malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messi1992 oj mysle, ze jak ona sie dowie to on od niej bedzie mial all inclusive ;p
0
@masq do tego Bilva i zamykamy :D tylko Auby mi strasznie szkoda, no lubie chlopa a i swoje robi
0
@Cwaniak4 panie tam nawet o 12 i 15 jest tak samo ;p akurat do Czech mam bardzo blisko i w miare czesto bywam ale bardziej gorsko. I to jest najbardziej zmulony kraj w jakim bylem :D
0
@Gwyn tutaj bardzo roznie w zaleznosci od modelu, ale LG ma matryce ipsowe z malym wyjatkiem a samsungi maja va. Kwestia gustu tez oczywiscie. Ale tak ogolnie LG teraz fajnie stoi z tv.
1
@bartekvisca jesli chodzi o sprzet AGD to tylko LG (pralki, lodowki) - Miele oczywiscie tez top ale cenowo sporo drozszy sprzet. To nawet nie opinia a wiedza kolegow z tej branzy. Sam tez wcelowalem sie w LG i jestem zadowolony. LG przede wszystkim lepsze podzespoly i material, z ktorego sa wykonane sprzety. Awaryjnosc rowniez.
1
@Rl9k1nG w zyciu. Kraj, w ktorym panuje stypa. Przejezdzasz przez miejscowosci i pusto na ulicach. Tam jest swietna Praga i to na tyle. No moze Liberec jeszcze.
1
@udarpawarotam ogolnie to mam wrazenie po tym losowaniu, ze to wszystko "juz bylo".
0
Caly Depay... Auba zostan
1
Naprawde chcialbym zeby Auba zostal
0
@mateusz1989VeB rozumiem, macie tutaj wszyscy rowniez racje. Bardziej chodzi o podejscie do sytuacji. Kazdy sledzacy widzial na jakim tempie pokonywal trase i kazdy mu kibicowal i go docenial. Bardziej chodzi mi o dystans do siebie samego i otoczenia. Czasem nie potrzeba takich slow by sie bronic bo broni sie zwyczajnie tym co robi a robi rzeczy niebywale. Po prostu uwazam, ze jest to niepotrzebne z jego strony. Sam zna swoja wartosc i mozliwosci i ludzie tez to widza.
10
Co do zachowania Karasia - bardzo stracil w moich oczach. Nic obrazliwego Kostera nie powiedziel, nie wyzwal, nie uzyl brzydkich slow w jego kierunku a ten wyskakuje z bluzgami i debilami. Slabe zachowanie. Ego jak u Cra. Zero dystansu do siebie. Ktos powie - po co mu umniejszal? Ale trzeba potrafic przyjac opinie i zdanie innych na klate jesli nie sa to obrazliwe uwagi. Sa ludzie, ktorzy jada po Messim ale mu to zwisa i dalej robi swoje zamykajac usta hejterom a sa jadacy po Cristiano i jego reakcje znamy - jestem najlepszy a inni moga wiazac mi buty. Odpychaja mnie takie osoby mimo, ze sa swietnymi sportowcami.
0
@Colon hmm czyli Jowisz w rzeczywistosci ma postac z pierwszego obrazka a ponizej stosowane sa filtry na ten ognisty pomarancz?
1
I dziwne jest to, ze te posty sie wyswietlaja ale jak juz wejdziecie na tego danego fanpaga to tam nie ma zadnych bzdur :D
3
@masq bardzo dobrze, kibicuje Ci zebys z tego wyszedl jak najszybciej i oby dlugie rozmowy pomogly.
0
@Archie taloe rzeczy, o ktorych jest tu napisane juz chyba weszly w zycie. Czesto mi wyswietla wlasnie jakies zwierzaki czy filmiki ale ten spam dzisiejszy to chyba zupelnie cos innego niz jest to opisane w artykule
1
@MesQueUnClub_87 o dziekuje, czyli nie tylko ja tak mam. Wyglada na to, ze faktycznie powiazane jest to z osobami, ktore obserwuja Barce
0
Ma ktos dzisiaj problem na fb? Chodzi mi o to, ze wyskakuja posty dodawane do publicznych osob obserwowanych? Lewy itp -w sensie jakies arabusy pisza cos
0
@The_Man Tancula spoko ale ten reporter to jest niesmieszny idiota xD strasznie irytujacy
1
@michal26 dokladnie ale kolega nie rozumie :)
0
@Azacca no wlasnie, wiec jaki wplyw na niego ma ten glupi przepis? On krzywdy przez to innym nie zrobi. Bo czy szczepiony czy nie i tak ich moze zarazic a swoje zaraznke hierze na swoja odpowiedzialnosc. Czego tu nie rozumiec? Ma rozum.
0
@Azacca bardzo dobrze wlasnie wiem jak dziala :) zaprzeczysz, ze szczepienie zarazaja i moga sie zarazic? To czyja niewiedza wyjdzie? ;)
0
@Nazio87 kolega powyzej dal Ci znakomite tytuly na wiele godzin :) top gry
12
@Azacca z takiego, ze takie zasady sa z dupy i niczemu ani nikomu nie sluza :) mam nadzieje, ze pomoglem. Czy jest zaszczepiony czy nie to w taki sam sposob moze zarazic innych jak i siebie. Amen.
0
@VamosVamos przegrał wyłącznie nieumiejętnością odnalezienia się na boisku.
0
@tristan87 na rower beda zydzic pieniedzy, co najwyzej hulajnoge
1
@Krystian1588 hahaha kilka lat temu pracowalem z chlopem i smialismy sie z tego :D
0
@Messibestplayerintheworld no jak zacznie grac regularnie dobrze to wtedy mozna rozmawiac :D bo ostatnie dwa lata niczym recznik
0
Nie no De Jong do tarcia chrzanu, nie da sie patrzec na jego gre
0
@Pablit bez jaj, w Anglii nawet uwagi na takie cos nie zwracaja. A tu liga anemikow co musnac ich nie mozna bo rece rozkladaja. Nie idzmy w tym kierunku
2
Wezcie tego De Jonga z tej druzyny