malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
58
Ale zenujaca jest ta fala hejtu na Argentyne, zamiast dobrze zyczyc naszej legendzie to polowa ludzi cieszy sie z tej porazki.
3
@Shapiro wedlug mnie wszystkie te marki, ktorych koszulki czy bluzy kosztuja 400-500 zl nie sa w ogole warte swojej ceny :) bo kupujac w jakiejs galerii to samo tylko powiedzmy nie z serii Calvina, masz dokladnie to samo, rowniez ladne tylko bez logo. Te ceny dotycza tylko marki na pokaz. Warta swojej ceny to jest odziez techniczna np w gory i tam juz sa roznice spore.
0
@Deviler co sie wydarzylo?
1
Co oni pokazali? Jak obroncy byli blizej bramki od bramkarza a ich wykasowali xD
0
@pluszek i tak jak nie szanuje opozycji tak tutaj brawo. Pijanych kierowcow ostro karac. Nawet bardzo ostro ale k....a okradac z ich wlasnosci? No nie. Kradziez w bialy dzien. To jest przestepstwo.
2
@Kozinho. Tak, jesli zabije z premedytatcja moich bliskich to mam go tluc na smierc
3
@Barca1992 Jak najbardziej warto. Ale nie w tv. Ocenzurowany. To jest zbrodnia dla filmów.
1
@PatrychoO żenujące jest cenzurowanie filmów. Juz lepiej w ogóle nie puszczać. Cały klimat filmu się zmienia. Najlepiej jak wilka z wall street cenzuruja, nawet fragmenty filmu ucinaja xD zupełnie inny film się robi.
0
@VamosGirl jaki budzet? Do jakiej kwoty? Wiesz co na to za bardzo nie patrz bo aparaty 4 letnie sa nadal swietne jakosciowo. Wiek aparatu nie jest glowna wytyczna. Napisz mniej wiecej kwote, w ktorej chcesz sie zmiescic. Ja osobiscie uzywam sony a6300 i jestem bardzo zadowolony. Dokupilem do niego dodatkowy obiektyw z czasem i takim sprzetem zrobisz wszystko. Nie tylko typowo amatorsko. Foty na bardzo wysokim poziomie a rowniez smialo mozesz krecic blogi itp
4
@Roobo ja caly czas powtarzam, ze od czasow Nawalki nie zagralismy ani jednego dobrego meczu z jakimkolwiek pomyslem. Od kilku lat jestesmy dnem.
0
@VamosGirl bierz bezlustro, lustrzanki nie sa juz potrzebne a to wielkie kloce. W bezlusterkowcu masz wymienne obiektywy i jakoscia ani troche nie odbiegaja od lustrzanek. Osobiscie polecam Sony - alphy lub nexy
0
@Rust_Cohle teraz dopiero docenie prace zdalna :D
0
@Kszysiek7 też to zauważyłem, strasznie wolny i sztywny się zrobił
1
@mich_l nie no bycie wiernym kibicem nie oznacza braku krytyki i lizania po jajkach ;) jak graja sie to sie o tym mowi glosno. A kibicuje sie dalej.
1
Oprocz Lewego to u nas zaden zawodnik nie potrafi trafic w bramke, strzaly jak na orliku
0
@Essos Messi i De Bruyne
0
@Rewolucja123 i tu wlasnie jest roznica pomiedzy takim glupim zachowaniem a na przyklad zdobywaniem szczytow czy skokami ze spadochronem bo wielu ludzi rowniez toczy nagonke na ludzi z pasja. Tylko to sa zupelnie inne sytuacje - tu glupota, a tam nikt nie wystawia specjalnie zycia z gory skazanego na smierc.
0
Moze to i dobrze ale... no wlasnie, mam wraznie, ze beda szukac drugiego meczybule Busquetsa vol 2
1
Alez jestesmy dziadami, w glowie sie to nie miesci
5
Jutro znowu - musimy wyciagnac wnioski i pracowac dalej. Sezon jest dlugi i damy z siebie wszystko. Przed nami inne rozgrywki i jestesmy pewni, ze zdobedziemy trofea ;)
1
@AmigoBlancos Cezary Cezary :)
0
@tomek8756 wiekszosc punktow to prawda
7
Tego nie da sie ogladac. Tyle gadania i dalej to samo. Jeden schemat gry. 10 podan po obwodzie, pilka ze strony na druga strone i wrzuta. Oni kompletnie nie potrafia stworzyc akcji w inny sposob.
2
20 sekunda meczu i juz gra po obwodzie xD
1
@Kgorecki2500 przeciez to jest chore, nawet 40 nie jest wcale optymalne. Najlepiej przesiadzmy sie na taczki bo zaraz z buta szybciej bedziemy sie poruszac niz autami. A chyba auta sa po to by przyspieszyc przemieszczanie sie? Czy cos mi sie pomylilo?
1
@Zoker ale w zasadzie to wlasnie od tego jest skrzydlowy ;p rozliczany jest z bramek i asyst. Jest główna podporą środkowego napastnika.
1
@Bobo25 Dokładnie, moim zdaniem rowniez Benzema jest lepszym pilkarzem jesli spojrzymy na caloksztalt, wachlarz umiejetnosci i wplyw na gre.
4
De Jong, Pedri i Busi najgorszy typ pomocnikow, za kazdym razem wychodzac z pilka zamiast przyspieszyc akcje to musza zrobic kolko z pilka, poczekac az 10 zwodnikow wroci i ustawi sie zeby wycofac albo zagrac do boku
0
@Nano22 wystarczy, ze strzaly oddaja :) w przeciwienstwie do nas
0
Liga Europy wita z taka gra