0

@Messi1992 oj mysle, ze jak ona sie dowie to on od niej bedzie mial all inclusive ;p

0

@masq do tego Bilva i zamykamy :D tylko Auby mi strasznie szkoda, no lubie chlopa a i swoje robi

0

@Cwaniak4 panie tam nawet o 12 i 15 jest tak samo ;p akurat do Czech mam bardzo blisko i w miare czesto bywam ale bardziej gorsko. I to jest najbardziej zmulony kraj w jakim bylem :D

0

@Gwyn tutaj bardzo roznie w zaleznosci od modelu, ale LG ma matryce ipsowe z malym wyjatkiem a samsungi maja va. Kwestia gustu tez oczywiscie. Ale tak ogolnie LG teraz fajnie stoi z tv.

1

@bartekvisca jesli chodzi o sprzet AGD to tylko LG (pralki, lodowki) - Miele oczywiscie tez top ale cenowo sporo drozszy sprzet. To nawet nie opinia a wiedza kolegow z tej branzy. Sam tez wcelowalem sie w LG i jestem zadowolony. LG przede wszystkim lepsze podzespoly i material, z ktorego sa wykonane sprzety. Awaryjnosc rowniez.

1

@Rl9k1nG w zyciu. Kraj, w ktorym panuje stypa. Przejezdzasz przez miejscowosci i pusto na ulicach. Tam jest swietna Praga i to na tyle. No moze Liberec jeszcze.

1

@udarpawarotam ogolnie to mam wrazenie po tym losowaniu, ze to wszystko "juz bylo".

0

Caly Depay... Auba zostan

1

Naprawde chcialbym zeby Auba zostal

0

@mateusz1989VeB rozumiem, macie tutaj wszyscy rowniez racje. Bardziej chodzi o podejscie do sytuacji. Kazdy sledzacy widzial na jakim tempie pokonywal trase i kazdy mu kibicowal i go docenial. Bardziej chodzi mi o dystans do siebie samego i otoczenia. Czasem nie potrzeba takich slow by sie bronic bo broni sie zwyczajnie tym co robi a robi rzeczy niebywale. Po prostu uwazam, ze jest to niepotrzebne z jego strony. Sam zna swoja wartosc i mozliwosci i ludzie tez to widza.

10

Co do zachowania Karasia - bardzo stracil w moich oczach. Nic obrazliwego Kostera nie powiedziel, nie wyzwal, nie uzyl brzydkich slow w jego kierunku a ten wyskakuje z bluzgami i debilami. Slabe zachowanie. Ego jak u Cra. Zero dystansu do siebie. Ktos powie - po co mu umniejszal? Ale trzeba potrafic przyjac opinie i zdanie innych na klate jesli nie sa to obrazliwe uwagi. Sa ludzie, ktorzy jada po Messim ale mu to zwisa i dalej robi swoje zamykajac usta hejterom a sa jadacy po Cristiano i jego reakcje znamy - jestem najlepszy a inni moga wiazac mi buty. Odpychaja mnie takie osoby mimo, ze sa swietnymi sportowcami.

0

@Colon hmm czyli Jowisz w rzeczywistosci ma postac z pierwszego obrazka a ponizej stosowane sa filtry na ten ognisty pomarancz?

1

I dziwne jest to, ze te posty sie wyswietlaja ale jak juz wejdziecie na tego danego fanpaga to tam nie ma zadnych bzdur :D

3

@masq bardzo dobrze, kibicuje Ci zebys z tego wyszedl jak najszybciej i oby dlugie rozmowy pomogly.

0

@Archie taloe rzeczy, o ktorych jest tu napisane juz chyba weszly w zycie. Czesto mi wyswietla wlasnie jakies zwierzaki czy filmiki ale ten spam dzisiejszy to chyba zupelnie cos innego niz jest to opisane w artykule

1

@MesQueUnClub_87 o dziekuje, czyli nie tylko ja tak mam. Wyglada na to, ze faktycznie powiazane jest to z osobami, ktore obserwuja Barce

0

Ma ktos dzisiaj problem na fb? Chodzi mi o to, ze wyskakuja posty dodawane do publicznych osob obserwowanych? Lewy itp -w sensie jakies arabusy pisza cos

0

@The_Man Tancula spoko ale ten reporter to jest niesmieszny idiota xD strasznie irytujacy

1

@michal26 dokladnie ale kolega nie rozumie :)

0

@Azacca no wlasnie, wiec jaki wplyw na niego ma ten glupi przepis? On krzywdy przez to innym nie zrobi. Bo czy szczepiony czy nie i tak ich moze zarazic a swoje zaraznke hierze na swoja odpowiedzialnosc. Czego tu nie rozumiec? Ma rozum.

0

@Azacca bardzo dobrze wlasnie wiem jak dziala :) zaprzeczysz, ze szczepienie zarazaja i moga sie zarazic? To czyja niewiedza wyjdzie? ;)

0

@Nazio87 kolega powyzej dal Ci znakomite tytuly na wiele godzin :) top gry

12

@Azacca z takiego, ze takie zasady sa z dupy i niczemu ani nikomu nie sluza :) mam nadzieje, ze pomoglem. Czy jest zaszczepiony czy nie to w taki sam sposob moze zarazic innych jak i siebie. Amen.

0

@VamosVamos przegrał wyłącznie nieumiejętnością odnalezienia się na boisku.

0

@tristan87 na rower beda zydzic pieniedzy, co najwyzej hulajnoge

1

@Krystian1588 hahaha kilka lat temu pracowalem z chlopem i smialismy sie z tego :D

0

@Messibestplayerintheworld no jak zacznie grac regularnie dobrze to wtedy mozna rozmawiac :D bo ostatnie dwa lata niczym recznik

0

Nie no De Jong do tarcia chrzanu, nie da sie patrzec na jego gre

0

@Pablit bez jaj, w Anglii nawet uwagi na takie cos nie zwracaja. A tu liga anemikow co musnac ich nie mozna bo rece rozkladaja. Nie idzmy w tym kierunku

2

Wezcie tego De Jonga z tej druzyny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?