malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@pax do tej pory nie wiedziales ze tak robia? Swiadomosc ludzi jest porazajaca...
0
@pax on nie sugeruje, ze falszuje tylko ze te testy mozna sobie wsadzic gleboko
4
@pax tak samo jak zupelnie normalnym jest, ze zrobisz 4 testy i 2 wychodza negatywne a 2 pozytywne w zamiennej kolejnosci. I tyle w kwestii wynikow
0
@Matheo123 niestety ale takich przypadkow jest mnostwo, zdrowemu czlowiekowi wmowia ze jest chory bo kasa
0
@KaJoFCB Kante tez top :) tyle, ze w odbiorze fenomenalny a Verratti w wyprowadzaniu akcji i rozgrywaniu. Moim zdaniem niewielu zawodnikow dorownuje Wlochowi
0
@ShawnC dobre, dobre :D
1
Mbappe pokazal dobitnie, ze jest zdecydowanie lepszym pilkarzem od Haalanda, to ile on zamieszania robi to poezja. Niejednowymiarowy zawodnik. Ale coz, mozemy pozazdroscic w tym wypadku :)
0
@KaJoFCB verratti top
1
Real nie istnieje no boisku a i tak jak zwykle uciuła remis
0
@msmsms Leo i pisze powaznie :D
2
Uwielbiałem tego pana :D
1
@OsamaDembele Nie musi. Już jest :) kompletnie nic już nie musi udowadniac
0
Komentarz usunięty
0
@baku171 ale to Ty masz wlasnie odlot :D zamiast mandatu moze telewizorek niech z domu wyniosa, albo pralke ;) albo w ogole dom niech zabiora. Bo sie nalezy. Nke odrozniasz kasy lub czynow spolecznych od wlasnosci? To jest kolosalna roznica.
0
@kuba1794 generalnie wszystko opiera sie na zdzieraniu kasy, a w tym wypadku zwyklej kradziezy. Jak chca naprawde bezpieczenstwa to w pierwszej kolejnosci klania sie usuniecie drzew przydroznych a nie zdzieranie kasy ( jednoczesnie posadzanie drzew w miejscach dostepnych bo jak wiadomo, drzewa = zycie )
0
@OsamaDembele i stale kolko adoracyjne lewaczkow w grupie polecen. Czemu mnie to nie dziwi, ze wlasnie te osoby popieraja ten poroniony pomysl zlodziejstwa. Najpierw samochody, potem komputery za sciaganie, nastepnie gazowka za smazenie nieekologicznego miesa ;) zanujace, ze ktos w ogole popiera pomysl kradziezy. I tak - jestem za bardzo surowymi karami za jazde po pijaku (aczkolwiek paranoja jest, ze nie ma mozliwosci skosztowania lampki wina do obiadu jak w cywilizowanych krajach - ale mozna przezyc)
3
@Mr8lack tak czy inaczej zabieranie wlasnosci jest zwykla kradzieza i nic tego nie zmienia. Stanowcze nie. I tak jestesmy jednym z najbardziej zlodziejskich krajow, a wszystko tlumaczy sie m.in. bezpieczenstwem, z ktorym tak naprawde nie ma to nic wspolnego. Nie ma zadnego madrego argumentu, ktory usprawiedliwia taka kradziez czyjejs wlasnosci. Mozna zabrac prawko na kilka lat, mozna placic duze grzywny, mozna dostac prace spoleczne a w razie uszczerbku na zdrowiu poniesc jeszcze wieksza kare ale nikt nie ma prawa zabrac wlasnosci.
0
@Mr8lack mimo wszystko zwykla kradziez. Rownie dobrze, masz dzieci i napijesz sie drinka w domu to powinni zabierac mieszkania? Chory pomysl. Jak najbardziej jestem za surowymi karami za jazde pod wplywem.
1
@Mr8lack jakim prawem maja zabierac czyjas wlasnosc? Kolejne zlodziestwo w bialy dzien w tym zlodziejskim kraju. Za jazde pod wplywem powinny byc surowe kary a nie kradziez.
0
@Szpenser wiecej klekac trzeba, zdecydowanie wiecej
0
@Gwyn no, nawet zawiasy powinien dostac za to niedobry przestepca. Potencjalny morderca ;)
0
@Azi przeciez to jest kino :D nic wspolnego z bezpieczenstwem to nie ma, za to ze zlodziejstwem juz tak.
2
Co jak co ale dzis przez caly mecz Barcelona byla lepszym zespolem
0
Pytanko rozeznawcze:
Kto według was znajduje się obecnie w topce DMFów i w topce "6"?
Takie top 5 jednej i drugiej pozycji
0
@Woland10 już dawno pisałem o tym, że w Bayernie cała robotę robią skrzydła. Zawsze mają fenomenalnych zawodników na tych pozycjach, ktorzy swoim dryblingiem, szybkoscią i przebojowością tworzą mnóstwo okazji napastnikowi. I rownież pisałem, że bardzo wielu zawodników w Bayernie byłoby świetnymi 9 i wykręcało bardzo dobre liczby. Niemniej nie chodzi mi o to żeby mu umniejszać bo również świetnie wykonuje swoją pracę.
1
@Bunk420 ale wystarczy zrobic test i nie trzeba byc zaszczepionym a mozna normalnie funkcjonowac :)
0
@pluszek Ale to przecież on zaczął się świetnie bawić. Chytry traci 2 razy.
0
@wroner fajny transfer. Moze i u nas by sie sprawdzil
0
@JimMorrisonFCB ale prawda jest, ze jedno i drugie moze, przy czym szczepionki rowniez do takich rzadkosci nie naleza jak sie oficjalnie mowi.
3
@JimMorrisonFCB nieprawdziwych? Mozesz mi napisac jaki mialbym w tym interes? Myslisz, ze ktos mi za to placi? Pisze informacje, ktore opieraja sie na ludziach z mojego kregu. Wiec nie pisz do mnie co moge napisac a czego nie. Gdybym wiedzial, ze jest to tak suoer bezpieczne to sam z checia bym sie zaszczepil ale nie - g....o prawda, ze jest