58

Ale zenujaca jest ta fala hejtu na Argentyne, zamiast dobrze zyczyc naszej legendzie to polowa ludzi cieszy sie z tej porazki.

3

@Shapiro wedlug mnie wszystkie te marki, ktorych koszulki czy bluzy kosztuja 400-500 zl nie sa w ogole warte swojej ceny :) bo kupujac w jakiejs galerii to samo tylko powiedzmy nie z serii Calvina, masz dokladnie to samo, rowniez ladne tylko bez logo. Te ceny dotycza tylko marki na pokaz. Warta swojej ceny to jest odziez techniczna np w gory i tam juz sa roznice spore.

0

@Deviler co sie wydarzylo?

1

Co oni pokazali? Jak obroncy byli blizej bramki od bramkarza a ich wykasowali xD

0

@pluszek i tak jak nie szanuje opozycji tak tutaj brawo. Pijanych kierowcow ostro karac. Nawet bardzo ostro ale k....a okradac z ich wlasnosci? No nie. Kradziez w bialy dzien. To jest przestepstwo.

2

@Kozinho. Tak, jesli zabije z premedytatcja moich bliskich to mam go tluc na smierc

3

@Barca1992 Jak najbardziej warto. Ale nie w tv. Ocenzurowany. To jest zbrodnia dla filmów.

1

@PatrychoO żenujące jest cenzurowanie filmów. Juz lepiej w ogóle nie puszczać. Cały klimat filmu się zmienia. Najlepiej jak wilka z wall street cenzuruja, nawet fragmenty filmu ucinaja xD zupełnie inny film się robi.

0

@VamosGirl jaki budzet? Do jakiej kwoty? Wiesz co na to za bardzo nie patrz bo aparaty 4 letnie sa nadal swietne jakosciowo. Wiek aparatu nie jest glowna wytyczna. Napisz mniej wiecej kwote, w ktorej chcesz sie zmiescic. Ja osobiscie uzywam sony a6300 i jestem bardzo zadowolony. Dokupilem do niego dodatkowy obiektyw z czasem i takim sprzetem zrobisz wszystko. Nie tylko typowo amatorsko. Foty na bardzo wysokim poziomie a rowniez smialo mozesz krecic blogi itp

4

@Roobo ja caly czas powtarzam, ze od czasow Nawalki nie zagralismy ani jednego dobrego meczu z jakimkolwiek pomyslem. Od kilku lat jestesmy dnem.

0

@VamosGirl bierz bezlustro, lustrzanki nie sa juz potrzebne a to wielkie kloce. W bezlusterkowcu masz wymienne obiektywy i jakoscia ani troche nie odbiegaja od lustrzanek. Osobiscie polecam Sony - alphy lub nexy

0

@Rust_Cohle teraz dopiero docenie prace zdalna :D

0

@Kszysiek7 też to zauważyłem, strasznie wolny i sztywny się zrobił

1

@mich_l nie no bycie wiernym kibicem nie oznacza braku krytyki i lizania po jajkach ;) jak graja sie to sie o tym mowi glosno. A kibicuje sie dalej.

1

Oprocz Lewego to u nas zaden zawodnik nie potrafi trafic w bramke, strzaly jak na orliku

0

@Essos Messi i De Bruyne

0

@Rewolucja123 i tu wlasnie jest roznica pomiedzy takim glupim zachowaniem a na przyklad zdobywaniem szczytow czy skokami ze spadochronem bo wielu ludzi rowniez toczy nagonke na ludzi z pasja. Tylko to sa zupelnie inne sytuacje - tu glupota, a tam nikt nie wystawia specjalnie zycia z gory skazanego na smierc.

0

Moze to i dobrze ale... no wlasnie, mam wraznie, ze beda szukac drugiego meczybule Busquetsa vol 2

1

Alez jestesmy dziadami, w glowie sie to nie miesci

5

Jutro znowu - musimy wyciagnac wnioski i pracowac dalej. Sezon jest dlugi i damy z siebie wszystko. Przed nami inne rozgrywki i jestesmy pewni, ze zdobedziemy trofea ;)

1

@AmigoBlancos Cezary Cezary :)

0

@tomek8756 wiekszosc punktow to prawda

7

Tego nie da sie ogladac. Tyle gadania i dalej to samo. Jeden schemat gry. 10 podan po obwodzie, pilka ze strony na druga strone i wrzuta. Oni kompletnie nie potrafia stworzyc akcji w inny sposob.

2

20 sekunda meczu i juz gra po obwodzie xD

1

@Kgorecki2500 przeciez to jest chore, nawet 40 nie jest wcale optymalne. Najlepiej przesiadzmy sie na taczki bo zaraz z buta szybciej bedziemy sie poruszac niz autami. A chyba auta sa po to by przyspieszyc przemieszczanie sie? Czy cos mi sie pomylilo?

1

@Zoker ale w zasadzie to wlasnie od tego jest skrzydlowy ;p rozliczany jest z bramek i asyst. Jest główna podporą środkowego napastnika.

1

@Bobo25 Dokładnie, moim zdaniem rowniez Benzema jest lepszym pilkarzem jesli spojrzymy na caloksztalt, wachlarz umiejetnosci i wplyw na gre.

4

De Jong, Pedri i Busi najgorszy typ pomocnikow, za kazdym razem wychodzac z pilka zamiast przyspieszyc akcje to musza zrobic kolko z pilka, poczekac az 10 zwodnikow wroci i ustawi sie zeby wycofac albo zagrac do boku

0

@Nano22 wystarczy, ze strzaly oddaja :) w przeciwienstwie do nas

0

Liga Europy wita z taka gra

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?