- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1318 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
95 odpowiedzi
Kgorecki2500
0
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
37 odpowiedzi
PIWOSZ89
5
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1318 Culés
1
Myślicie, że szczepionki które sobie tam zalegają od jakiegoś czasu w magazynach (ciekaw jestem czy mają -70 stopni dla fajzera ( ͡° ͜ʖ ͡°) ) pójdą do utylizacji z powodu przeterminowania, czy po prostu przykleją nową etykietę i lecimy z tematem?
0
@ranger3120 na mój gust ci co nie muszą( choroby wspóistniejące ci muszą )powinni zaczekać na aktualizacje szczepionek bo na jesień miały być.Bo nie zmiano ich od 2020 i one były robiono pod covid 2019 są mniej skuteczne obecnie.A covid nie jest tak groźny jak w czasach Delty.Szczepionki na grypę aktualizowane są co roku.Ja poczekam na aktualizacje.Nie sądzę aby ktoś wyłączył nagle lodówki na phizera bo moderną aż tak niskich temp. Nie potrzebuje.Nie sądzę aby ktoś podawał coś poza terminem czy po obniżeniu temp.A jeśli nie ma dowód konkretnych na taką sytuację to nie ma o czym pisać. To próba tworzenia jakiejś negatywnej opini bez jakiś dowódów.Na zasadzie co by było gdyby.ataki post w stylu ruskiego trola na stanie zamętu.Potem z jakiś przyczyn przychodzi rachunek w postaci wysokiej składki zdrowotnej bo dług wzrósł w okresie pandemii z 14 mld do 22 mld.Ale jak mówię jeśli ktoś nie ma chorób wspóistniejących poczekałbym na aktualizacje.Jeśli ktoś ma to nawet jeśli działalność szczepionek jest mniejsza powinien się szczepić.
0
@ranger3120 Pytanie kto na tym zyska. Producent je sprzedał, więc już swoje zarobił. Podobnie jak urzędnicy i politycy którzy swoją działkę wzięli. Jeśli te ogniwa będą chciały znowu zarobić to musza zrobić zakupy nowych partii. Natomiast jeśli będzie chciał zarobić ktoś kto to teraz magazynuje to oczywiście znajdzie na to sposób.