malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@IronSanHybrid filtr wystarcza na 180 dni czyli w zasadzie caly sezon grzewczy i jest dostepny do kupienia za 50 zl
1
@IronSanHybrid dokladnie takiego mam tylko czarnego. Szczerze polecam :)
3
@Pilka_jest_okragla a moze to mowi wiele o Gavim?
11
Ale ta asysta Auby z pietki to sie mocno podjaralem :D
1
@IronSanHybrid na pewno ewaporacyjny, Klarta Humea polecam, sam taki mam, miesci sie 4 litry wody, leje raz na kilkanascie godzin wiec swietna wydajnosc i nawilza pomieszczenia do ok 40 m2
0
@Fabik87 piekna jest, wow
0
Jako def pomocnik lepszy jest Zakaria czy Kamara? Marsylii za bardzo nie ogladam
0
@JohnnyBarca to niewiarygodne ile bramek strzelil Lamps jako pomocnik
0
@Momals11 Live i City
1
Szkoda Ajaxu (znaki)
0
Wezcie usuncie to otomoto u gory chociaz bo na mobilnej wersji juz sie nie da korzystac z tej strony. Albo wywalcie na caly ekran.
0
@Piernik Benzema zdecydowanie najlepszy napastnik swiata
5
Od 1 bramki to bylo pewne. Zawsze maja farta ze ktos im prezent da a potem graja juz swoje. Odkad zyje tak jest.
0
@kaamil1910 przecież sam mówił niejednokrotnie, że zmienił styl swojej gry i nie ma parcia na bramki a rozgrywanie. Nikt mu nie broni, wybór własny.
0
@kaamil1910 to tylko podkresla jego wielkosc, ze tak grajac orzed tyle lat potrafil tak hurtowo strzelac :) teraz wyobrazmy sobie Roberta grajacego od kola oczywiscie nie ujmujac mu niczego
0
@Gronek bo Messi gra na polowie boiska a Lewy na 5 metrze:)
0
Polecicie jakies przyzwoite sluchawki douszne tak do 150-200 zl?
0
@dv7wisnia mało znany i mocny film
19
@FC1899Barca smutna prawda jest taka, że temu człowiekowi życie się już skończyło :(
1
@Janiama cieszymy się, że wróciłeś do zdrowia :)
0
Cyberpunk na ps4 - ktos sie orientuje czy naprawiono jakies bledy i czy obecnie warto zaczac przygode z tym tytulem?
2
Szkoda, ze w nasza bramke wystarczy tylko trafic i jest gol. Inne druzyny maja dodatkowo bramkarza w druzynie.
0
Leci gdzies w tv Valencia-Bilbao?
1
@bafi jestes dobrym czlowiekiem. Duma z takich ludzi. Dobra karma wroci do Ciebie.
0
@Kgorecki2500 tych milicjantow tez powinni odjebac. Mordy upublicznic
1
@Sulimo duzo zdrowka, trzymam kciuki bys jak naszybciej z tego wyszedl. Dasz rade! A wtedy przekonasz sie jak silnym czlowiekiem jestes. Wszystkiego dobrego. Jesli masz potrzebe wyrzucic cos z siebie zawsze mozesz pisac na pv.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Persyfl pierwszy raz chyba sie z Toba zgadzam
2
@Wilczeq juz kiedys to napisalem. Kiedys rowniez uwazalem, ze za kraj nalezy walczyc, ale kraj tworza ludzie a w tych czasach co drugi wbilby Ci noz w plecy. Takie mamy spoleczenstwo. Na pewno nie zdecydowalbym sie narazac w ich obronie. Wolalbym chronic rodzine i uciekac ulozyc zycie od poczatku w innym miejscu. Ktos wyzej madrze napisal - w tym panstwie od urodzenia kazdy podstawia Ci klody. To panstwo dla Ciebie nie zrobiloby nic i jedyne co potrafi to obrabiac Cie ze wszystkiego wiec smiesznie oczekiwac poswiecenia w imie kraju. Oczywiscie, szkoda pieknych terenow, wspomnien i przodkow, ktorzy oddali zycie za wolnosc Polski ale czasy sie bardzo zmienily i wartosci upadly. Tak jak napisalem, kraj tworza ludzie.
7
@michal26 "Ja i tak uważam, że w życiu najważniejsze jest być dobrym człowiekiem i sukces jest wtedy, jak "otaczasz się bogactwami" a pozostaniesz dobrym człowiekiem"
Bardzo szanuje za podejscie :) i tym bardziej zycze kolejnych sukcesow :)