0

@Nazio87 od poczatku 21 wieku tak mowimy :) to jest przeklety klub

7

Taki komentator jednostronny powinien miec zakaz komentowania

0

Madryt nawet jak 5-0 bedzie przegrywal i strzeli jedna to wiadomo, ze wygra mecz :D im nie mozna dac strzelic bramki

0

Brawo Villa :D :D

1

@kryhaa nie zeby sie chwalil ;p

0

@kiper09 Pedri Gavi zdecydowanie

0

@Tomix_83 albo za rok za darmo odejdzie

6

Czyli bez szans na ten deal. I dobrze.

2

Oby fejk. 3 lata temu tak ale nie teraz.

0

@Murazor dokladnie, potencjal olbrzymi, wiadomo ze z wiekiem nabierze tez tej boiskowej inteligencji, ale jego przebojowosc mega imponuje.

0

@Murazor dwoch roznych zawodnikow z innymi cechami :) moim zdaniem swietnie sie uzupelniaja grajac razem

1

Wielki Luuk :D on serio zajebiscie gra ta glowa :D ile juz takich bramek dla nas :D

0

Lenglet to stan umyslu jest

0

@Murazor a ja upieram sie przy swoim, ze Gavi zjada De Jonga. Ja bardziej cenie przebojowosc niz koleczka i do najblizszego :) a Gavi to ma, zrywy, ciag na bramke, walecznosc, szybkosc. De Jong dla mnie troche taka mucha w smole. Zdecydowanie wole jak gra Gavi.

0

A ja dalej przy swoim, Gavi zjada De Jonga na sniadanie :D

0

Teraz widac ile znaczy Pedri, nie ma go i 2 linia nie istnieje i gramy to co przed era Xaviego. Smiem napisac, ze Pedri i Gavi to najwazniejsi zawodnicy w druzynie.

0

Cancelo czy Trent? Trent czy Cancelo? :)

1

@Arkon fakt i moim zdaniem tylko i wylacznie na wlasne zyczenie. Z City raz lub dwa mogl siegnac po trofeum ale zwyczajnie przekombinowal. W najwazniejszym momencie zamiast grac swoje to zaczynal wystawiac zawodnikow na dziwnych pozycjach, dokonywac nagle dziwnych zmian w wyjsciowym skladzie zeby zaskoczyc rywala a w rezultacie zaskoczyl wlasna druzyne ;p wada Pepa jest to, ze jak nikt go nie moze pokonac to on lubi pokonac samego siebie :D

1

@Joe_Pesci a ja nie lubię niczego zimnego :D temperatura pokojowa jest dla mnie idealna i kilka razy dziennie goraca herba :D

1

@Arkon ja mimo wszystko wyzej cenie Kloppa. Nigdy nie pszyszedl na gotowe a sam wyciagal swoje kluby na szczyt. Aczkolwiek jest to wedlug mnie najlepsza dwojka w ostatnich latach. No i zdobyc mistrzostwo kraju z Bayernem czy City to nie jest cos niemozliwego, przed Pepem tez regularnie te kluby zgarnialy mistrza. Ale trzeba docenic, ze w kazdym klubie jest w stanie wprowadzic ten swoj slynny styl i nauczyc zawodnikow swietnie operowac pilka.

0

@Viajero hmm czy ja wiem czy Kane to polka nizej? Wachlarz zagran ma wedlug mnie wiekszy, gra glebiej, czesto rowniez bierze udzial w rozegraniu. No i gra w duzo slabszym Tottenhamie w nieporownywalnie silniejszej lidze :) na pewno ma zdecydowanie trudniej a liczby i tak bardzo dobre przez wiele juz sezonow.

0

@Viajero a co do Kloppa nie wiem ale tam faktycznie w ukladance brakuje typowego killera.

1

@Viajero jesli go nie zapytamy to sie nie dowiemy :) ja mysle zupelnie inaczej znajac styl gry Pepa. On uwielbia skomplikowanych zawodnikow z szerokim wachlarzem i uniwersalnych.

0

@PodkarpackiKibic jest rozstrzygnięte. Real to nie frajerzy jak psg :) oni zwyciestw nie wypuszczaja.

0

@Viajero co do Guardioli nie byłbym pewien. To jest trener, który ceni u napastników inne cechy niż dobijanie. On czesto nawet w meczu nie potrzebuje napastnika. Jasne, że to wychwala bo go trenował i jakby nie patrzeć miał z niego duży pożytek.

0

@Viajero skąd wiesz?

1

@7black4 factos :)

0

@Solmyr oczywista oczywistosc :) do takich zawodnikow jak Suarez, Benzema itd to umiejetnosciami daleka droga. Liczby to nie wszystko. Gdyby zapytac 10 trenerow kogo chcieliby miec w druzynie Karima czy Roberta moge sie zalozyc, ze z 8 wskazaloby Francuza, ktory ma gorsze liczby

0

@mindbender84 w Liverpoolu i Ajaxie nie mial a strzelal na zawolanie tak jak w Barcelonie :) to jest zawodnik, ktory potrafi odnalezc sie w kazdej druzynie

0

@MesQueUnClub_87 Felix bardzo dobry ale to kolejny zawodnik, dla ktorego nie ma pozycji w naszym ustawieniu. Bez sensu sa takie transfery i kasa wyrzucona w bloto

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?