0

Szkoda, ze przez 3 lata na boisku nie zaimponowal

1

@Pawci023x niemasowite zwroty akcji. Tez juz myslalem, ze po Diego a tu nagly zwrot

0

@koziar alez to bedzie walka Diego vs Balboa :D ale tam juz typuje ze Rocky wygra :D

1

@Sulimo raczej na miejscu Ci zrobi lekarz

0

@gumaz gromda :)

0

@MesQueUnClub_87 biore oczywiscie, ale zakladam, ze Fati i Ferran zdecydowanie lepiej odnajduja sie na 9 od Depaya

0

@PatrykBarca to mysle, ze Fati swietnie sie odnajdzie na 9. Ferran co by nie mowic tez potrafi sobie pozycje znalezc i ladnie sie uwolnic od obroncow

0

@PatrykBarca no Depay nie sadze bo nie ma za kogo. Lewy wszystko bedzie gral a na skrzydlach mamy po 2 zawodnikow i kazdy jest od niego lepszy.

2

@Emhyr nikt w styczniu nie wypuści tak ważnego zawodnika

0

@Amok97 i caly sezon lawka

0

@KrychaFCB najwiekszy wrzod druzyny, tez mam nadzieje, ze jakos go wypchaja

0

@danio1899 o kolejny napastnikopomocnik niewiadomo gdzie grajacy :) bardzo dobry grajek tak i jak Griez tylko nke w tej druzynie

4

@FC1899Barca to jest niemozliwe xD

0

@czółkovsky odpuscili. Jak dla mnie nie ma sensu placic 80 mln za zawodnikow w okolicach 30. Chyba, ze KDB ;) jedyny wyjatek

1

Zaraz sie okaze, ze do wymiany Auby z Alonso musimy jeszcze doplacic

0

@DonMatteo901 niezły świr :)

5

Alonso za Aube? Komus sufit na leb spadl? To jest kabaret

0

@A4ron To długo okres bycia w topie dla jednego trenera mimo wszystko

1

Jak juz Silva jest nierealny to odpuscic Alonso i sciagnac Bellerina i zamykajmy to. Z pozostania Auby cieszylbym sie. Niech Dest czy Pianic stad idzie i Hector przyda sie.

0

@czółkovsky pierwszy wasacz w druzynie :D

8

Majac Balde, ktory naprawde dobrze sie prezentuje i Albe na lawce totalnie nie rozumiem po co sprowadzac Alonso. Jak juz to kogos mlodego i dobrego a Alonso juz rownia pochyla

2

@Azi nie, raczej koledze chodzi o to zeby pracodawca liczyl sie z niezapowiedzianymi kontrolami i konsekwencjami swojego kombinowania i krecenia swoich pracownikow.

0

@draxidox no PiP to jest komedia, leci zgloszenie to daja miesiac pracodawcy na naprawienie bledow, po czym przyjezdzaja i stwierdzaja, ze wszystko jest ok :D najgorsze, ze czesto to dotyczy samych pracownikow, ktorzy na tym cierpia

0

Staly schemat realu i tak do porzygu

3

@patrix211 przecież Holownia to tak naprawdę PO. A co do 16 latkow to to pokolenie nie potrafi zdawac matury z matematyki na 30% wiec gdzie tu jakiekolwiek logiczne myslenie u nich...

2

@masq konie bardzo wyciszaja i uspokajaja - swietna metoda na stres :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@draxidox zawodom, ktore sa niezbedne do funkcjonowania? I ktorych jest zdecydowana mniejszosc? Bo handel z pewnoscia nie nalezy do tych niezbednych. A liczba pracownikow to przepasc :)

0

@SelloutCrowd ale za 100% tez nie ;)

0

@PatrychoO przeciez nim sie jaraja 15 letnie fanki ;p zaden to artysta

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?