- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1645 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1645 Culés
4
Tvp transmituje na żywo koncert z okazji 30 lecia muzyki disco polo. Brak Zenka Martyniuka wśród wykonawców uważam za skandal.
2
@Przemek2323 I to wielki .
1
@Przemek2323 Zenek wczoraj był w Sopocie,to może odpoczywa :)
3
@Przemek2323 qfa kiedyś Metalmania, Jarocin, Przystanek Woodstocku itp a teraz 30 lecie dp. Jpdl ale zjazd.
1
@Przemek2323 30-lecie muzyki disco polo. Ależ to brzmi dumnie. Słyszał ktoś o podobnych rocznicach rocka, rockandrolla itp?
2
@maroon Nie, bo większość artystów pokazała Kurskiemu gołe dupsko i zostali mu disco-polowcy + Golce Łorkiestra
0
@MesQueUnClub_87 Chodzi mi o podobne rocznice gdzieś na świecie.
3
@maroon Nie wiem co organizują w innych krajach, ale wiem dlaczego takie rzeczy mają miejsce w TVPis. Tak jak napisałem. Przez to, że lwia część ambitnych przedstawicieli polskiej kultury muzycznej odmówiła współpracy to musieli sobie tam stworzyć własną kulturę muzyczną i robić dobrą minę do złej gry (to klaskanie Kurskiego do kamery, że jaka to nie jest super muzyka!) A Disco-polowcy nie odmówią bo dla nich pis to było prawdziwe odrodzenie. Do tej pory sobie grali w cieniu takich stacji jak Polo TV, a teraz Sylwestry z jedynką. Zresztą w tym nurcie muzycznym motywacją od samego początku były pieniądze, nie sztuka. Wystarczy posłuchać takiego lidera Bayer Full, jak się wypowiadają o tych zapomogach rządu w czasie pandemii itp. W tym momencie całe disco-polo to sztywny elektorat pisu bo mają jak u Pana Boga za piecem.
1
@kazbychu przynajmnie iron maiden gra w Wawie i Rummstein w zeszłym tygodniu hajaś równowaga jest:)
0
@MesQueUnClub_87 Serio myślisz,że musisz mi to tłumaczyć?
1
@maroon No nie tyle chciałem coś komuś tłumaczyć co po prostu napisać co o tym myślę, gdy nadarzył się taki temat.
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub_87 Ok. Spoko.