malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Dawac Azpiego i Bernardo i mozna konczyc okienko ;p potem tylko sprzedaz
1
@Dynak pieknie zaorales wszystko w tym temacie :)
0
@Pawel13sz mysle, ze bardzo dlugo nikt nam go nie zastapi.
1
@FCBMati10 El Pistolero :)
1
@shinthps jego zona o tym wie, napisal wyzej. Jako anonim mialbys cos przeciwko temu? I tak nikt nie wie kim jestes wiec pisanie o czymkolwiek nawet chorobie nie jest niewiadomo czym. Dystans, dystans
1
@AnnaMarianna oczywiscie, ze tak dlatego powinien sie liczyc z konsekwencjami i powinien ich w dobitny sposob uswiadczyc :)
1
@tomek8756 uwazam, ze gdyby takie cos ktos wypuscil w krajach arabskich to bylby zamordowany. I wcale bym go nie zalowal. Sa granice dobrego smaku a w pewne wartosci sie nie uderza a jesli uderze to liczy sie z konsekwencjami.
1
@shinthps co to za pokolenie, ktore wszedzie widzi lajki? Dla dojrzalych ludzi nie maja one jakiegokolwiek znaczenia i niczemu nie sluza. Nie sadze, ze majac taki problem w ogole o czyms takim pomyslal. To strona przeciwna wszedzie widzi tylko zielone. Ale czesto ocenia sie innych przez swoj wlasny pryzmat. Napisal czarno na bialym, ze dodaje mu otuchy to, ze ktos napisze dobre slowo, ze ktos kibicuje im. Tyle. Nic wiecej, nie ma czego sie doszukiwac na sile.
4
@Norkusik czasami milczenie jest zlotem... polecam. Ludzie nawet w takich sytuacjach musze sie przypieprzyc o cos. Wlasnie czesto w wielkich problemach wyrzucenie z siebie tego obcym ludziom daje bardzo duzo, przyjaciele, rodzina to cos odrebnego. Jezeli mu to pomaga to robi bardzo dobrze i nie ma w tym nic zlego. Podzielenie sie problemem obcym ludziom jest czyms nienormalnym? No nie. Badzmy wlasnie otwarci, badzmy pomocni innym, wesprzyjmi dobrym slowem jesli choc tyle mozemy a nie przywalajmy sie do wszystkiego co mozliwe i nie gniecmy jeszcze takich ludzi. Troche taktu i empatii.
2
Oczywiscie, ze nic nie musi, grac tez nie musi ;)
1
@Pawel13sz podzielam zdanie, Luisito top, jedna z najwybitniejszych 9 w historii tego sportu. Od zawsze, od czasow Ajaxu uwielbialem tego zawodnika i jestem przeszczesliwy, ze gral dla nas i dal nam tyle radosci
0
@DamianBarcaCule dokladnie, wykonczone plastikiem i niewygodne. Wiek auta to nie wszystko.
0
@Pablit serio tak mysle, gosc ma wiele atutow mimo wzrostu
2
@Culer_1906 Azpi :D a potem Silva za De Jonga
3
@Herato bezdyskusyjnie Luis
0
@Hosh wiele lat pilem ale ta woda nic w sobie nie ma bo jest woda zrodlana a nie mineralna, jesli chodzi o zawartosc to jedna z najgorszych. Teraz juz nauczylem sie zwracac na to uwage
0
@BarcaaVEB tylko Anka :) najbardziej zmineralizowana z polaczenia 4 wod leczniczych z uzdrowiska w Szczawnie Zdroju
0
@Malibu mimo wszystko Jong out Silva in. Duzo bardziej potrzebny taki profil zawodnika
1
@bartekvisca tak jak napisales, jedyny brak jaki wtedy widze to kreatywny pomocnik tworzacy sytuacje, czyli Bernardo za De Jonga. I niestety ale chyba za rok trzeba rozgladac sie za bramkarzem topowym chyba, ze Marc jakims cudem wroci na swoj poziom
0
@AnnaMarianna a co to za problem? Razem bysmy sie nauczyli i jeszcze byloby przy tym wesolo ;) kwestia zeby tylko checi byly a nie lenistwo
1
@Pawel13sz Araujo musi grac na srodku, totalny szef przestawiajacy przeciwnikow :) chcialbym zeby ten Azpi przyszedl, fajnie zabezpieczalby prawa strone
0
@koziar dlatego wlasnie potrzebny jest Bernardo :)
0
@Dzieniu zgadzam sie
2
Szkoda tylko teraz tego Apiego :) pewnie juz nie beda chcieli negocjowac. Chociaz moze Alemany czarodziej ich zaczaruje.
0
@Jasialdinho pozniej jeszcze tylko James i juz naprawde koniec ;p
0
@Freudysta Wrocek bije Krakow na glowe i konkuruje z Warszawa tylko i wylacznie :) ogolnie jest lepszym miastem do zycia wedlug mnie. Gdansk tez swietny ale rozwojowo mimo wszystko Wroclaw wyzej
0
@Aragorn33 a znajac zycie tymi 19 zawodnikami doczlapia do finalu LM, tu brameczka dupa, tam sie odbije przypadkiem od kolana, jakis karny sie trafi a na koniec bramkarz kopnie do swojej bramki i tak to sie kreci :D
2
@Pawel13sz kiedys ci zawodnicy mieli magie, szkoda ze coraz mniej takich mozemy ogladac
0
@Sulimo Christensen nie jest doswiadczonym zawodnikiem? Mysle, ze jest na tyle, to nie mlokos tylko gosc, ktory jest w dojrzalym wieku i wygrywal LM
0
@dawidor9 tylko poziom Senegalczyka delikatnie wyzszy ;)