malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sysia11 przeciez trzeba byc slepcem zeby nie dostrzegac roznicy. CR w porownaniu do Leo jest tak strasznie jednowymiarowy
0
@Derean grywal, a nominalnie gral w srodku i tam osiagnal najwiecej :) podobnie jak Ramos
0
@Roobo dawno temu to juz pisalem. Nie trzeba byc wybitnym i najlepszym na swiecie zeby w Bayernie strzelac jak na zawolanie. Tam pozycja nr 9 jest idealnie stworzona do regularnego strzelania bramek a najwieksza robote robia skrzydlowi i ofensywni pomocnicy. Do tego przepasc Bayernu nad innymi druzynami. Kazdy dobry zawodnik bedzie mial tam liczby.
8
Araujo znowu na PO. Jak tak dalej pojdzie to potencjalny najlepszy obronca moze zostac zupelnie zniszczony
0
Chciałbym żeby bo wyprobowali na DMFie
1
@Comentateiro skrzydlo/pomoc lewa, srodek pomocy, kiedys tez drugi napastnik taki SS. Glowne atuty szybkosc, zwinnosc, dosc dobra wizja gry i znalezienie sie w polu karnym tam gdzie pilka spada, taki Inzaghi :D
0
@NeKenI tak tak, ale to nic nie znaczy. Nic zlego mimo wszystko nie widze w tym, ze ktos ogrodzi sie malym polem jak zwyczajnie marznie na plazy a chce polezec i sie wychillowac. Tylko tak jak napisalem sa dwa typy ludzi, ktorzy uzywaja parawanow. Jedni potrafia ich uzywac, drudzy nie. I nie patrze nawet przez swoj pryzmat bo osobiscie nie uzywam ale tez staram sie zrozumiec do czego one sluza.
0
@Toretto gwarantuje, ze 2 przejazdy gokartami na pelnej i bedziecie mokrzy ;p tam jest fajny tor i mozna naprawde sie poscigac :D
0
@NeKenI patologia sa ci, ktorzy jakies rezerwacje rano robia. A ci, ktorzy normalnie przychodza z parawanem i nie zajmuja hektarow sa normalni. Polskie morze jednak rozni sie od zagranicznych miejsc chocby tym, ze u nas czesto temperatury wynosza ok 23 stopni i wieje mocny wiatr. W takich sytuacjach jest to dla mnie zrozumiale. Ale cwaniaki to patola - fakt
1
A jesli pojdziecie na gokarty to najlepiej pod stadion
1
@Toretto gokarty zdecydowanie! Fenomenalna zabawa :) do tego mnostwo swietnych escape roomow, sa tez strzelanki laserowe, rowniez dobry fun :D
4
Szkoda Karasia, ale byc moze Kostera obral jednak madrzejsza i bardziej rozsadna taktyke - chyba rowniez ma szanse na zlamanie rekordu, ale podszedl do tego nieludzkiego wysilku chyba z troche wiekszym szacunkiem. Jednak dluzsze przerwy, szybkie ale spokojniejsze tempo. Ciezko bylo sobie wyobrazic tyle czasu na takim tempie i w zasadzie bez wiekszych przerw. Trzymamy kciuki teraz z drugiego z Polakow.
0
@kejdzi Casemiro top 3 DMFow na swiecie a w mojej opini nr 1 od kilku lat. I tak - nie musi miec dna i najlepiej na swiecie pilki wyprowadzac by nim byc :D robi tam niesamowita robote i jej ojcem wielu sukcesow Realu - mimo, ze go nie cierpie to takie mam o nim zdanie
0
@kuz dokladnie, najwieksze rozpier......cze serducha.
0
@masq kazdy ponizej ma troche racji. Na pewno pomaga mocny wysilek fizyczny bo wyrzuca z Ciebie napiecie. Ale wiem tez, ze moze byc ciezko sie za to zabrac. Na pewno wiele rozmow z bliskimi zeby sie wygadac. Ktos tu napisal o psie - to tez jest swietna terapia. Obojetnie jakie zwierze i skupienie uwagi na nim, na zachowaniu itp. Ale obawiam sie, ze jednak bez jakis srodkow tymczasowych moze byc trudno. Osobiscie, na kazde napiecie i bardzo mocny stres uwazam, ze nie ma nic lepszego niz xanax, ale przez krotki okres bo jest uzalezniajacy. Pomaga momentalnie w kilka minut a czlowiek nie jest otepialy ani nic z tych rzeczy. Bardzo mi was szkoda ale wierze, ze niedlugo skonczy sie zly czas i znowu wyjdzie slonce. Dacie rade i wspolnie przejdziecie przez to!
1
@MesQueUnClub96 co to za strzal, po strzale z bani by nie wstal :D zrobil mu baranka i tyle
0
@Gaz dokladnie, nie znosze wystawiania zawodnikow na nieswoje pozycje i liczenie na to zeby prezentowali 100% swoich umiejetnosci. Skoro pozbawia sie ich atutow to ponosi sie tego konsekwencje i zawsze traci. I wlasnie swietnie bylo to widoczne w sytuacji, ktora podales, u napastnikow zawsze bedziej bardziej widoczne.
0
@kuz jasna sprawa, nie wiedzialem, ze chodzi o dodatkowa infekcje.
0
@marcin62 to jest przeciez niemozliwe. Nadludzkie. Jak organizm dopuszcza w ogole taki wysilek
1
@masq czyli nie o te glowna chorobe sie rozchodzi a o infekcje tak? W takim razie zycze szybkiego powrotu do zdrowia i oby jak najszybciej doszlo do zabiegu. Trzymajcie sie tam. Bedzie dobrze.
2
@Gaz zgadzam sie, miec takich zawodnikow jak Araujo i Kounde i marnowac ich potencjal to samobojstwo. Jeden i drugi zjada Erica swoimi warunkami i umiejetnosciami defensywnymi mam wrazenie, ze Eric na sile musi grac bo dobrze pilke wyprowadza... a przez to straca tylko nasi najlepsi defensorzy i druzyna jako calosc
2
@masq nie rozumiem, no za cholere nie rozumiem... skoro zona jest w takim stanie to zamiast jak naszybciej zajac sie czlowiekiem zeby mu pomoc i ratowac to sie czeka az bedzie lepiej? Jak ma sie poprawic skoro jest przez to swinstwo w takim stanie? Na logike... czy to nie dziala tak, ze wlasnie to postepuje i potrzebna jest jak najszybsza pomoc?
0
@MESSIah16 przypomina Luisito :) wiadomo, ze druzyna na tym cierpi i dziala to na minus ale osobiscie lubie takich boiskowych zadziorow
0
Oby zostal, jest nam bardzo potrzebny
3
Jesli Araujo docelowo ma grywac na PO to moze miec zniszczona swietlana kariere.. az mi szkoda jego potencjalu
0
@stone80 no ci z jakiegos fame itp to sie zgodze ale zawodnicy mma to sportowcy, ktorzy wylewaja siodme poty. Bardzo, bardzo ciezki sport
0
@Criss18Barca Nico i byc moze Fati w zaleznosci od zdrowia
0
@Pingwinek a co nie jest to przyklad? Wsrod ludzi jest dokladnie to samo, co mam nagrywac i wyslac rozmowy wsrod ludzi zebys uwierzyl? Zreszta nie rozumiem, na fb rowniez pisza ludzie czyz nie? Czy booty wstawiaja komentarze i wyzwiska i szykanuja katolikow?
0
@kibic1899 wiesz co jakby szef powiedzial zamiast 8k bedziesz mial teraz 5 to pewnie bym sie wkurzyl i walczyl o swoje ale gdybym zamiast 50 mln euro mial zarobic 30 mln robiac to co kocham w miejscu o ktorym rzekomo marzylem to mialbym na to wywalone. Moze nie tak calowicie ale no wiedzac, ze jestem ustawiony do konca zycia troche przez inny pryzmat patrzylbym na pieniadze
0
@Peciak brawo, nic dodaj nic ujac. Trzezwa i prawdziwa ocena sytuacji