0

@senri motoryki to on nie ma nawet obecnie

0

@senri warunki fizyczne to tylko wzrost? ;)

0

@Archie oj Wroclaw tez juz niestety jest bardzo drogi jesli chodzi o mieszkania. U was wieje, tutaj za to latem jest straszna duchota w sensie ciezkie powietrze. A tak czysto rozrywkowo do spedzania wolnego czasu? Jakies atrakcje itp mozesz porownac? We Wro jest tego mnostwo, ale w Trojmiescie tez odnosze takie wrazenie.

0

@Archie tak z ciekawosci bylbys w stanie zmienic Trojmiasto na Wroclaw? Mam wielki dylemat, ktore miasto wybrac w razie przeprowadzki i sa to jedyne 2 kierunki, ktore moglbym rozwazyc i szczerze nie potrafie wybrac pomiedzy nimi. Za Trojmiastem przemawia do mnie dodatkowa zaleta w postaci morza.

1

@AdamaTraore zdecydowanie Gdansk lub Wroclaw. Najpiekniejsze i najwiecej oferujace miasta w Polsce wedlug mnie. Gdansk bardzo klimatyczny, do tego morze i piekne parki krajobrazowe. Jak kolega wyzej napisal cudowne sciezki rowerowe wzdluz wybrzeza. Wroclaw jako samo miasto jeszcze ladniejszy, bardzo rozwiniety, kazdy znajdzie cos dla siebie, do tego blisko Karkonosze. W wolnym czasie weekendowo czesto jezdze do Wrocka a wakacyjnie wlasnie Gdansk/Sopot :)

7

@Momals11 myślę, że nie więcej niż przez polityków z głodu i nędzy.

1

@matirix20 potwierdzam, bylem pod wielkim wrazeniem i dawno nie widzialem tak dobrego i przyjemnego w odbiorze filmu

7

Wiem, ze nierealne ale chcialbym obu. Czas Pique dobiega konca, Erica probowalbym na pivocie bo obronca z niego zaden. Warunkow fizycznych nie przeskoczy.

0

Orientuje sie ktos czy Cyberpunk na ps4 jest juz grywalny czy dalej jeden wielki bug?

0

@DamianBarcaCule oczywiscie, ze tak. Ale teraz bedzie spiewka, ze przeciez przyjeli i zyja i nic im nie jest :)

0

@FC1899Barca a niektorzy i tak beda dalej twierdzic, ze to same witaminki bo dla nich kazde dowody to nie dowody. Tylko nauka, a nie tam jakies cwoki niedouczone ;)

5

@Emhyr oczywiscie, ze sie nie oplaca. Nawet za 40 sie nie oplaca sciagac 34 latka.

0

@Kamiloza91 real madryt po strzale dupa w 93

0

@AmigoBlancos zaden bol, za stary jestem na emocjonalne przezywanie wygranej bialych :) napisalem o grze nie o wynikach.

0

@ObiektywnyKibic121 to jest najgorszy zwyciezca LM jakiego ogladalem w calym zyciu. Przebili nawet Chelsea z finalu z Bayernem. Patrzac na gre w drabince na 7 meczow w 1 z Chelsea byli lepsza druzyna. Kino xD

0

2

@Fan2005 tata bedzie wspieral xD

2

@Abominacja dobrze rozumiem? Wspieralbys swoja corke w byciu ku...a??? XD ladnie masz pod kopula...

2

@Toretto bardzo dobrze zrobiles. Roznie moglo to sie skonczyc. Jako faceci pokazujmy klase. Zycie czesto wystawia nas na probe. Na dobre Ci to wyjdzie i zycie Ci dobrem odplaci ;)

1

@Pawel13sz Gnabry marzenie :) swietny zawodnik, o Sane juz nawet nie wspominam ;p

0

@Jestjakjest ojoj paskudne :D taka typowa szmatka z zieleniaka xD

1

@Pawel13sz teraz samych staruchow będziemy sprowadzać :/

0

@MesQueUnClub96 on nie napisal, ze jest slaby. Druga sprawa, gdzie napastnicy Juppa mieli lepszych kolegow? W Borussi? W Liverpoolu?

0

@Solmyr oczywiscie, ze tak, trzeba byc bardzo zaslepionym zeby tego nie widziec.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kengo dlatego nigdy nie kupuje tej gownianej marki :)

1

@Alvarinho 1. The last of us - genialna filmowa fabula i swietny gameplay oraz klimat postapo
2. Red dead 2 - jak nie lubie otwartego swiata tak ten mnie zachwycil na maxa, do tego rowniez fabula na najwyzszym poziomie, chociaz dlugo sie rozkreca
3. Max Payne 3 - klimat rodem z filmu "Czlowiek w ogniu", ktorego jestem wielkim fanem
4. Seria Metro za klimat, chociaz Exodus to juz nie bylo to
5. Bioshock Infinite - niewiarygodna fabula, nie wiem jakie piguly bral tworca ale to bylo cos kosmicznego :D az ciezko sie bylo polapac na koncu ale jak juz sie polapalo to zmiazdzylo :)
Podalem 5 bo to gry na rownie swietnym poziomie. Uwielbiam emocjonalnosc i zlozonosc, ktora dostarcza dobra fabula i to jest dla mnie glowny wyznacznik dobrej gry.

0

@Messibestplayerintheworld Fajnie gdyby jeszcze kolorem były zaznaczone w takich wykresach podania do przodu i do tyłu, wiele by to obrazowało też

0

Bo mafii sie nie pomaga

0

@JackH jakie glupoty, przeciez kapusta kiszona ma tyle pozytywnych dzialan prozdrowotnych :D ale wysrywy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?