0

@dafik85 gen Guardioli

11

@Przemek2323 to ladnie rynek motoryzacyjny upadnie :) ludzie beda woleli jezdzic starymi normalnymi autami

2

Do tego stopnia rzygam juz Bayernem, ze kibicowalbym Realowi w starciu z nimi xD

2

@RoberDzik zmienia bo mnostwo jest przypadkow, ze ktos z siebie robi ofiare tu gdzie nie ma do tego pretekstu a sam nie jest swiety. Tak jak napisalem na poczatku, szukanie atencji i nic poza tym. Uwierz, ze jako czlowiek mam przeogromna empatie i zrozumienie w stosunku do ludzi ale jak w kazdej dziedzinie zycia gdzies nalezy umiescic granice i potrafic zauwazac naciaganie wymyslonych problemow.

1

@Baksiu7 wysmianie czyli smianie sie z tego co Cie rozbawilo jest wedlug Ciebie atakiem? Aha, to nie pogadamy, wybacz. To kazdy w zyciu jest atakowany kazdego dnia nawet przez swoich bliskich. Gdzie wy ludzie zyjecie, kosmos.

1

@Ojciec5tkidzieci spokojnie, chlop jest pokrzwydzony bo nie ma praw i bic go chca xD ladne odklejenie maja ludzie.

1

@FCBandOL ale niektorzy maja sprane umysly... Ja sie boje bardziej takich ludzi niz geje tych co ich rzekoma bija

1

@RoberDzik o jeszcze piekne kwiatki wychodza, ze gosc ma zone i dziecko. Ladnie oszukiwal ich, teraz pewnie porzuci. Faktycznie, biedny, poszkodowany chlop, ktorego trzeba zalowac bo nie ma praw xD szach mat

0

@RoberDzik ale Ty nadal nie rozumiesz, ze ja sie ani nie oburzam, ani nie na to, ze jest gejem. Nie ma sensu tlumaczyc skoro nie dostrzegasz o co mi chodzi. Hmm wiesz, dobrze trafiles bo akurat zyje w jednym z "najtrudniejszych" rejonow Polski i wiesz co? Nikt nie bije gejow ;) jasne, moze ktos spojrzy jak widzi taka pare ale zeby wyrzadzac im jakas krzywde? No nie. Rownych praw? W czym sa tak bardzo pokrzywdzeni? Ze dzieci nie moga adoptowac? Przestan :)

16

@RoberDzik no widzisz i tacy wlasnie ludzie robia atak z kazdego mozliwego sformulowania. Gdzie tu widzisz atak na niego z tego powodu, ze jest gejem? ;) doszukujesz sie czegos czego nie ma i on zrobil dokladnie to samo. To nie jest atak a zwyczajne wysmianie glupich slow o jakiejs wyimaginowanej przemocy wobec nich, ktorej nie ma. Moze w latach 90 to mialo miejsce a nie obecnie. Zwykle szukanie atencji i zwrocenie na siebie uwagi. Kogo to obchodzi, ze ktos jest gejem zeby mu robic jakas krzywde? To jest juz zwyczajnie zenujace.

22

Ten Czech to w wiezieniu zamkniety, ze chce zyc w wolnosci? Bez strachu? No tak, bo kazdy chodzi i mu przyklada pistolet do glowy bo jest gejem... kolejny atencjusz z pustym przekazem.

0

@cules100pro Leo na prawej czyli gramy bez skrzydlowych znowu? Zdecydowanie nie. Leo moglby grac tu jedynie w srodku pola za napastnikiem ale nigdy nie mozna go wstawiac kosztem skrzydlowych

1

@Pawel13sz Suarez

4

@Herato chyba rowny poziom

13

@MESSIah16 oczywiscie, ze nie. Niech poprzez brak mozliwosci i blokowanie wszystkiego co mozliwe sami rosjanie znienawidza swoja chora wladze.

1

@Striker przestan bo zaczne ogladac od nowa ;p

0

@Graves cudenka :) szkoda, ze nie na kieszen Europejczykow. Szczegolnie te stare modele, one mialy dusze

0

@Masnymichael tylko na biegu, recznego to w zasadzie nie uzywam do niczego chyba, ze baczki krece na sniegu

2

Kiedys zadalem tu pytanie co obejrzec najpierw z tytulow: Peaky Blinders, Dark i Stranger Things. Kilka osob i zdecydowana wiekszosc polecila mi Peaky, nie pamietam juz kto ale dziekuje z calego serca. Serial 10/10 - poziom Breaking Bad, a myslalem, ze nic nie dorowna :) co za klimat!

0

@Striker robilem tak ale samo powiekszenie nic nie daje :/ dalej jest ten sam efekt. Zastanawiam sie czy to nie dziala sila kontrastow. Bo podobne zjawisko odczuwam grajac na konsoli w hdr i czytajac tekst. A jesli hdr jest wylaczone to nie odczuwam tego czytajac. Te literki staja sie mega wyrazne i cienkie z mocnymi obramowkami. W laptopie hdr jest wylaczony ale byc moze nadal za mocny kontrast. Nawet nie wiem jak to okuliscie wytlumaczyc ale chyba czeka mnie wizyta. Aczkolwiek tak jak napisalem wczesniej - wzrok mam bardzo dobry i nie ma szans, ze to jakies niedowidzenie czy cos.

0

@Striker ciezko to wytlumaczyc ale na ekranach full hd ( lapki i monitory ) te literki sa takie jakby cienkie i wyrazne, ze mam wrazenie jakiegos oczoplasu doslownie, w glowie sie kreci, nie wiem byc moze mam jakas wade wzroku, chociaz wzrok mam bardzo dobry. Co ciekawe na nizszych rozdzielczosciach nie odczuwam tak tego. Do pracy musze uzywac kwadraciakow i njc takiego mi sie nie dzieje. No i przykladowo na tv kompletnie tego nie odczuwam. Nie wiem mam pojecia co to jest.

0

Wie ktos co mozna zaradzic w ponizszej sytuacji?
Na laptopie, ktorego ekran domyslnie ma rozdzielczosc full hd chce ustawic rozdzielczosc 1366x 722 czyli hd ale po obnizeniu rozdzialy ikony i litery sa jakby rozmyte troche i malo wyrazne.
Jest na to jakas rada zeby wygladalo to tak jak taka sama rozdzielczosc na ekranie hd, w sensie wyraznie?

1

@IronSanHybrid fajnie, ze fame slucha ludzi. Chcieli robic show ale za dlugo to wychodzilo, ludziom to nie lezalo i zmienili podejscie. Jest zdecydowanie lepiej. Brawo. Poziom tez super dzis.

0

@malicinho dobra pokornie odszczekuje :D

0

Ale boks to jednak smieszna dyscyplina xD

2

@MesQueUnClub_87 to samo zauwazylem wczoraj, mniejsze zuzycie a prawie 100 zl wiecej do zaplaty. Kino. Cena gazu niby zamrozona a stawka dystrybucji sie zwiekszyla w zmiennych na fakturze. Zagrywka jak z paliwem.

0

@bartekvisca no czyli na sile rozwineli watek zeby kolejny raz wypromowac watek homo. Dlatego ludzie rzygaja :) wciskanie tego chlamu na sile we wszystko co jest mozliwe powoduje wymioty i odrzucenie. O to wlasnie chodzi. Dlaczego inwalidow nie wciskaja w kazdy film? Mysle, ze takich ludzi jest zdecydowanie wiecej na swiecie niz homoseksualistow a z homo robi sie porzadek dzienny jakby na kazdym kroku w zyciu byli miedzy nami. Chory motyw i dlatego ludzie maja tego dosyc. Mam nadzieje, ze rozumiesz co mam na mysli.

0

A swoja droga kompletnie nie pamietam w grze watku homo w 1 czesci. W drugiej byl i byly to lesbijki ale w pierwszej?

0

@bartekvisca bo nie sa obrzydliwe tylko normalne :)

1

@bartekvisca byc moze niektorym chce sie rzygac jak widza calujacych sie chlopow. Nic nadzwyczajnie dziwnego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?