0

@Kamiloza91 SO nie wiem a dalej to Theo, Bruno i de Paul jak dla mnie

2

@Kondziubarca dokładnie, nikt już nie ma żadnego argumentu żeby to podważyć :)

7

Skonczony chlop, co on z repka osiagnal, nigdy nie byl liderem druzyny, chlop bez mentalu, tylko spuszcza glowe. No to potrzymajcie mi piwo :D pyk Copa, pyk Mundial, pyk 2 mvp turnieju i lider druzyny w wieku 35 lat. Mordy zamkniete raz na zawsze :D GOAT Leo Messi najlepszy pilkarz w historii footballu !

0

Jeden z najpiekniejszych dni w zyciu. Poplakalem sie jak dziecko ze szczescia. Ciesze sie, ze Leo w koncu to ma. Temu czlowiekowi to sie po prostu nalezalo za cala kariere a Diego czuwal w niebie. Koniec jakiejkolwiek debaty a najlepszym pilkarzu w historii. Argumenty sie skonczyly :)

0

@VegetaPolska a oprocz Mbappe i Grieza kto gra we Francji?

0

@KluivertFCB sorry ale dla mnie jako kibica Barcy duzo wiecej znaczy Messi i jego marzenie niz jakis Kounde co dopiero tu przyszedl lub Dembele, ktory jest mi totalnie obojetny

1

Mamed gladziutko, brawo

0

@draxidox To polecam Gromde. Najefektowniejsza gala zdecydowanie

1

@norbi77 widac, widac :D przypatrz sie, piekny wilk ;p

1

@hayek masz troche racji w tym ale ja osobiscie na ten film akurat szedlem z nastawieniem na efekty wizualne i nie zawiodlem sie :) pochlania mnie ten piekny, basniowy swiat. Fabularnie wiadomo, ze nie jest to arcydzielo

0

Alez nowy Avatar jest piekny, wizualne arcydzielo, az sie nie chce wracac z tego swiata :)

1

Alez nam Real zgarnia wszystkie talenty :/ co jak co ale Pereza i jego zarzadzania klubem mozna im pozazdroscic

0

@AnnaMarianna zgadzam sie z tym aczkolwiek te gierki sa fajne jak ma sie 20 kilka lat ;) dla dojrzalego juz czlowieka takie gierki to strata czasu i przechodzi sie obok

0

@Dundersztyc przestan sie osmieszac bo az wstyd, gosc gra fantastyczny turniej i ciagnie repke w ofensywnie a Ty to jeszcze podwazasz. Dla takich ludzi co by nie zrobil to i tak bedziecie miec jakies ale

1

@LeoMessi1994 a Argentyna ma Messiego, jego zaden Francuz nie zatrzyma :)

2

@Lionel_Messi10 Luisito to jest gosc :)

14

Ale wspanialy widok widziec tak szczesliwych Argentynczykow wraz z najlepszym pilkarzem w historii :) obysmy w niedziele zobaczyli taki sam widok

0

@Dundersztyc nie widziales? Obejrzyj jeszcze raz. 5g 3a na mundialu. On gra niesamowicie w calym turnieju.

3

Messi sie skonczyl xD ten chlop mimo 35 lat, mimo swoich spacerkow i wszystkiego innego nadal jest nieosiagalny dla innych. To jest caly czas scisle top 5 na swiecie

1

@Janiama no i polecial ze stanowiska wiec o co chodzi? Zreszta porownanie gry Hiszpanii gdzie w obu tych meczach zdecydowanie dominowala i byla lepsza do gry naszej kadry jest bardzo zabawne :)

3

@Bogan a ja to odwroce, jego hejterzy na kazdym kroku wypominaja mu wszystko, jesli jest skromny to zle bo co to za lider szara mysz, jesli spusci glowe to co to za lider bez mentalu, jesli podniesie glowe to buc, jesli sie odezwie i wstawi za druzyna to prostak i cham. A co do zlotej pilki? Tak, maja ludzie niesamowity bol dupska bo nawet po mediach widac, ze na kazdym kroku Leo jest przedstawiany jako ten najgorszy, kazdy gest, kazde slowo jest pokazane w ten sposob a ludzie chwytaja to oczywiscie i powtarzaja. Wiadomo jak dzialaja media. Zdecydowanie od tego momentu na kazdym kroku widac to "pieczenie".

0

Pewnie, ze tak, niejeden wpi....ol

0

@IronSanHybrid no wlasnie nie, nadal tak sytuacja nie wyglada. Ilu ludzi na swiecie wybiera prace taka jak chce? Zdecydowana wiekszosc pracuje zeby miec pieniadze i zyc. Gwatantuje Ci, jesli ludzie mieliby wybor to nadal w niedziele nie moglby zrobic zakupow tylko z innego powodu - z braku swiadomych pracownikow. Latwo napisac cos takiego ale zycie nie jest tak kolorowe. I zadna idea chciec to moc tego nie zmienia. Nie bedac w takiej sytuacji bardzo latwo jest mi to zrozumiec.

16

@MESSIah16 ja sie ciesze, ze przede wszystkim gra zamknal wszystkim geby a dodatkowo juz nie jest potulnym Leosiem i rowniez gestem poprzedzonym wirtuazja potrafi tych krzykaczy zgasic jak peta.

0

@IronSanHybrid pielegniarka to zawod opierajacy sie na koniecznosci, kelner juz nie i rowniez bym nie mial z tym problemu :)

1

@Janas11224 elegancka :)

0

@IronSanHybrid a wiesz, ze w innym dniu prawie nic nie mozesz zrobic z bliskimi bo kazdy jest zajety praca w tygodniu? ;)

0

@budel17 ale glupkowate myslenie, myslisz ze ludzie majac wybor poszliby do pracy na stacje benzynowa? Wiadomo, ze ida tam ludzie bez tymczasowego wyboru, z reguly na chwile.

0

@Jonyx dlatego, ze polskie media od dawna prowadza na niego nagonke a ludzie chwytaja takie rzeczy ( nie wszyscy ).

0

@Mns21 on zawsze byl ameba to nic dziwnego w jego wypowiedzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?