owsa. Tania oczywiście na razie, bo jak skoczy popyt to i cena także.
@Ojciec5tkidzieci Kiedyś też takie rzeczy miały w sporcie miejsce,a przynajmniej krążyły takie pogłoski ale nikomu nawet przez myśl nie przeszło aby się z tym afiszować. Nawet co do pewnej Polki były podejrzenia. A dzisiaj jest to na porządku dziennym. Chore podejście.
@ObiwanKenobi Wczoraj o tym czytałem. Nie pisali kto to był tylko, że miał pozwolenie na broń. Masakra jakaś. Kobieta chciała się pozbyć lokatorów, pojechała tam z rodzicami i po otwarciu drzwi została postrzelona.
@taris Ten z Benem Affleckiem - Miasto złodziei. Polecam też książkę Marka Wałkuskiego - To jest napad. Fajne ciekawostki się w niej znajdują o napadach. Pamiętam z niej, że było w realu takie zdarzenie, że gościa zmuszono do napadu porywając jego córkę czy kogoś bliskiego z rodziny i wydając polecenia przez telefon. Podczas napadu został zastrzelony i dopiero potem te fakty wypłynęły na jaw. Też był jakiś film który opowiadał podobną historię. Mocodawcy nie złapali.
0
@DonMatteo901 Czyli ona sugeruje, że Hiszpania jako kraj funkcjonuje lepiej niż Niemcy?
1
@norbi77 Parafrazując - mam to gdzieś, że w dekalogu jest hasło "Nie zabijaj". Nie chcesz to nie musisz nikogo zabijać, żyj po swojemu. Ale pozwól mi realizować swoje pasje i robić co chcę z życiem swoim i czyimś innym....
1
@AdiKingu96 Nie zgodzę się - rejon typowo turystyczny i widać wyraźny spadek w liczbie turystów. Znajoma która zawsze miała zaklepany domek na cały sezon w tym roku, mówi że sporadycznie się ktoś trafia . Być może część turystów po okresie pandemii wyruszyła za granicę, ale jednak spadek dostrzegalny gołym okiem na parkingach, w ruchu ulicznym czy w restauracjach.
0
@pikass14 Dokładnie. Ludzie sobie poradzą na różne sposoby. Tym bardziej, że jest legalna tania alternatywa w postaci choćby owsa. Tania oczywiście na razie, bo jak skoczy popyt to i cena także.
0
@mateusz1989VeB "Moim zdaniem". Słowo klucz.
4
@Comentateiro Potwierdzam. Byłem tą ....Politechniką.
2
@ranger3120 Kiedyś każdego kto się nie zgadzał z mądrością etapu nazywano reakcjonistą, potem faszystą, teraz ruską onucą.
0
@KrwawiaceoczyVEB Być może większym problemem niż kwota odstępnego jest jego pensja.
1
@dominojachas Zwał jak zwał, charyzma czy nie, ale jednak trzeba mu przyznać, że potrafi przykuć uwagę.
0
@Joe_Pesci Nie ma podatku od wzbogacenia. To tylko potoczna nazwa podatku od czynnosci cywilnoprawnych.
1
@Kgorecki2500 Jesli to by oznaczało, że transfer Lewego nie doszedłby do skutku, to nie żałuję żadnego z nich.
0
@FioletoweOczy Za promowanie tego bzdurnego osrodka - tworu człowieka który po wyroku sadu uciekł z Polski powinien być ban.
0
@Cwaniak4 Trudno. Dopóki jest członkiem zespołu to ja mu kibicuję aby spisywał się jak najlepiej.
1
@Barca1992 Zrobić objazd, otoczyć kordonem aby nikt się tam nie dostał i zostawić. Na koniec wysłać śmieciarkę i posprzątać.
2
@Pawel13sz Hej. Tylko z daleka od Martina. On spokojnie może wskoczyć w buty Luuka de Jonga i kilka ważnych punktów uratować.
0
@Katalonbar Ja bym wybrał Dembele.
0
@DonMatteo901 Taa. Jasne. Strażnicy mają na kogo winę zwalić.
0
@Adamski69 To ja pewnie w całym swoim życiu tyle alkoholu nawet nie spożyłem. Zdumiewa mnie to, że ludzie potrafią tyle wypić.
1
@sevs Do tej pory mówili, że to ze wschodu od Putina. Coś się zmieniło? Aż strach pomyśleć co na nas czyha na południu i północy.
0
Komentarz usunięty
1
@mysqlav Nie za ostro o Dudzie?
2
@barcanawieki To one mają różne smaki?
4
@Ojciec5tkidzieci Kiedyś też takie rzeczy miały w sporcie miejsce,a przynajmniej krążyły takie pogłoski ale nikomu nawet przez myśl nie przeszło aby się z tym afiszować. Nawet co do pewnej Polki były podejrzenia. A dzisiaj jest to na porządku dziennym. Chore podejście.
0
@ObiwanKenobi Wczoraj o tym czytałem. Nie pisali kto to był tylko, że miał pozwolenie na broń. Masakra jakaś. Kobieta chciała się pozbyć lokatorów, pojechała tam z rodzicami i po otwarciu drzwi została postrzelona.
0
@taris Ten z Benem Affleckiem - Miasto złodziei.
Polecam też książkę Marka Wałkuskiego - To jest napad. Fajne ciekawostki się w niej znajdują o napadach. Pamiętam z niej, że było w realu takie zdarzenie, że gościa zmuszono do napadu porywając jego córkę czy kogoś bliskiego z rodziny i wydając polecenia przez telefon. Podczas napadu został zastrzelony i dopiero potem te fakty wypłynęły na jaw. Też był jakiś film który opowiadał podobną historię. Mocodawcy nie złapali.
0
@sevs Że jak? Czemu mialoby to dziś być niemożliwe?
0
@Zoker Juve zapłaciło za.Ronaldo w podobnym wieku dwa razy więcej i to w czasach gdy pieniądz miał większą siłę nabywczą.
0
@MrPGG Krążą słuchy, że krety z Realu podrzuciły im taką kwestię -
0
Kurski - sięgaj do kieszeni. Musisz.
2
@Survier Ciążą jeszcze na nim zarzuty za gwałt, który 20.03.2022 dokonał na Bernabeu.