malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@talizmo nie maja bo nasze trio jest rowniez mistrzem Europy i swiata gdzie tworzyli wspolnie trzon druzyny i te 2 ligi mistrzow wiecej mozna podsumowac pffff ;)
13
To co dzisiaj City 26 strzalow, 2 slupki, poprzeczka, wynik 2-0 a w 90+ bramka Realu po odbiciu pilki od dupy, potem strzal w reke i karny i 2-2 na koniec? :D
0
@JimMorrisonFCB bo zawsze takie postaci wystepuja w tej grze i mam wrazenie, ze kazda czesc jest taka sama i o tym samym tylko miasto inne :D
1
@macio_944 i to jest jedyna gra od Rockstara, ktora do mnie totalnie nie trafia. Po Vice City niegrywalne juz dla mnie, wiecznie to samo, murzyn handujacy trawa, jakis grubas boss i jeden ruskopodobny mafiozo :D
0
Mamy tu moze fanow planszowki Neuroshimy? :D
0
@HighestInTheRoom dokladnie, kazdy moze byc tworca nie maja za grosz umiejetnosci. I kazdy brzmi tak samo :D
0
@DaKy no tune do rapu pasuje jak majtki do pani lekkich obyczajow :D
0
@HighestInTheRoom chyba zmienila sie definicja rapu xD
1
@Lionel_Messi10 moze dotrze na konferencje :D
0
@Ali3231 bardzo fajne wzmocnienia
4
No coz, moim zdaniem Alemany mial tu we wszystkim absolutna racje. Na cholere nadal grac starymi wyjadaczami i dalej placic petromiliony, na cholere znowu wracac do tego co bylo i od nowa meczyc to samo czyli zagraj do Messieg? Uwielbiam go, chcialbym jego last dance u nas ale jestem pewny, ze cofniemy sie przez to. Oczywiscie z pewnoscia duzo nam da ale znowu nastapi ta przewidywalnosc. Za duzo poswiecen co do tego transferu.
8
Ale bomba. To bedzie nasza najwieksza strata :/ akurat Alemany umial w interesy
0
@Gwyn oczywiscie, ze to rozumiem, ale wiesz, ze tak mozna w nieskonczonosc? Rownie dobrze mozna uznac, ze pierwsze badania tez mogly byc malo wiarygodne, nawet ma to wiekszy sens, bo jednak im wiecej czasu tym badania sa dokladniejsze i mozna wyciagnac z nich wiecej wnioskow. Juz nie wspomne ile bylo przypadkow dotyczacych chocby jedzenie lub lekow gdzie X lat temu cos bylo wspaniale, X lat pozniej juz trujace lub wycofane jesli chodzi o leki. Nauka bardzo zmienna jest ;)
0
@qchulainn nie no gzdzijmy sie i zabijajmy sie bez konsekwencji
0
@Criss18Barca super podejscie, osobiscie posiadam tylko te 2 portale i twierdze, ze to straszny rak.
1
@Gwyn o widze moje ulubione slowo nauka, to wlacze sie do dyskusji :) kilka dni temu czytalem o naukowcach z Izraela, ktorzy odkryli, ze po szczepionkach mrna wzrasta JEDNAK kilkukrotnie podatnosc na zarazenie covidem w stosunku do osob niezaszczepionych. To ktorzy naukowcy teraz maja racje? Ci republikanie czy ci z Izraela? A moze ci, do ktorych po prostu pasuje nasza narracja?
Ostatnio tez naukowcy stwierdzili, ze cisnienie 120/82 to juz nadcisnienie i trzeba sie leczyc i wcale nie dlatego zeby sprzedawalo sie wiecej lekow. Jednak przez dziesiatki lat lekarze sie mylili uwazajac, ze jest to cisnienie idealne.
Nauka - najzabawniejsze slowo w slowniku polskim, zdecydowanie naduzywane przez ludzi krotkowzrocznych ;)
5
Oho, zaczyna sie, De Bruyne pierwszy, zaraz Haaland, Silva i Gundo xD
0
@chudinhomc taktyk
21
@slayer Hamsikowi ale, ze byl to ulubieniec w Neapolu to miejscowa mafia szybko zidentyfikowala tych zlodzei i kazala im wszystko oddac bo ich zabija i oddali xD czytalem gdzies te historie kilka lat temu.
0
@Emhyr ja 15 lat nie mialem :D
0
@TheKlucha zarowno Rafa jest lepszym zawodnikiem od Abde jak i Kessie od Nico
2
@Emhyr przeciez matury nie da sie nie zdac xD 30% to nawet nie 1/3. Jak dla mnie trzeba byc naprawde cofnietym zeby tego nie zaliczyc. Na takim polskim to w pytaniach nawet sa ukryte czesto odpowiedzi, tylko trzeba myslec i logicznie laczyc fakty. Jakies czytania ze zrozumieniem plus zawsze mozna cos ustrzelic. Matma to samo. Wiekszosc zadan ma odpowiedzi a,b,c. Jezyk to samo. Obawialbym sie tylko ang ustnego bo jednak nie uzywam na co dzien i duzy regres po latach.
4
@kakusus to przeciez bysmy sie oslabili w taki sposob :D
2
@Mario96w fabula bardzo fajna, cos nowego innego, polecam :)
1
@ViscaElBarca98 zdrowka dla kici, na pewno wszystko pojdzie dobrze. Ja oplakuje swojego, ktory prawdopodobnie zginal w sobote :( mam 6 wolnozyjacych pod opieka, stworzylem im swego rodzaju dom. Jednego z nich nie ma od 3 dni a wiem, ze znaleziono martwego kotka w sobote, ktorego opis sie zgadza :( zyje jeszcze nadzieja, ze to nie on ale ciezko...
6
To by byla najwieksza i niewybaczalna glupota
0
@IronSanHybrid da sie to cos odzobaczyc?
1
@Katalończyk 99 nie no nigdy nie byl takim impotentem
2
@Bartula Ja mam tego serdecznie dość. Najgorszy niekończący się katar. Leci jak z kranu.
1
Mam nadzieję, że Kessie zostanie. Jest potrzebny.