malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szkoda, ze przez 3 lata na boisku nie zaimponowal
1
@Pawci023x niemasowite zwroty akcji. Tez juz myslalem, ze po Diego a tu nagly zwrot
0
@koziar alez to bedzie walka Diego vs Balboa :D ale tam juz typuje ze Rocky wygra :D
1
@Sulimo raczej na miejscu Ci zrobi lekarz
0
@gumaz gromda :)
0
@MesQueUnClub_87 biore oczywiscie, ale zakladam, ze Fati i Ferran zdecydowanie lepiej odnajduja sie na 9 od Depaya
0
@PatrykBarca to mysle, ze Fati swietnie sie odnajdzie na 9. Ferran co by nie mowic tez potrafi sobie pozycje znalezc i ladnie sie uwolnic od obroncow
0
@PatrykBarca no Depay nie sadze bo nie ma za kogo. Lewy wszystko bedzie gral a na skrzydlach mamy po 2 zawodnikow i kazdy jest od niego lepszy.
2
@Emhyr nikt w styczniu nie wypuści tak ważnego zawodnika
0
@Amok97 i caly sezon lawka
0
@KrychaFCB najwiekszy wrzod druzyny, tez mam nadzieje, ze jakos go wypchaja
0
@danio1899 o kolejny napastnikopomocnik niewiadomo gdzie grajacy :) bardzo dobry grajek tak i jak Griez tylko nke w tej druzynie
4
@FC1899Barca to jest niemozliwe xD
0
@czółkovsky odpuscili. Jak dla mnie nie ma sensu placic 80 mln za zawodnikow w okolicach 30. Chyba, ze KDB ;) jedyny wyjatek
1
Zaraz sie okaze, ze do wymiany Auby z Alonso musimy jeszcze doplacic
0
@DonMatteo901 niezły świr :)
5
Alonso za Aube? Komus sufit na leb spadl? To jest kabaret
0
@A4ron To długo okres bycia w topie dla jednego trenera mimo wszystko
1
Jak juz Silva jest nierealny to odpuscic Alonso i sciagnac Bellerina i zamykajmy to. Z pozostania Auby cieszylbym sie. Niech Dest czy Pianic stad idzie i Hector przyda sie.
0
@czółkovsky pierwszy wasacz w druzynie :D
8
Majac Balde, ktory naprawde dobrze sie prezentuje i Albe na lawce totalnie nie rozumiem po co sprowadzac Alonso. Jak juz to kogos mlodego i dobrego a Alonso juz rownia pochyla
2
@Azi nie, raczej koledze chodzi o to zeby pracodawca liczyl sie z niezapowiedzianymi kontrolami i konsekwencjami swojego kombinowania i krecenia swoich pracownikow.
0
@draxidox no PiP to jest komedia, leci zgloszenie to daja miesiac pracodawcy na naprawienie bledow, po czym przyjezdzaja i stwierdzaja, ze wszystko jest ok :D najgorsze, ze czesto to dotyczy samych pracownikow, ktorzy na tym cierpia
0
Staly schemat realu i tak do porzygu
3
@patrix211 przecież Holownia to tak naprawdę PO. A co do 16 latkow to to pokolenie nie potrafi zdawac matury z matematyki na 30% wiec gdzie tu jakiekolwiek logiczne myslenie u nich...
2
@masq konie bardzo wyciszaja i uspokajaja - swietna metoda na stres :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@draxidox zawodom, ktore sa niezbedne do funkcjonowania? I ktorych jest zdecydowana mniejszosc? Bo handel z pewnoscia nie nalezy do tych niezbednych. A liczba pracownikow to przepasc :)
0
@SelloutCrowd ale za 100% tez nie ;)
0
@PatrychoO przeciez nim sie jaraja 15 letnie fanki ;p zaden to artysta