0

@Peszko07 cos wiecej mozesz napisac? O co chodzi?

0

@Cule1234 z twarzy taki troche drugi Vini... :D

0

@Rl9k1nG alez glupota z tymi syrenami.

4

@MrCental tak, Busi, Pedri i Gavi zjedli go na sniadanie

3

Nigdy tu nie bedzie kluczowy bo jest zwyczajnie nijaki i w niczym nie jest wybitny ani lepszy od innych. Mysle, ze uda sie operacja z jego odejsciem. Kwestia zeby nowy klub pokryl te kwote a pojawiaja sie takie informacje.

1

@gumaz w Kolobrzegu na plazy pajacom nawet sie wstac nie chcialo jak syreny wyly. Polowa lezala. Ha tfu!

0

@doc nie no kolejny srodkowy jest totalnie bez sensu. To oznacza, ze Araujo bedzie wystawiany na prawej a to blad. Byc moze Kounde ale to tez blad. Ta para powinna byc ostoja defensywy w srodku i Christensen jako 3. A jeszcze jest Eric.

1

Uwielbiam tego gościa, oby został z nami jak najdłużej

1

@barcanawieki mysle, ze gorzej niz PL miec nie bedziesz ;) to jest kraj mozliwosci

1

@Kimirionum tez to zauwazylem, ale nawet bardziej to, ze jak gra 2 z 3 to zawsze lepiej to wyglada, Messi z Mbappe bez Neya, albo Messi z Neyem bez Mbappe, chyba 3 to przesyt

0

@QQL5 poczucie humoru, dystans do zycia i siebie i czy jest wygadana, nie potrafie za bardzo nawiazac dobrego kontaktu z zamknietymi osobami. A reszta juz leci.

1

@bolinho89 zawsze stresowka w 1 dniu :D powodzenia

0

@MarcelNJ11 zgadzam sie

0

@norbi77 mysle, ze wynika to z tego, ze niektorzy zawodnicy bywaja strasznie irytujacy i Vini z pewnoscia do nich nalezy i zwyczajnie czasem ktos nie wytrzyma cisnienia i wjedzie w takiego zawodnika

0

@Mocher91 dokladnie, w srodku Araujo to obowiazek, a nie zaden Eric bo pilke wyprowadza

25

Troche mnie martwi zdanie o Araujo, szkoda go marnowac na boku obrony, to sciana na srodku obrony.

2

@Graczdari91 zawsze tak samo uwazalem, jest top napastnikiem, ma liczby z Bayernu ale gdzie umiejetnosciami do Suareza czy Benzemy. Zawsze mnie dziwilo w ogole takie porownywanie bo tu nke ma porownania pod wieloma wzgledami. Oczywiscie z cala sympatia do Roberta. Kibicuje mu zeby odnalazl sie u nas i dalej byl maszyna od wykonczenia

0

@aqua Eto'o rowniez nie :)

1

@HighestInTheRoom 1. De Bruyne
2. Sane
3. Verratti

0

@Arkadio90 oczywiscie, Gavi to nasza perelka ale mysle, ze kazdy z trojki Pedri, Gavi i Silva nagralby sie duzo podczas takiej ilosci spotkan. Kessiego widze na dmfie za Busiego szczerze mowiac. Grywal tam dosc sporo. I oczywiscie na silnych fizycznie rywali i do zadan specjalnych. A co do bokow obrony to mam nadzieje, ze uda im sie Azpiego sciagnac. Gaya tez mi sie marzy ale w tym okienku bez szans chyba bo nic o nim nie slychac.

0

@batoon ja tak nie kompletnie nie uwazam i nie wiem jak mozna cos takiego brac do siebie.

1

@Arkadio90 i z tych wszystkich wymienionych dobrze gra Pedri, Gavi, Kessie i czasem Busi :) to, ze de Jong moze grac wszedzie nic nie daje bo SO mamy teraz bardzo mocno obsadzona. Ja mysle, ze przydalby sie ktos, kto potrafi zagrywac takie ciastka do napastnikow

0

@sokot a moim zdaniem powinien grac za Busiego. Grywal na DMFie przeciez wiec nie jest to cos czego nie zna i nie potrafi. Moze wlasnie dobrze sprawdzilby sie w koncu dzik na tej pozycji

1

@Pawel13sz pasuje mu koszulka, dawac :D

0

@batoon smutne, ze niektorzy nie maja dystansu do zycia, nawet jesli ktos tak okresla to raczej nie zlosliwie

0

@P33ck i tylko drewniana lyzeczka, metalowa w polaczeniu z miodem wytwarza substancje rakotworcze

5

@Arkadio90 de Jong tym bardziej. Silva jest w stanie dac nam o wiele wiecej tego czego potrzebujemy - kreatywnosci w budowaniu akcji

0

@RoberDzik gdzie wy takie rzeczy odnajdujecie bo na zwyklych stronach tego nie pokazuja

1

@Pawel13sz jeśli to wypali to nie mam slow :D

0

@Survier na tyle spotkan na pewno by sie przydal i kazdy z nich sporo by gral :) a ktos tak kreatywny bardzo by sie przydal.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?