malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Kibicujemy Idze ale prawda jest taka, ze w czasach Agnieszki gdzie graly Williamsowe, Szarapowe itd to Iga nawet w pierwszej 10 by nie byla. Kolosalna roznica poziomu.
2
@Medium ale shit, nie da sie sluchac takiej muzyki :D az uszy bola
1
Ferran nowy transfer :D i znowu caly sezon z meczybula na lewej stronie :/
8
@arasz1819 byc ciut ostrozniejszym i zaglosowac na PO z Donaldem na czele? Brzmi logicznie xD
5
@Kapitan hawk ale koledzy maja racje przeciez, ta gazeta to sciek jak stronka onetu, gdzie kazdego dnia sa wymyslane zenujace ludzkie historie, zawsze jak to czytam to placze ze smiechu z tych madrosci :) i zawsze artykuly bez zadnych konkretow. Gdyby to byla prawda to bylaby podana nazwa szkoly, jak w kazdej potwierdzonej wiadomosci z rzetelnego zrodla
0
@Encore bez przesady, przyszedl do Realu w wieku 27 czy 28 lat, pierwsze 2 sezony szalu nie bylo, potem odpalil. Czyli jakies 8 lat topka swiatowa a nie 15, to Zidane wcale nie krocej byl topem
0
@Encore i mistrza swiata i mistrza Europy
6
@VegetaPolska czyli mowisz, ze jak z ludzmi nie idzie to czekasz na cyborga? :D
3
@macio_944 cyber mimo tych wszystkich niedopracowan poczatkowych to bardzo dobra gra pod wzgledem rozgrywki i przede wszystkim fabuly, ktora jest genialna :)
0
@hayek Nie wierzę, że coś takiego wypuścił... szkoda
0
Mozna gdzies zobaczyc final LE w tv czy tylko viaplay?
2
@okiemtypera_lucaxx95 odpowiem Ci :) pewnie dlatego, ze o godzinie przykladowo 15 nie ma mozliwosci pojscia do klubu, dodatkowo w klubie nikt nie puszcza kawalka, ktory masz ochote glosno posluchac, dodatkowo glosna muzyka wprowadza Cie w niejaki pewien nastroj, czy to chcesz sie naladowac energia czy cokolwiek. Mysle, ze jak ktos czasem pusci glosno swoja muzyke i poslucha jej tak pol godzinki to tragedia sie nie dzieje. Gorzej jesli jest to noc lub trwa to godzinami. W aucie to jeszcze inna bajka bo tylko przejezdzasz i trwa to kilka sekund. Nic wiecej :)
6
Tak bylo, nie zmyslam xD czyli w glownym pomieszczeniu Dani polozyl jej reke na swoich jajkach, kiwnal jej zeby poszla z nim, ona nie chciala ale nie wiedziala po tym o co chodzi i jednak poszla za nim? Hahaha dobra historia
0
@matirix20 pewnie tak, zeby zapisac sie w rekordach, a w zawodach wezmie udzial 3 zawodnikow :D tak wygladaja takie sporty. Rozmawialem z ludzmi, ktorzy startuja w iron manach i srednie maja zdanie o takich zawodach twierdzac, ze to nie sa zawody. Jest to cos niespotykanego, bo miec taka wytrzymalosc to cos niewyobrazalnego ale baza zawodnikow, z ktorymi trzeba sie zmagac jest znikoma. Idac tym tropem, mozna wystartowac i w 30 krotnym iron manie i robic go przez rok zapisujac sie do historii tylko pytanie ile osob sie tego podejmie. Tlumacze mniej wiecej logike ludzi startujacych w zwyklym iron manie - i osobiscie uwazam, ze jednak troche racji w tym jest. Aczkolwiek ogromny szacun za takie wyrobienie organizmu bo to rzecz niebywala.
0
@FireBarca1899 no i zeby nie bylo, nie podwazam tu niczego bo to niewiarygodne co robi ale z ta konkurencja takie sa fakty.
0
@FireBarca1899 pewnie dlugo nikt bo taki sport uprawia kilka osob i nie ma konkurencji :)
1
@Kidd dla mnie nie ma nawet nad czym się zastanawiac, RDR2.
Po ok 20 kilku godzinach fabula Wieska ani troche mnie nie wciagnela, za to RDR2 targalo emocjami, dlugo sie rozkreca ale jak juz sie rozkreci to jest lepsza od wiekszosci filmow i jest emocjonalna.
0
Nie ma co przezywac, Kounde nigdzie nie odejdzie. Szkoda oddawac takiego zawodnika, ktory i SO i PO moze solidnie obskoczyc. Jest otwarty a nie, ze chce koniecznie odejsc.
1
@Encore ale co jak co, z tych wszystkich nowych zawodnikow, Hallandow, Viniciusow itd to najbardziej chcialbym Mbappe, w nim widze najwiekszy talent
0
@parpe powaznie tak powiedzial? XD mozna gdzies znalezc ten cytat?
1
@IronSanHybrid ja w podstawowce i gimnazjum mialem Wojtka, ktory jest teraz Linda :D dobry zwyrol, przerobil juz wszystko, czarnych chlopow nawet ;p przerobil sie totalnie, jakby ktos nie wiedzial to mozna sie niezle zrobic bo fajna laska xD
3
Ale brak Araujo i Christensena to zart gdzie byli trzonem obrony i druzyny, ktora stracila najmniej bramek.
0
@pt9 swoj chlop, ja jak uwielbiam takich ludzi z dystansem do zycia :D
1
@Michael24 jak dla mnie to nie ma tu tematu. Kazdy wie doskonale z kim sie wiaze. Z pewnoscia wiedziala o jego pasji i o tym, ze nie potrafi bez niej zyc. Kazdy ma cos co w zyciu kocha robic i bez czego nie potrafi zyc. Wypadki zdarzaly sie zawsze i zdarzac sie beda. Przykre ale takie jest zycie. Jesli cos daje czlowiekowi szczescie to nigdy tego nie porzuci i to nie jest zaden egozim. Jezeli druga osoba nie bierze pod uwage ryzyka zycia z taka osoba to nie wiaze sie z nia. Wszyscy mowia o egoizmie a nikt nie pyta o zdanie ich partnerow. Zycie ma sie jedno a ludzie dziela sie na tych zyjacych i na tych wegetujacych za zycia. Zagrozenie spotyka nas na kazdym kroku tak naprawde.
0
@Bartula jest, to fakt, ale w dalszym ciagu efektem koncowym nie jest zadna wygrana ani trofeum. Zobacz, my tez jak odpadalismy w 1/4 czy 1/2 bylismy uznawani jako przegrani i pozostawal niesmak. Jedyny plus to $, ktora wleci na konto za etap
1
@Bartula ale co daje polfinal? Nic. Efekt koncowy tylko sie liczy. Przeciez nam nikt nie przyznaje tez finalu pucharu krola.
0
@czosnekfcb no tak, jeszcze straznik Teksasu xD
6
Jakby im sie chcialo to by wygrali - pamietajcie xD
0
Jak widac patrzenie na gwalt czasem moze byc przyjemne ;p
0
@Kidd dziekuje, juz wiem czego nie ogladac :)