@barcelonaLM Tylko jak tak na zimno na to patrzę, to po pierwsze - każdy kto pojawia się w telewizji coś tam w tej swojej sypialni robi. I to są tych ludzi prywatne sprawy. Po drugie jeśli w tych programach nie przemycał jakichś zboczonych treści to o jakiej indoktrynacji mowa? Oczywiście jako ksiądz podlega innym standardom moralnym i musi ponieść konsekwencje. Kwestia tylko taka - do kogo on to wysyłał - czy do osoby pełnoletniej i czy nie wykorzystywał swojej funkcji czy wpływów aby coś na tej osobie wymusić itd. W artykułach brakuje wiadomości na ten temat.
@wroclawskifan Było to w latach bodajże 50-tych, a wtedy nie można było sprawdzić opinii. Ale jesli wierzyc temu wpisowi, to wymieniona przez ciebie sytuacja miala miejsce. Edit - oczywiscie przy tych opiniach to warto pamiętać o tzw milczących dowodach, czyli że potencjalne ofiary tych opinii raczej nie mają szansy wystawić. Hehe.
@koksik2700 A to oni na nich wierzchem jechali czy bryczką na kołach? Edit - a tak swoja drogą taka tusza to też zakrawa na pewien rodzaj niepełnosprawności. Bez ironii czy szyderstwa - mam w rodzinie taka osobę i pewnych prostych czynności nie jest w stanie wykonać, a nawet przy krótkim spacerze stawy tak mu doskwierają że to naprawdę jest już ograniczenie.
@Aragorn33 Powtarzaj sobie ile chcesz ale mój wybór jest jeden - ja na PO, ani na PIS nie zaglosuję. A to co robi stado baranów wokół to mi zwisa. Ja przed sobą i tak będę miał spokojne sumienie. A jeśli pojawi się ktoś wart głosu to tym bardziej.
0
@sevs Że jak? Czemu mialoby to dziś być niemożliwe?
0
@Zoker Juve zapłaciło za.Ronaldo w podobnym wieku dwa razy więcej i to w czasach gdy pieniądz miał większą siłę nabywczą.
0
@MrPGG Krążą słuchy, że krety z Realu podrzuciły im taką kwestię -
0
Kurski - sięgaj do kieszeni. Musisz.
2
@Survier Ciążą jeszcze na nim zarzuty za gwałt, który 20.03.2022 dokonał na Bernabeu.
0
@Rust_Cohle Przytulą kasę za Lewego, to zaraz im sie humory poprawia.
1
@barcelonaLM Tylko jak tak na zimno na to patrzę, to po pierwsze - każdy kto pojawia się w telewizji coś tam w tej swojej sypialni robi. I to są tych ludzi prywatne sprawy. Po drugie jeśli w tych programach nie przemycał jakichś zboczonych treści to o jakiej indoktrynacji mowa?
Oczywiście jako ksiądz podlega innym standardom moralnym i musi ponieść konsekwencje. Kwestia tylko taka - do kogo on to wysyłał - czy do osoby pełnoletniej i czy nie wykorzystywał swojej funkcji czy wpływów aby coś na tej osobie wymusić itd. W artykułach brakuje wiadomości na ten temat.
0
@jutroIV Wojna już jest niemodna - czas przerzucić wajchę z powrotem na "pandemię"
12
@against_modern_football Wybudować mur bo uchodźcy nas zaleją.
2
@Criss18Barca Niech się wali na ryj.
1
@HarveySpecter Chyba jedyny mecz, którego końcówkę oglądałem na kolanach do tego momentu.
1
@Pawel13sz A co byś pomyślał gdyby ktoś ci powiedział, że Neymar znów będzie grał z Messim a Lewy trafi do Barcy?
1
@Messi1000000 Ale czy aż dwukrotnie, biorąc po uwagę wymienione ceny? Ktoś dziś wrzucał ranking sprzedanych koszulek i Lewy był na trzecim miejscu.
0
@Andy83 Wracaj z powrotem do jaskini. A kysz.
0
@panczo Stres robi swoje. No i jednak szczeście albo pech w doborze pytan.
0
@wroclawskifan Było to w latach bodajże 50-tych, a wtedy nie można było sprawdzić opinii. Ale jesli wierzyc temu wpisowi, to wymieniona przez ciebie sytuacja miala miejsce.
Edit - oczywiscie przy tych opiniach to warto pamiętać o tzw milczących dowodach, czyli że potencjalne ofiary tych opinii raczej nie mają szansy wystawić. Hehe.
0
@wroclawskifan Ostatnio ktoś tu wrzucał właśnie taką historię gdy na pace bus ukrył się jeden z seryjnych zabójców, a drugi był kierowcą.
0
@AmigoBlancos Kevin de Bruyne.
0
@Abominacja Jak dla mnie to wpis na który odpowiadasz trąci lekko sarkazmem.
2
@Bobo25 Cii. Bo on jeszcze pewnie nie wie, że dzisiaj konie pociągowe są nadal używane w trudnym terenie do zrywki drewna.
0
@Dojt Skoro ktoś oferuje taką usługę i jest ona ogólnie dostępna to o co ci w ogóle chodzi?
0
@Dojt Świetna porada, tylko dlaczego niby ktoś ma zmieniać swoje zamiary?
0
@Jaca96 Idealna pogoda do życia po prostu.
0
@koksik2700 A to oni na nich wierzchem jechali czy bryczką na kołach?
Edit - a tak swoja drogą taka tusza to też zakrawa na pewien rodzaj niepełnosprawności. Bez ironii czy szyderstwa - mam w rodzinie taka osobę i pewnych prostych czynności nie jest w stanie wykonać, a nawet przy krótkim spacerze stawy tak mu doskwierają że to naprawdę jest już ograniczenie.
0
@Aragorn33 Powtarzaj sobie ile chcesz ale mój wybór jest jeden - ja na PO, ani na PIS nie zaglosuję. A to co robi stado baranów wokół to mi zwisa. Ja przed sobą i tak będę miał spokojne sumienie. A jeśli pojawi się ktoś wart głosu to tym bardziej.
1
@Aragorn33 No cóż - jedno jest pewne. Prędzej mi ręka uschnie niż zagłosuję na PO lub PIS. Tyle w tym temacie.
0
@Aragorn33 Skąd założenie, że obecnie urzędująca partia będzie tą z największą liczbą głosów?
0
@YouShouldListenToMe Tak czy siak mój wybór nie sprawi że ci ludzie którzy głosują na jakąkolwiek partię znikną i to w ich Polsce będę nadal żył.
0
@Aragorn33 Dlaczego akurat PIS? Nie - w żaden sposób nie będzie mi wstyd za głos którego nie oddałem.
0
@YouShouldListenToMe Rozumiem to, że nie zamierzam już nigdy się wstydzić sam przed sobą za swoje wybory. Tyle.