malicinho
Dołączył/a: luty 2014
5 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Bisz nie widze w tym nic dziwnego. Zawodnik, ktory 20 lat przynosil nam radosc zawsze bedzie naszym zawodnikiem. Vamos Argentyna, Vamos Messi. Nalezy mu sie za cala kariere jak nikomu innemu.
0
@Awtameok_Klana no szczegolnie doliczajac 30 minut bo tyle przerw bylo
0
@D10SLEO spokojnie, w polfinale 11 zawodnikow w pole karne i oby do karnych
0
@AmigoBlancos nie mozna, ale z pewnoscia mozna te druzyne nazwac antyfutbolem na miare Atletico
4
@MESSIah16 faktycznie piekne czasy, w ktorych antyfutbol i bronieniem 11 zawodnikami przez caly mecz zdobywa sie medale. Nic tylko sie cieszyc xD piekny sport sie zrobil
0
Mozna sie zachwycac umiejetnosciami ale to jest katastrofa zeby pomocnik nie oddal strzalu w tylu meczach
2
@Cule1234 Wszystkie perelki do siebie zgarniaja. Rodrigo, Vini, teraz Endrick
0
@qbuteq spokojnie, tutaj ktos tak czaruje, ze kto nie przyjdzie do Barcelony to nagle siada :D
2
Portugalia znowu autostrada do polfinalu. Ci to sie potrafia slizgac.
0
No coz, przeciez ten sam srodek pola meczy bule w Barcelonie to czemu mialoby byc inaczej w repce. W tej kadrze brakuje tego samego co u nas.
0
@Worny mentalnosc i kultura Japonczykow wykracza poza skale. Caly swiat powinien sie uczyc.
0
Juz dzis o 16 zawalczy rodzina Muranskich :D
0
@Janiama ale glupoty piszesz. Jak sie cos nie podoba to nie wolno tego poddac konstruktywnej krytyce tylko trzeba lizac sie po jajkach? Tu kompletnie nikomu nie chodzi o to by dopierdzielic naszej druzynie. Mylisz tematy.
2
@AmigoBlancos a kto do tej pory zostal poddany probie? Taki tekst moglbys dopasowac do kazdej jednej powaznej druzyny na mundialu. Ciekawe dlaczego odniosles sie akurat do Argentyny ;)
6
@FcPortoFan1999 i tak jest
0
@LS to byl pierwszy raz gdzie nie odczuwalem zadnych emocji a jedyne co czulem to obojetnosc. Jak mam w taki sposob ogladac kadre to nie, dzieki. Wole czekac 30 lat a w miedzyczasie odczuwac radosc nawet z mniejszych sukcesow. Bo tak zawsze bylo. Od czasow Brzeczka cala radosc odeszla a obecna gra doprowadza do znienawidzenia tego pieknego sportu. Tyle ode mnie.
2
@Criss18Barca ja tam nadal uwazam, ze jestesmy zenujaco slabi jako kadra i nawet sie nie nastawiam na wygrana, wrecz przeciwnie, mysle ze Argentyna na duzym spokoju z nami wygra nawet jesli zagraja tak jak z Meksykiem.
4
Kolejny wtajemniczony w nasza ksiegowosc. Co za odklejency
0
@macio_944 mi najbardziej w pierwszej kolejce podobala sie Brazylia i Hiszpania, tyle ze Hiszpanie grali ze slaba Kostaryka wiec ciezko ocenic
0
@ClassicRock pod wzgledem aparatu zamienic hua na iphona to totalny bezsens :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Czajka90 nie, nie zapomnialem, nie uzywam bo mi sie nie chce :)
2
@against_modern_football p9smiac sie mozna jasne, ale to jest ewidentne cieszenie sie z porazki Messiego i tego troche nie kumam :) a co do porazki to chyba nikt nie powie, ze Arabia byla lepsza? Mieli 2 strzaly, ktore zakonczyly sie bramka, w pierwszej polowie stracili 3 po spalonych i byli gnieceni. Szacun za wybieganie i walke. Ale to nie wygladalo tak, ze Argentyna nic nie grala. Pozniej juz nerwowka po tych 2 bramkach i tyle. Zwykla wpadka, mnostwo szczescia Arabii i duzo walki.
2
@Rust_Cohle moze jest za Meksykiem. Jakis rozkaz kibicowac Polsce? ;)
1
@Janiama 2-1 Meksyk
6
@masq oczywiscie, ze zycze Portugalii przegranej ze wzgledu na Cra. Tylko on byl po przeciwnej stronie obozu a Ty nienawidzisz wlasnej legendy xD chyba, ze Ty nie jestes kibicem Barcelony?
7
@Zoker jasne, ze tak, nie od dzis przeciez Arabia ma wielu kibicow w Polsce :) wcale nie chodzi o Messiego :D
19
@masq Ty akurat zawsze sie cieszysz z przegranych Messiego to akurat mnie nie dziwi
0
@masq za co nie lubisz Argentyny tak z ciekawosci?
0
@Pewex i to jest fajne podejscie :)