0

@dawidor9 tylko poziom Senegalczyka delikatnie wyzszy ;)

1

Jak mamy placic za Martineza to juz lepiej zeby Pique pelnil jego role. Szkoda pieniedzy, mozna je lepiej wykorzystac

2

@Pawel13sz przecież gdyby jeszcze do tego wszystkiego przyszedł Silva za De Jonga to to okienko byłoby mistrzostwem świata, kosmos jakiś :)

0

@MrPGG śmiało mozemy powalczyc z kazdym takim skladem, jeszcze Azpi na PO i gdyby tak Bernardo za De Jonga

0

Ale o co chodzi z nim? Jesli chce do nas to przeciez nie ma tematu z Chelsea a jesli chce isc do nich to po co ta szopka. Francuzi to maja cos poprzestawiane w tych glowach

0

@AnnaMarianna rozne gusta, ja nie wiem co jest w tym pociagajacego, lubie sympatyczne dziewczyny z duzym dystansem do wszystkiego, od ktorych bije cieplo i pozytywna energia, zdecydowanie bardziej to wlasnie one kreca swoja osobowoscia bo z taka mozna wszystko robic z usmiechem :) nie cierpie tych zimnych, sukowatych i zadufanych w sobie

1

@AnnaMarianna nie ma reguly chyba. Czesto bywa, ze te ladne maja o sobie tak wysokie mniemanie, ze od razu dzialaja odpychajaco. Ego i te sprawy. Osobiscie mam na takie zachowanie alergie i od razu odrzucam takie osoby. Ale bywaja oczywiscie tez piekne dziewczyny z dystansem do siebie i swiata oraz fajnym poczuciem humoru i to polaczenie jest fantastyczne :)

3

@Cule1234 niech on stad idzie i przychodzi Bernardo. Holender nie wnosi nic czego bysmy nie mieli w druzynie

1

@Stagiryta nie ma to najmniejszego sensu, bedziesz sie tylko meczyl i wiecznie czekal na cos co nigdy sie nie wydarzy

0

@kiper09 jeszcze za de Jonga Silva i mamy potezna druzyne i smialo mozemy walczyc o wszystko :) marzenie, ktore jest realne

2

Bayern jedyny klubik, ktory wygrywa lige wykupujac wszystkich wszystkim, którzy tylko zaczynają zagrażać :)

1

@Kessie Kessi kawal dzika, mysle ze duzo nam da. Swietna opcja taktyczna

2

@Pawel13sz Messi jak wroci ;p a tak serio to watpie, ze ktoras 9 zblizy sie do tego wyniku, szalone liczby

3

@Freek_Tom nie no co Ty porownujesz :D z caly szacunkiem do Roberta ale repertuar zagran to Suarez mial o 2 polki wyzej

1

@Barca1922 Eto'o , Deco, Giuly i oczywiscie R10

0

@Janiama gdyby jeszcze m
kreatywny Bernardo sie znalazl w tej ekipie to bylby fenomenalny sklad

0

@Kondziubarca skoro Kuli idzie do Chelsea to fajnie gdyby przyszedł Kounde. Ja sam nie wiem kogo bym wolal, Kuli na ta chwile lepszy w obronie ale Francuz tez jest dobrym zawodnikiem, mlodym i z duzym potencjalem

1

@Flyingbetoniarka w takim razie co byś zrobił? Jakbyś ratował klub? Wyniki i to by utrzymywać się w czołówce? Nie robiąc nic pogrążymy się jeszcze bardziej, staniemy się zupełnie nieatrakcyjnym klubem dla przyszłych zawodników, nie będziemy walczyć o nic i zaczniemy się szybko cofać. Lapo musiał podjąć jakieś kroki by naprawić to co zepsuł pajac Barto

1

@masq wszystko bedzie dobrze! Najwazniejsze teraz doczekac spokojnie do operacji, a po wszystkim odetchniecie z ulga, ze juz po wszystkim. Fajnie, ze nie trzeba czekac dlugimi miesiacami. Duzo zdrowka zycze.

0

@PatrychoO jest tyle spotkan do rozegrania, ze przyda sie wiecej wartosciowych graczy, ktorzy otrzymujac szanse nie beda odstawac poziomem, swietna sytuacja

1

@fenix1983 ktos tak kreatywny, kto tworzy multum sytuacji napastnikom bardzo by sie przydal

1

No i fajnie, Azpi z Destem na prawa jak znalazl. Tylko to pozostanie Roberto totalnie bez sensu

1

@LionelM95 oczywiscie, ze tak, jak masz np zlamana reke to dlaczego mialbys nie jechac? Zalezy oczywiscie tez od rodzaju choroby jaka masz wpisana

1

@hayek tak, w takim wypadku tak :D zeby zycie mialo smaczek... ;p tu by sie zgadzalo

0

@hayek no niestety gej nie moglby byc tata ;)

0

@sensej mega ciekawa praca i pomysl na zycie :) bywaja chwile grozy na morzu? Przytrafilo sie cos?

0

@sensej zazdro :) kiedys zawsze marzylem o tym. Z ciekawosci czym sie zajmujesz na morzu? Ciezka jest to praca w rzeczywistosci? Na pewno jest to tez forma zyciowej przygody.

1

@Xwowrak niestety jesli ma sie juz swoja rodzine to czesto takie wyjazdy niszcza to co najwazniejsze. Na pewno trzeba byc odwaznym decydujac sie.

1

Marzenie, w koncu byłby ktoś bardzo kreatywny

5

@Barca2022 No chyba nie :) Barto by zaplacil 100 mln

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?