4

Witamy na pokladzie! Ciesze sie z tego transferu, taki dzik w srodku pola bywa bardzo przydatny

0

Pytanie do osob sledzacych bardziej serie A - jak spisuje sie De Ligt w porownaniu do Koulibaliego? Podobny poziom? Wydaje mi sie, ze ten zjazd De Ligta jest mimo wszystko troche przesadzony, wedlug mnie prezentuje calkiem dobry poziom.

0

@Slazzy spokojnie, mi w tamtym roku pokazywalo, ze ma caly tydzien padac i zero slonca a bylo zupelnie odrwotnie, caly czas slonce a w ostatnim dniu przez godzine popadalo i znowu slonce :D

2

@HighestInTheRoom przecież Dembele nie potrafi bramek strzelać, co wy z nim macie :D a Antonego też bym chętnie zobaczył :)

0

@Rewolucja123 wow, jakie to jest dobre! Chyba czas zakupic gre choćby dla takiej muzyki

0

@Kitek1640 przeciez to jest zwykle wyludzanie kasy od klienta a nie zadna ekologia :D to jest wlasnie cale Apple, wszystko sobie dokup za miliony, lub wymien bo juz nie zadziala :) nigdy w zyciu nie kupie niczego od nich. Firma mem.

1

@Essos Trent, KDB, Tibo, Kimmich

0

@koksik2700 no chyba nikt o tym nie decyduje ;) moze i byc dla wielu, co z tego, nie widze zadnego aspektu, przez ktory moglby zostac tym najlepszym.

3

@Encore wlasnie rozwala mnie to zawsze, Messi i Cr tyle lat pracuja na to miano a boski Diego zagral spektakularny mundial i najlepszy w historii :D no chyba nie. A co do Zidana to owszem, w 10 na pewno bym go usmiecil gdzies na 8-9 pozycji

29

@Mario96w w Hiszpanii, Francji cz we Wloszech przy policji przechodzisz na czerwonym swietle jesli nic nie jedzie, oni sami nawet przechodza i nikt nie robi z tego problemu w celu wyludzenia $. Normalna sprawa, nie przeszkadzasz nikomu, nic zlego nie robisz to dlaczego masz placic mandat? Troche logiki warto uzywac we wszystkim. U nas mamy policyjny i zlodziejski kraj.

11

Niemcy to zawsze lubili zabawy w obozy i niewolnictwo

4

@endriuuu2 jakos mi ich nie zal, maja skutki swojej glupoty. Teraz wychodzi jeden z unijnych rakow

0

@Barcaa12 tak a to sa z pewnoscia biedni poszkodowani uchodzcy ;p

0

@Destroyer_of_Worlds ja wiem czy nie wypalil? Gral bardzo dobrze przeciez i staty tez mial dobre. Patrzac, ze grywal jako falszywa 9 a czasem na skrzydle gdzies to wrecz swietnie sie odnalazl

0

No coz, jest to racja. Mozna go nke znosic za prezydenture Realowi i za sukcesy jakie to za soba niesie ale biznesmenem jest niesamowitym. To naprawde wielka sztuka miec tak dobre wyczucie do tego kogo i kiedy sie pozbyc lub w ktorym momencie kupic. Wiadomo, ze zadarzaja sie tez porazki ale generalnie niestety dla nas jest to prezydent top.

0

@PatrykBarcelona tez niestety tak uwazam :/

0

@Janiama Macku jesli chodzi o gre to wyglada ona tragicznie. Zero pomyslu, zero stylu. Obrona dziurawa jak ser a w ataku nie lepiej. Nadal uwazam, ze ostatnie mecze, ktore gralismy dobrze byly za czasow Nawalki, potem regularne cofanie sie

0

@stepkovski jest tyle meczow do rozegrania, ze kazdy z nich by sie nagral :) plus Bernardo czasem moze i na skrzydle zagrac

0

Dramaty 21 wieku - klotnie o zasiegi i kto kogo stworzyl :) mysle, ze gdyby obie strony mialy bochenek chleba to umarlyby z glodu, bo zamiast sensownie go podzielic i zjesc to wydrapywalyby sobie oczy az chleb zrobilby sie czerstwy, twardy i niezjadliwy ;)

0

@Gaz oj Meksyk chyba jest mocniejsza druzyna, przede wszystkim techniczna pilka a tacy rywale od zawsze nam nie leza

1

I nie sugeruj sie - to nie jest film akcji xD nie wiem jak mozna go zaliczyc do takiego gatunku

1

@Mario96w jednen z najlepszych filmow :) zazdroszcze, ze jeszcze nie wiedziales i wszystko przed Toba

0

@AdamaTraore e tam jak sporadycznie to można wybaczyć. Bądźmy ludźmi ;)

0

Leci gdzies w tv Hiszpania z Czechami?

1

Buahahah ale zenada, wszyscy przyszli glownia na te walke lub wykupili ppv a tu nara xD ostatni raz

2

Izi Iga :) potezna Polka

0

@kris81 moim zdaniem po prostu nalezy skonczyc z dna Barcelony i zaczac grac tak, jak wymagaja tego obecne czasy. Szybko, bezposrednio, troche bardziej fizycznie. Samo klepanie z szybkimi i roslymi zawodnikami nic nie daje.

3

@Abominacja ja Ci polecam, zniknij, kazdemu na dobre wyjdzie

0

@koksik2700 vice mistrz swiata i zwyciezca Copa - czy ja wiem czy nie prowadzi repki ;)

0

@senri motoryki to on nie ma nawet obecnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?