malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 hmm czy ja wiem, ja to widze tak, ze powinnismy przegrywac 1-3 i mamy mnostwo szczescia oraz Stegena w bramce
1
@Darkin to jest kwestia tego powalonego i upartego stylu gry opartym na dna Barcy... to jest chore zeby przez tyle lat nie wprowadzic zmian i swiezosci w stylu tylko caly czas walkowac to samo. Archaiczne klepanie do porzygu, ktore rozpracowaly nawet smieszne druzyny. Kazdy z tych zawodnikow ma blokowany swoj potencjal przez to.
9
@Pawel13sz zloty rezerwowy, ktory wchodzil i zawsze bardzo dobrze gral
0
@draxidox ja mam gdzies napiwki, przeciez glownym zadaniem kelnera jest obsluga klienta i podanie dan czy sie myle? Mi nikt nie placi za dobrze wykonana prace. Maja wynagrodzenie tak jak kazdy inny pracownik w innym zawodzie. I nie, absolutnie nie jestem sknera a wrecz lubie pomagac :)
0
@RomanHoffer super, na pewno lzej na psychice teraz :) i nadal podtrzymuje - po prostu refluks bardzo mozliwe, ze z nadzerkami w przelyku :) gladko to wyleczysz tabletkami hamujacymi wydzielanie kwasow zoladkowych :) a do czasu badan sprobuj pojesc troche kiszonek, ktore zobojetniaja cukry i zakwawszenie organizmu, byc moze poczujesz mala ulge juz przed leczeniem.
0
@RomanHoffer a ALT to proby watrobowe, cwiczysz cos moze? Od cwiczen szczegolnie nog, nawet biegania dzien przed badaniami bywaja podwyzszone, pytanie o ile?
0
@RomanHoffer spokojnie, wielce prawdopodobne, ze moze to byc refluks. Krew moze byc od tego, ze masz nadzerki w przelyku ale to jest do wyleczenia. Bialy nalot i zgagi tez na to wskazuja. Na pewno dostaniesz skierowanie na gastroskopie. Niezbyt przyjemne badanie, wrecz okropne ale do przezycia. Wszystko bedzie dobrze :)
0
@Zoker nic :) dla mnie to jest nieogladalne, najnudniejszy sport jaki istnieje. Przeciez tam nawet spocic sie nie mozna, zaden to sport. To juz w szachach umysly sie poca chociaz i sa ciekawsze xD kazdy ma swoj gust ale osobiscie nie potrafie na to patrzec przez chocby 5 minut.
0
@Lola120 alergia, mam to samo dodatkowo do krzywej przegrody xD sprobuj sobie poplcrom do nosa psiknac, jak pomoze po 5 min to na 100% alergia :) jeszcze od refluksu moze tez byc.
1
@Toretto ale mimo wszystko juz z gorki teraz :D najwyzej nocka z rambla ;p i fakrycznie zero przeplywu powietrza przez nos teraz? Ani troche?
1
@Toretto zazdroszcze, ze jestes juz po. Ja powinienem zrobic bo jedna strona mam bardzo utrudnione oddychania i co chwile jest zatkana. Ale boje sie tego i nie lamania nosa tylko oddychania pozniej przez buzie, mam schize, ze sie udusze xD a co chwile chore zatoki przez to sa i w ogole mnostwo problemow
0
@Ojciec5tkidzieci chociaz raz, alw spokojnie Polak pewnie z czasem obejdzie to jakos xD
0
@Kgorecki2500 Wrocek top :)
0
@MarioVeB! Taka sama jaka ona odstawia wiec mozna ;p
1
Lahoz glowny bohater kazdego meczu. Ktos mu powinien napluc w ryj w koncu.
0
@Yiamuiaijahaima przestan, po takich zagraniach to my grajac amatorsko nawet nie przerywamy gry. Zenujace to jest. Wiem, ze to jest karny ale pilka staje sie smieszna zwyczajnie.
0
@BorzyKrzys ja nie twierdze, ze go nie bylo ale gwizdane faule w polu karnym i nie tylko sa zenujace od dluzszego czasu.
1
Ten sport staje sie sportem dla ciot xD zrobmy zasade, ze w ogole nie mozna dotknac przeciwnika jak w nba xD
5
No to Messi raczej na pewno lyknie Cristiano w LM i fajnie :) w ciagu 2 lat rekord zostanie zlamany
0
@Azacca ja to maske gazowa zakladam jak wychodze z domu i tez nie jestem chory
0
@LewoSkrzydlowy11 a tymczasem Puyol sie usmiechnal :)
0
@LewoSkrzydlowy11 sprzedac Araujo? Naszego najlepszego obronce? 3 wybor? Przeciez to nasz podstawowy obronca, od ktorego zaczynaja ukladac sklad
0
@LewoSkrzydlowy11 ale kiedys mozna bylo takim byc, obecnie football jest zupelnie inny niz chocby 6-8 lat temu, duzo bardziej fizyczny i taki typ zawodnika przepada. Nigdy nie byl fizolem ale mimo wszystko atuty fizyczne zregresowaly u niego do granic. Niestety.
0
@koksik2700 ja 2 podejscia robilem i przez drewniany i sztywny system walki dalem sobie spokoj. Juz nie wroce na pewno do tego tytulu
0
@LewoSkrzydlowy11 ma wizje to fakt, szkoda tylko ze biega z predkoscia zolwia, odbija sie od kazdego, przewraca przy kazdym kontakcie i nie dokopuje do bramki :/ Busi niestety skonczyl sie 5 lat temu. Byl topem ale nie ma sensu zyc legenda.
1
@NeKenI ja uwielbiam jedne i drugie :) zawsze bylem po stronie psow ale odkad mam 6 kociakow wolnozyjacych pod opieka to strasznie pokochalem koty, duzo sie o nich dowiedzialem, duzo zachowan zaobserwowalem i koty wcale nie sa gorsze ani glupsze od psow, to bardzo inteligentne i opiekuncze zwierzeta chociaz maja swoje charaktery :)
2
@Magicc89PL polka Messiego i Mbappe? Bez przesady, chyba niczym az tak sie nie wyroznia zeby jego potencal porownywac do tej dwojki
0
@Rust_Cohle nie nie, mam na liscie, obejrze po Peaky :)
0
@draxidox ok to dzięki wszystkim, w takim razie lece z Peaky :) to samo mialem z Breaking Badem, pierwszy sezon taki sredni mi sie wydawal a potem najchetniej na raz bym go obejrzal
0
Dark, Peaky Blinders czy Stranger Things? Co zaczac ogladac? Co najlepsze z tych tytulow?