0

@avanes kto lepszy? Przecież kolega ma zupełną rację :)

0

@ArterkHD zdecydowanie najlepszy na swiecie w tym sezonie i nikt nawet podjazdu nie ma

1

@BART97 to chyba kwestia doswiadczenia, Holender juz kilka lat w topie europejskiej pilki gra :) z biegiem czasu Gavi tez nabierze tej inteligencji a ma sobie to cos, te elementy przebojowosci :) robi nam sie bardzo mocna linia pomocy

0

@Survier fakt, Frenkie w ostatnim czasie spory progres ale i tak wole jak gra za niego Gavi, moim zdaniem duzo bardziej przebojowy :)

0

Znajdzie sie sensowny tel do 2k z naciskiem na dobry aparat?

0

Tak calkiem serio smialo idzcie, fajna zabawa i mysle, ze bedziecie zadowoleni. Fakt, ze niektore bronie maja dosc mocny odrzut ale nawet i dla drobnej istoty bedzie to frajda i poradzi sobie :) wszystko na pewno wytlumacza na miejscu i dadza wskazowki

0

@draxidox bierz ja i niech spróbuje postrzelac, na pewno jej sie spodoba :) Ty jako facet to cale zycie strzelasz z karabinu wiec nie wkrecaj tu nam, ze nigdy nie strzelales ;p

1

@IronSanHybrid niech samo sobie wybierze imię jako dorosły i świadomy człowiek ;p

0

Telefon do 2k. Cos godnego polecenia? Przede wszystkim nacisk na aparat.

1

@PodkarpackiKibic mi rece opadaja jak kogos cieszy gra, w ktorej nie potrafimy wyjsc z wlasnego pola karnego, a jedyna mozliwoscia rozegrania jest laga do przodu. Mamy zawodnikow, ktorzy potrafia grac w pilke. To nie jest zadne wytlumaczenie, ze nie gralismy nigdy tiki taki bo tego nikt nie wymaga. Surowa Szwecja nas sama gra nas zjadala. Ze Szkocja bylo rownie fatalnie. Wiem, ze z tymi zawodnikami mozna zrobic cos wiecej.

2

@Janiama wszystko fajnie tylko nie rozumiem na ta chwile zachwytow na Michniewiczem. Przeciez my zagralismy wielkie g...o a Szwecja sama sie wyeliminowala wlasnymi babolami. O pierwszym meczu pod jego wodza to nawet szkoda dyskutowac. Jak na razie fatalnie wyglada nasza gra. Kibicuje mu zeby ogarnal nasza kadre ale w tej chwili naprawde nie pojmuje zachwytow nad nim :)

21

O matko, napisalem do boju Messi i mi usuneliscie wpis? Serio? XD

0

@GeneralXavi jakich wad? Spokojnie 3 sezony na wysokim poziomie moglby jeszcze zagrac. Jak dla mnie zadnych wad nie mialby ten transfer a moglismy miec swietnego zawodnika. Ja zaluje.

0

Oficjalnie Azpilicueta ma przedluzony kontrakt, szkoda.

45

Zalatwiliscie 222 mln od Kataru by Neymar mogl sie sam wykupic w celu ominiecia FFP, to dziala szejku?

0

@Songo91 bill gates wyp.....j

0

Niestety ale to kolejny zawodnik ni to napastnik ni to skrzydłowy

1

@Kurkmen Mam tak samo

1

@Kidd byc moze roznica tkwi w ogolnej sile Bayernu, ktory od kilku lat jest gigantem i w porownaniu do wielu ubieglych lat jest to zdecydowanie najlepsza druzyna jak tez ogromnego spadku jakosci ligi niemieckiej, ktora ciezko obecnie nazwac mocna. Bayern w tej lidze jest druzyna, ktora od kilka lat leje kazdego po kolei i w pazdzierniku w zasadzie "ma mistrzostwo", taka to liga sie zrobila. To jest moje zdanie.

13

@Kondziubarca nie odbierajac niczego Lewemu sadze, ze ma stuprocentowa racje :) wielu dobrych napastnikow robiloby w Bayernie takie liczby, jak juz kiedys pisalem, Bayern to druzyna, w ktorej od zawsze najwieksza robote robia fenomenalni skrzydlowi. To tego dodac swietnych pomocnikow jak Kimmich czy niezastapiony Muller. To jest wlasnie magia Bayernu. Na 9 grywaja zawodnicy, ktorzy potrafia sie odnalezc tam gdzie trzeba i dokonczyc dziela i w tym Lewy jest rowniez mistrzem ale takich zawodnikow jest wielu i w Bayernie wielu z nich odniosloby sukces.

2

Fajny transfer, mysle ze bedziemy mieli wiele pociechy z jego gry. Zastanawiam sie jednak czy lepszym transferem nie okazalby sie Antony. Obaj prezentuja dobry poziom i przyjemna dla oka gre.

2

@MESSIah16 co to za pytanie :D przecież jakby się po latach dowiedzieć to powiesic się można, ze bzykalo sie faceta albo dokonac mordu :D

1

Mam nadzieje, ze to tylko niesmieszny zart :)

0

@Nano22 oczywiscie ze zrobi

0

@P33ck Xavi za Modricia to mus. Klasa wyzej.

0

@QQL5 golf 4 lub ibiza

1

@IronSanHybrid filtr wystarcza na 180 dni czyli w zasadzie caly sezon grzewczy i jest dostepny do kupienia za 50 zl

1

@IronSanHybrid dokladnie takiego mam tylko czarnego. Szczerze polecam :)

3

@Pilka_jest_okragla a moze to mowi wiele o Gavim?

11

Ale ta asysta Auby z pietki to sie mocno podjaralem :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?