La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1664 Culés

5

Ci protestujący to też mocne IQ mają. Usiedli sobie na torze, a wystarczyłoby że jakiś bolid miałby w tym miejscu wypadek, jakaś część poleciałaby w ich stronę i mogłoby się to skończyć fatalnie.


konto usunięte

0

@Worny Mocne IQ to mają też służby bezpieczeństwa. Protestujący mówili że to zrobią i nawet nie zabezpieczono toru na wypadek ich wtargnięcia.

0

@BartqRKO To też, jak najbardziej. Ale ja nie wiem co trzeba mieć w głowie żeby wtargnąć na tor, gdzie w każdej chwili możesz dostać odłamkiem i zginąć.

konto usunięte

0

@Worny Jasna sprawa. Idioci.

0

@Worny To jest tak absurdalne, że się w pale nie mieści. Żyjemy w erze zamachów terrorystycznych, a służby na imprezach sportowych pozwalają na podobne akcje. Co było na finale LM to chyba każdy pamięta. Kwestią czasu jest to gdy podobna nieudolność wykorzystają terroryści.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?