0

@Pilka_jest_okragla a był za 40 mln Sane :) pisałem wtedy o nim.. zawsze mi imponowal i bardzo go tu chciałem za taką kwotę. Oby Ferran okazał się strzałem w 10 bo ta kwota w naszej sytuacji jest bardzo wysoka a średnio jestem przekonany, że będzie lekiem na naszych skrzydłach. Ale trzymam kciuki

0

@Borneo hahah smiechlem nawet nie powiem :) zaszczepieni juz nie blokuja? Podobno mieli zwolnić te miejsca szczepiac się czyż nie? I nie, to nie jest 99 procent zaszczepionych ;)

0

@Colin94 powiedz, ze jak dobrze pograsz wieczorem to pozniej w nocy tez dobrze pogracie :D

1

Trochę spora kwota. Czy to jest zawodnik, który może zdobić aż taka różnicę na skrzydle? Czy nie lepiej byłoby taka kwotę spożytkować na klasowa 9? Skrzydlowi tez sa tu mega potrzebni ale czy Ferran sprosta zadaniu?

0

@against_modern_football sa ludzie, do ktorych moglbys podejsc i ich zabic a oni i tak by ci wytlumaczyli, ze tak musi byc i poskladali to w ich logiczna calosc

0

O nie, fatalny ruch ze strony Barcy :/ chyba, ze jest to element strategii do sprzedazy

2

@ściah potwierdzam, niekoniecznie trzeba zastrzyki ale sprawidzic obowiazkowo trzeba d-dimery z krwi. To pokazuje czy rzadkosc krwi jest prawidlowa. Bardzo wazne badanie po covidzie. Moj tata tez przeszedl bezobjawowo a d-dimery pokazaly bardzo gesta krew. Bral wtedy zastrzyki i cale szczescie ze zrobil to badanie.

0

@kuz jak najbardziej. Po covidzie nalezy zrobić. Mi lekarz dawał skierowanie

0

Zeby nie jego szklankowatosc to bardzo bym go tutaj chcial

3

@maroon hahaha tak, rozni sie slowem, bo wyjscie jest takie nie pasuje ci to sie zwolnij. Faszyzm w czystej postaci.

3

@Mr8lack zazwyczaj pozniej bronia sie tym, ze taka kolej rzeczy i ze jest to zupelnie normalne :D

0

@BART97 hehehe ciesz sie chwila :D

0

@jokerfcb1899 najlepsze trio w historii zdecydowanie :)

0

@Nhyz przeciwbolowka i bedziesz gryzl orzechy :D

3

https://geekweek.interia.pl/technologia/news-szwedzka-firma-zaprezentowala-podskorny-chip-z-zaskakujacym-,nId,5719434
Ups, kolejna teoria spiskowa ma swoje zapoczatkowanie ;) akurat z chipow to sam sie smialem ale widac, ze nawet to moze wejsc w zycie. Oczywiscie na razie dla chetnych, ale szczepienia tez byly dla chetnych ;)

0

@martin3131 przede wszystkim Gavi nie boi sie wejsc w drybling czy poslac podanie prostopadle i gra duzo bardziej agresywnie

4

@MESSIah16 tyle warte sa slowa tych wszystkich profesorkow. Czyli jednak myla sie? Bo traktowani sa przez niektorych jak nieomylni bogowie

0

@arkasath tylko tam podaja dane o zgonach na covid a u nas wiekszosc z chorobami wspoistniejacymi, taka drobna roznica. Tam sie takich zgonow nie podaje jako covid, tak samo w Niemczech itd

0

@MichalZZZ mnie osobiscie nie przekonuje i nie wierze by stal sie wybitnym obronca. Poza dobrym wprowadzaniem piłki nie ma żadnych atutow na topowego obronce. Ani sily, ani szybkości, ani świetnego krycia

0

@Deviler byl dobry ale wieku się nie oszuka. Przede wszystkim popelnil ogromny błąd wchodzac w takie wymiany z Soldiciem, z tym zawodnikiem za wszelką cenę powinien szukać parteru moim zdaniem

0

@bielnikk dlaczego? Nie oglądałem za bardzo wystepow Vlahovicia, czym się wyroznia na tle Haalanda?

0

Tak jak pisalem, serce bylo za Mamedem ale rozum mowil, ze Soldic. Wielcy wojownicy, ale wiek mimo wszystko swoje robi. Piekna bylaby taka walka w primie obu panow. Szkoda, ze Mamed troche jednak niszczy swoja legende takimi walkami.

0

@BarcaInfo nasz Balotelli :D

0

@Gaucho jesli Mamed sprowadzi go do parteru to jego szanse mocno wzrosna i chyba wlasnie w tej plaszczyznie powinien upatrywac swojej szansy, w stojce Soldic jest przepotezny

0

@Kusco15 tak, oczywiscie Mamed trzyma sie dobrze, Soldic rowniez jest potezny wiec tak jak napisales, jesli wygra to dzieki umiejetnoscia

0

@Gaucho Antony za Dembele :D

1

Mamed czy Soldic dzis? Uwielbiam obu, ale sercem za Mamedem. Jednak rozum mowi, ze wygra Soldic. Wieku niestety sie nie oszuka, mimo wszystko spada jednak sila, szybkosc, zwinnosc i kondycja.

3

@william_wallace kiedys napisalbym zupelnie odwrotnie ale w tej chwili wiem, ze nie oddawalbym zycia za ludzi takich jakimi w dzisiejszych czasach sa. Wiem, ze istnieja wartosciowi ludzi ale co drugi to zwykla szuja wiec nie. Zreszta widac, jak w obecnych czasach dziekuje sie tym, ktorzy bronili naszych wartosci. To przykre ale dozylem czasow kiedy jestem na nie i zmienilo sie to tylko i wylacznie przez ludzi, ktorzy nie sa tego warci...

0

@Gaz szkoda, ze naukowcy z calego swiata nie stworzyli tak szybko lekarstwa :)

0

@Gaz no tak samo jak zaszczepieni tego nie wiedza :) i tak samo jak naukowcy, istnieje pieknie luka w zestawieniu szczepionek w rubryce "skutki uboczne dlugoterminowe" z opisem - brak informacji, niezbadane. I wlasnie teraz ludzie sa poddani takim obserwacja. Wczoraj byl tu zamieszczony bardzo ciekawy material.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?