0

@7black4 trzeba mieć oczy szeroko otwarte i widziec rzeczy niedostrzegalne dla wiekszosci ludzi, trzeba zwracac uwage na rzeczy na pozor niewidzialne golym okiem. Temat rzeka. Ale uwierz, dzieje sie duzo wiecej niz widzimy... tylko tyle i az tyle ode mnie. Zbyt rozlegly temat ale sadze, ze sa osoby ktore zrozumialy co mam na mysli

1

@Arkon 1. Cancelo
2. Robertson
3. Davies

2

@Comentateiro kolejna nienormalna chcaca zwrocic na siebie uwage. Nic wiecej

0

@ArterkHD bardzo, tylko nie zrazaj się pierwszymi 10 godzinami. Potem jak fabuła wystrzeli to robi się wręcz filmowo

0

@DonMatteo901 stan umyslu, przypadkowe osoby pisaly to na kolanie

0

Komentarz usunięty

0

@Persyfl stary ja cie nigdzie nie pouczam tylko daje ci czyste fakty, ktore ty w imie bozkow naukowych wypierasz i niedopuszczasz mysli, ze niektorzy ludzie cierpia po tych wspanialych szczepionkach. Wiec jak traktowac twoje wypowiedzi powaznie? Poczytaj troche ksiazek o technikach manipulacji, w tym o manipulacji tlumem itd. Akurat ksiazek na temat psychologii przeczytalem w swoim zyciu mnostwo i zadziwie cie - one rowniez bazuja na nauce ;) i to na tyle ode mnie. Szkoda czasu.

1

@Persyfl pseudointeligencja jest gorsza od faszyzmu. Pamietaj, ze kilka "madrych" slow nie czyni z czlowieka osoby inteligentnej. Rowniez nie jestes zadnym guru by pisac tu o nauce, bo moge ci przytoczyc dziesiatki przykladow gdzie nauka w danym temacie miala swoje zdanie a po kilku latach wychodzilo cos zupelnie innego. Wiec jest to zwykle pier.....nie na ktore madrzy ludzie sie nie nabieraja.

4

@Persyfl stary jesli podwazasz to, ze w realnym zyciu mozna znac osobiscie kogos kto mial powiklania poszczepienne to nie mam o czym z toba pisac :) co do religii, mam wrazenie ze tobie i kilku innym zaslepionym sam Jezus by sie objawil a wy dalej byscie nie wierzyli hah. Napisze ci jedno, nauka od zawsze ewoluowala na bledach, na zmianie opinii i dugich obserwacjach, jak i nauka niejednokrotnie sie mylila, zmieniala tory itd. Slepe wierzenie w bozkow naukowych jest straszne. No i tak, masz racje nie znam tych osob, wymyslilem to sobie, tylko ty możesz mieć rację a wszelkie osoby majace i na prawde sa klamcami i spiskowcami. Bez odbioru.

0

@koziar Ale to zupełnie jak wypowiedzi Zbyszka. Po prostu ludzie dostosowują poziom :D

0

@koksik2700 Pierwszy raz nie oddam żadnego bo nie po drodze mi z żadna. Jedni i drudzy są siebie warci.

0

@KmN gratulacje :)

0

@Wilczeq jeśli ma to być Polak to tylko Nawalka

3

@Persyfl gdy ograniczenie szerokiej perspektywy i slepa wiara w jedyne sluszne dobro to cale twoje zycie.. to wiedz, ze nie jest z toba dobrze

1

@Emhyr Fati 2 sezon niezdolny do gry. Jak na razie wyglada to fatalnie

4

@Encore prawda jest taka, ze i covid i szczepionka to jedna wielka loteria, bo rowniez kilka osob znam osobiscie ktore mialy/maja powazne problemy po szczepionce. Jedno i drugie to syf.

1

@AmigoBlancos dokladnie, strasznie poroniony pomysl

1

@Ronin47 przykre, zycze Ci żeby wszystko wróciło na właściwe tory

1

@masq bardzo przykre :(

2

@PatrychoO tvp to parodia ale tvn to jeszcze wiekszy stan umyslu :D 2 konkurencyjne stacje...

0

@Rewolucja123 ja nie, szczerze mowiac chcialbym skonczyc u nas z rola pieknie grajacego dmfa i z checia zobaczylbym typowego przecinaka w stylu Casemiro badz Kantne. Takiego, ktory gra twardo, jest szybki i silny i swietnie odbiera pilke.

0

Jakis fajny film na wieczor? Ale taki naprawde fajny zeby zrobic wow na koncu :D

0

@Kgorecki2500 superpanstwa w ktorym bedziemy zarabiac tyle samo co Niemiec Francuz itd ? :D

1

@Mroziu i tylko jednego dobrego :)

0

@TR3YWAY envil, zabija bakterie i wirusy, dodatkowo jakby zamraza gardlo takie uczucie. Mi dosc szybko pomaga, no i oczywiście plukanie woda z sola.

0

@BART97 o znanych sportowcach i nawet mniej znanych zawsze wiele sie mowilo, wiec nic w tej kwestii sie nie zmienilo. A ze obecnie jest wysyp zgonow? Byc moze cos sie zmienilo

1

@BART97 tego nie wiemy, aczkolwiek jak nigdy wiele niestety tych zgonow wsrod sportowcow

0

I kolejny - 37 letni polski olimpijczyk z Pekinu nie zyje.

0

@kamilop ja niezbyt się cieszę

0

@Pilka_jest_okragla a był za 40 mln Sane :) pisałem wtedy o nim.. zawsze mi imponowal i bardzo go tu chciałem za taką kwotę. Oby Ferran okazał się strzałem w 10 bo ta kwota w naszej sytuacji jest bardzo wysoka a średnio jestem przekonany, że będzie lekiem na naszych skrzydłach. Ale trzymam kciuki

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?