malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Peszko07 cos wiecej mozesz napisac? O co chodzi?
0
@Cule1234 z twarzy taki troche drugi Vini... :D
0
@Rl9k1nG alez glupota z tymi syrenami.
4
@MrCental tak, Busi, Pedri i Gavi zjedli go na sniadanie
3
Nigdy tu nie bedzie kluczowy bo jest zwyczajnie nijaki i w niczym nie jest wybitny ani lepszy od innych. Mysle, ze uda sie operacja z jego odejsciem. Kwestia zeby nowy klub pokryl te kwote a pojawiaja sie takie informacje.
1
@gumaz w Kolobrzegu na plazy pajacom nawet sie wstac nie chcialo jak syreny wyly. Polowa lezala. Ha tfu!
0
@doc nie no kolejny srodkowy jest totalnie bez sensu. To oznacza, ze Araujo bedzie wystawiany na prawej a to blad. Byc moze Kounde ale to tez blad. Ta para powinna byc ostoja defensywy w srodku i Christensen jako 3. A jeszcze jest Eric.
1
Uwielbiam tego gościa, oby został z nami jak najdłużej
1
@barcanawieki mysle, ze gorzej niz PL miec nie bedziesz ;) to jest kraj mozliwosci
1
@Kimirionum tez to zauwazylem, ale nawet bardziej to, ze jak gra 2 z 3 to zawsze lepiej to wyglada, Messi z Mbappe bez Neya, albo Messi z Neyem bez Mbappe, chyba 3 to przesyt
0
@QQL5 poczucie humoru, dystans do zycia i siebie i czy jest wygadana, nie potrafie za bardzo nawiazac dobrego kontaktu z zamknietymi osobami. A reszta juz leci.
1
@bolinho89 zawsze stresowka w 1 dniu :D powodzenia
0
@MarcelNJ11 zgadzam sie
0
@norbi77 mysle, ze wynika to z tego, ze niektorzy zawodnicy bywaja strasznie irytujacy i Vini z pewnoscia do nich nalezy i zwyczajnie czasem ktos nie wytrzyma cisnienia i wjedzie w takiego zawodnika
0
@Mocher91 dokladnie, w srodku Araujo to obowiazek, a nie zaden Eric bo pilke wyprowadza
25
Troche mnie martwi zdanie o Araujo, szkoda go marnowac na boku obrony, to sciana na srodku obrony.
2
@Graczdari91 zawsze tak samo uwazalem, jest top napastnikiem, ma liczby z Bayernu ale gdzie umiejetnosciami do Suareza czy Benzemy. Zawsze mnie dziwilo w ogole takie porownywanie bo tu nke ma porownania pod wieloma wzgledami. Oczywiscie z cala sympatia do Roberta. Kibicuje mu zeby odnalazl sie u nas i dalej byl maszyna od wykonczenia
0
@aqua Eto'o rowniez nie :)
1
@HighestInTheRoom 1. De Bruyne
2. Sane
3. Verratti
0
@Arkadio90 oczywiscie, Gavi to nasza perelka ale mysle, ze kazdy z trojki Pedri, Gavi i Silva nagralby sie duzo podczas takiej ilosci spotkan. Kessiego widze na dmfie za Busiego szczerze mowiac. Grywal tam dosc sporo. I oczywiscie na silnych fizycznie rywali i do zadan specjalnych. A co do bokow obrony to mam nadzieje, ze uda im sie Azpiego sciagnac. Gaya tez mi sie marzy ale w tym okienku bez szans chyba bo nic o nim nie slychac.
0
@batoon ja tak nie kompletnie nie uwazam i nie wiem jak mozna cos takiego brac do siebie.
1
@Arkadio90 i z tych wszystkich wymienionych dobrze gra Pedri, Gavi, Kessie i czasem Busi :) to, ze de Jong moze grac wszedzie nic nie daje bo SO mamy teraz bardzo mocno obsadzona. Ja mysle, ze przydalby sie ktos, kto potrafi zagrywac takie ciastka do napastnikow
0
@sokot a moim zdaniem powinien grac za Busiego. Grywal na DMFie przeciez wiec nie jest to cos czego nie zna i nie potrafi. Moze wlasnie dobrze sprawdzilby sie w koncu dzik na tej pozycji
1
@Pawel13sz pasuje mu koszulka, dawac :D
0
@batoon smutne, ze niektorzy nie maja dystansu do zycia, nawet jesli ktos tak okresla to raczej nie zlosliwie
0
@P33ck i tylko drewniana lyzeczka, metalowa w polaczeniu z miodem wytwarza substancje rakotworcze
5
@Arkadio90 de Jong tym bardziej. Silva jest w stanie dac nam o wiele wiecej tego czego potrzebujemy - kreatywnosci w budowaniu akcji
0
@RoberDzik gdzie wy takie rzeczy odnajdujecie bo na zwyklych stronach tego nie pokazuja
1
@Pawel13sz jeśli to wypali to nie mam slow :D
0
@Survier na tyle spotkan na pewno by sie przydal i kazdy z nich sporo by gral :) a ktos tak kreatywny bardzo by sie przydal.