malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wiecie co, marze zeby kiedys po takich popisach sedziowskich jakas druzyna zeszla z boiska, a potem nastepna i jeszcze nastepna. Chyba tylko wtedy z tymi sedziami cos by musieli zrobic
0
@Etosam no jak widac jestesmy
1
@Bartek1817 i wiecznie trzeba na cos liczyc...
1
Dopoki bedziemy grac ta sriki take, dopoki nie bedziemy mieli w skladzie bramkostrzelnych skrzydlowych - nie bedziemy zadnym zagrozeniem dla powazniejszych druzyn. My z takimi ofensywnie gramy jak eunuchy, prezentujemy od odejscia Neymara impotencje strzelecka i nie mamy skrzydlowych oraz pomocnikow, ktorzy nie boja sie po prostu oddac strzalu na bramke.
6
Chcialem obejrzec mecz pilki noznej a ogladam pilke reczna i gre po obwodzie. Rzygac sie juz tym chce. Z zadna mocniejsza druzyna to nie przejdzie. Chcemy wygrywac tym czy wygrywalismy 20 lat temu. Chcialbym dozyc czasow gdzie Barcelone obejmie ktos kompletnie niezwiazany z tym klubem i wprowadzi totalnie inne systemy gry.
1
I dalej podawajmy, podawajmy i podawajmy. Nie oddawajmy strzalow zza 16 metra. Po prostu podawajmy. Najwazniejsze miec 70% posiadania i duzo podawac.
0
@VamosVamos no tak, ze jak sie kazdy boi oddac strzal zza 16 z murujacym przeciwnikiem to schodzi sie z zerowym dorobkiem
1
@Medium przestan, to jest komedia tak jak napisales, przestepca xD
4
@Medium dokladnie, to ze masz pierwszenstwo o niczym nie swiadczy bo auto zostawnie lekko rozbite a Ty mozesz stracic zycie. Tez nie rozumiem wchodzenia na pewniaka na pasy jeszcze z glowa w telefonie.
12
@LS ktos sie nabral w ogole, ze chodzi o bezpieczenstwo? Generalnie te wszystkie nowe zasady mandatow to tylko zdzierstwo kasy z kierowcow bo jak wiadomo kierowcy sa najlatwiejszym lupem a pieniazkow brakuje jak sie szasta na prawo i lewo. Kazdy kierowca popelnia bledy i wcale nie musi byc piratem drogowym. I tak, policjanci rowniez je popelniaja.
0
@Uukasz_93 w duzym stopniu dobra forme bramkarza tworzy rowniez dobra formacja obronna a ta mamy swietna w tym sezonie
0
@FC1899Barca o i Niemcy moga, czyzby nie byli pierwszymi, ktorzy zakazywali? ;)
4
@Kitek1640 na razie to nie ma ku temu podstaw, zupelnie inny zawodnik bez zadnego blysku po tej operacji :/
1
@tristan87 Keita byl świetnym zawodnikiem :)
0
@Azi to, ze nikt nie pyta jest wina ludzi. Pamietaj, ze nikt nie jest wiekszy od narodu... zaden rzad nie poradzi sobie z fala ludzi. Tylko trzeba grac do jednej bramki u w naszym kraju wydaje sie to byc niemozliwym. I tworzy sie zamkniete kolo. Moim zdaniem politycznie brakuje u nas czegos zupelnie nowego, czegos wysrodkowanego, mniej skrajnego. I tu mogloby nastapic zjednoczenie ludzi. Dopoki bedziemy sie odbijac od jednych i drugich co kilka lat dotad nigdy nie bedziemy silnym i zadowolonym narodem.
1
@Azi no wlasnie nie, jestem zdania, ze kazda skrajnosc jest zla. I tym bardziej nie powinnismy godzic sie na zadna z nich. Dzieki temu byc moze istnieje szansa na zrownowazenie polityki gospodarczo-pogladowej. To co unia wyprawia w ostatnim czasie i dyktatura jaka chca wprowadzic w niezaleznych krajach wola o pomste do nieba. Pamietajmy, ze kazdy kraj jest niezalezny i ma prawo rzadzic w swoim kraju wedle woli ludziw nim zyjacych. To prosta droga do panstwa federalnego, ktore z gory bedzie ustalac zasady zycia dla ogolu. Generalnie strasznie mi sie nie podoba obecny podzial swiata i tu przyznaje Ci racje, ze ma to miejsce. Jest to strasznie zle zjawisko.
2
@Azi ale kto dazy do tego podzialu? Czy aby nie Bruksela i ci "najwazniejsi" w unii? Swoimi chorymi wizjami i dzialaniami? Jesli sie kiedykolwiek rozpadnie to tylko i wylacznie przez nich samych. Kraje powoli budza sie z tego latargu i zaslepienia.
1
@Kamilos84 kolejny kraj zmadrzal, unia zmierza ku rozpadowi na wlasne zyczenie. Nie dla dyktatury i wpieprzania sie w zycie poszczegolnych panstw!
1
@koksik2700 fakt, ta gra ma chyba najpiekniejszy swiat w historii gier :) Red Dead tez mial swoja droga ale tu jest bardziej basniowo/kolorowo
17
Jesli zaglosujecie na prawice to bedziecie odcieci od srodkow i gnebieni jak Polska i Wegry - fajna ta unia( ha tfu ) - to sa ci sami co "ucza" wszystkich tolerancji i rownosci ;) mam nadzieje, ze ten rak kiedys sie rozpadnie
0
@Drozdu7 zaobserwuj i przeanalizuj a uzyskasz odpowiedz
1
@gumaz u mnie 800 bez video a 1000 z nagrywaniem byl. Skok z 4 km
1
@JimMorrisonFCB piekna sprawa :)
0
@gumaz skakalem i uwazam, ze nie mozna w zyciu zrobic nic lepszego. Niewiarygodne uczucie. Zrobilbym to ponownie :)
1
Przeciez my sie zatrzymalismy na latach 90, przez ten caly okres mielismy lepsze momenty za czasow Leo i Nawalki i to tyle. Football poszedl do przodu a my dalej gramy w starym meczacym stylu.
0
@tommyVERceti no Ronaldo to sam sobie kreowal ;)
1
@Firestone raczej nie bedziemy grac 3 z tylu z dwoma typowymi wahadlowymi bo nie mamy zawodnikow z przoodu zeby grac w takiej formacji. Przy tym ustawieniu gra sie dwoma napastnikami i OMF lub dwoma OMF i jednym napastnikiem. Tworza sie takie trojkaty. A majac 4 skrzydlowych to raczej nie przejdzie. Moglby w teorii grac Depay z Lewym ale czy Xavi poswieci takich dobrych skrzydlowych? Nie sadze.
4
@Jasialdinho tylko po co nam 5 srodkowy obronca, mamy swietnie obsadzona te pozycje
0
@Janas11224 widzialem zlozone w sklepie z lego, pieknie wyglada na zywo :) jeszcze Batmobil mi sie strasznie podobal. Z klockow chyba nigdy sie nie wyrasta i zawsze ciesza
0
@Bartula chude ale zwinne