0

@Peciak brawo, nic dodaj nic ujac. Trzezwa i prawdziwa ocena sytuacji

0

@Pingwinek nawet dzisiaj na fb dziesiatki komentarzy, w ktorych ofiary katastrofy byly wysmiewane, teksty dobrze im tak i szydercze smiechy bo pielgrzymi zgineli. Chlopie na kazdym mozliwym kroku takie rzeczy widac

0

@Yoshi94 i czwarta opcja, nie zostaje powolany ne mecze i siedzi w domu. I ma po karierze.

11

@paweldunajecfcb inteligentny i bardzo kumaty gosc

0

@AnnaMarianna najlepiej czarne dosc dlugie wlosy, a jesli nie czarne to blond :D delikanta, kobieca twarz o cieplym wyraznie, z pewnoscia nie sukowata. Usmiech, koniecznie usmiech. I max do 170. Co do figury, na pewno nie przy kosci :) i tyle

13

Jestem pewny, ze to sa bzdury

2

@Pingwinek przestan, katolicy sa wysmiewani na kazdym mozliwym kroku, ogromny bol dupy i chec wydrapania oczu takim osobom. Nie wiem jak mozna tego nie widziec. Moda na hejt wiary jest na porzadku dziennym

0

@masq oj tak, Victoria top :) poza nia to Ozge Yagiz, Natalie Portman i Margot Robie jak dla mnie. Moze nie do konca sa to celebrytki ale no :D

0

@stone80 czyli ludzie, ktorzy lubia sporty walki to patologia? XD

0

@kewin no jesli i tak ten Alonso ma tu przyjsc to na jedno wychodzi. I tak ok 10 mln mial kosztowac

3

@marcin62 ale przeciez wlasnie dokladnie tak to wyglada

3

@Michu94 oby i wtedy Silva i mozna zamykac okno

1

@Pawel13sz ma to uderzenie :D

0

@takisobiektos prawdopodobnie jest bo ma wiecej atutow niz zwykly swietny bramkarz. Chociaz osobiscie najbardziej uwielbialem gre Kahna

3

@Zorrocule dokladnie, podziwiam tych, ktorym chce sie sledzic te lige. Sprawdzic wyniki i zapomniec :D

0

@Hajny slabo, co chwile trzeba jakies pakiety dokupowac, niedlugo dojdzie do tego, ze za kazda kolejke czlowiek bedzie musial osobno zaplacic...

0

@domalki1 a wiadomo moze juz jaka bedzie cena?

0

Czy jezeli mam wykupiony pelny pakiet canal plus w platrofmie c+ to od pazdziernika bede musial placic dodatkowo za viaplay? Jak to dokladnie wyglada?

0

@Kgorecki2500 nie ma to jak porownywac terazniejszosc do 10 lat wstecz xD stan umyslu jak zawsze

0

@RoberDzik totalny bezsens dla mnie bo to bedzie oznaczalo, ze na pewno ktos z dwojki Araujo-Kounde bedzie gral na PO

1

@pacior95 dokladnie, Araujo i Kounde musza byc podstawa srodka obrony. Wtedy wykorzystuja w pelni swoj potencjal

1

Aj szkoda, szkoda

0

@kaczucha1899 Depay tym bardziej :) Auba chociaz bramki strzela

2

@FCKubanczyk89 on ma motywacje do zycia w Barcelonie a nie gry :) od 3 lat gra piach

0

@Transu96 ja. Kessie za Busiego, grywal sporo jak dmf i to bardzo dobrze wiec jest mu znana ta strefa, Pedri, Silva przed nim i Gavi pierwszy wchodzacy zreszta na tyle spotkan bedzie sporo rotacji i kazdy sie nagra duzo. Raz odpocznie Pedri, raz Silva, raz Gavi co moze wyjsc tylko na dobre

2

@Kondziubarca trojstronna korzysc i kazdemu wyszloby na dobre

5

@Pawel13sz ja bede zadowolony jak strzeli polowe tego co w Bayernie. Wedlug mnie la liga jest duzo trudniejsza liga do strzelania bramek ze wzgledu na styl gry zespolow, ktore bronia sie bardzo gleboko. Wachlarz umiejetnosci dla mnie zdecydowanie po stronie Benzemy. Ale mysle, ze Lewy poradzi sobie i jednak da nam duzo radosci :)

1

@Herato szczerze wolalem go niz Busiego, bardzo cenie sobie takich zawodnikow o takim profilu. Swietnie u nas sie prezentowal na Dmfie i w City rowniez ale tam juz grywal na roznych pozycjach

5

Co jak co ale Oscara mi szkoda. Moze umiejetnosciami nie dojezdzal ale w kazdym jednym meczu zostawial serducho na murawie. To byl nasz prawdziwy wojownik. Dziekujemy i powodzenia.

0

@Medium tego sie domyslilem ale bardziej mi chodzilo mi o to czy to ma zwiazek z sytuacja Chin z Tajwanem? Cos tam sie wydarzylo?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?